reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mi dzisiaj koleżanka mowila, za ona w każdej ciąży (3 miala) to jak tylko jajeczko z plemnikiem sie spotkalo to juz brzuch miala[emoji6] także ten...nie jest źle[emoji23]

:-D:-D:-D chyba w glowie :-D


podczytuję, ale jakos natłok obowiązków.
chłopakom to można by było cały dzień gotować :oo::errr:
dobrze że dziś skończyli sprzątać I odkurzyli swój pokój a starszy czytał lekturę prawie 40min
miałam jeszcze chrzan robić ale już mi się nie chce. najmlodszy zmęczony, już by wpadalo go usypiać.
m chyba własnie przyjechał, bo słysze jak auto wstawia do garażu to już wykąpie I położy starszych
 
reklama
Ja dzisiaj mam wilczy apetyt ciągle bym jadła i jadła. Aż mi z tym źle, bo teraz jestem napompowana jak balon. Sama jestem z dziewczynkami, dziwnie mi bez P już dawno nie wyjeżdżał, ale trudno jakoś przetrwam. A tak w ogóle to przeglądałam internet i znalazłam świetne łóżeczko dostawke, tylko zamiast kolek ma dodatkowo bieguny, ale za niecałe 300 zł, łóżeczko, materac i komplet pościeli, razem z wypełnieniem. Najchętniej bym już kupiła [emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ale z was szczypiorkowe laski! Ja to raczej z tych "grubej kości" :D
Mam 166cm i 70kg. Pocieszam się, że nie przytyłam wcale od początku ciąży. Jak wy takie szczuplutkie to może temu wam brzuszki ładnie juz widać. U mnie śmieje się do partnera, że jedynie sadełko się wyżej trochę podniosło haha
Brzuszka widzę troszkę jedynie wieczorem tak jak teraz, a w dzień nic nie widać i pewnie długo nie będzie skoro mam trochę nadwagi :)
 
Ja 169cm i 47 kg, ja to już w ogóle taki szczypior jestem. Masakra. Przytyłam ok. 1kg 1,5kg. Ale przynajmniej piersi mi urosły z 70A na 75B i nadal rosną.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
U mnie 169 i 48 kg przed ciąża. Teraz przybieram ładnie ;) piersi też już fajne z B na E wskoczyły :)
Kupiłam te legi w Lidl, ale szerokie w nogach są. Co prawda w każdej z ciąż sporo przybierałam i miałam ogromniasty brzuch, ale spodnie dalej rozmiar 34 nosiłam. Więc te lidlowe legi oddam. Jeśli chodzi o jakość to jak dla mnie ok, ale z h&m lepsze.
 
reklama
To dobrze że nie jechałam do tego Lidla dzisiaj, bo ja to bym się utopila w tych legginsach bo nogi to jak patyki mam. Narazie mam co na dupke nałożyć, jak się powiększe może to coś zamówię sobie przez internet, bo nie cierpię chodzić po sklepach.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry