reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Mój teść i pradziadkowie w domu mają fotel bujany więc nie musze kupować, przyda sie do karmienia na dole w domu, zwlaszcza, że niekoniecznie sie trzeba bujać a jest mega wygodny :) Tylko musze sie do niego dorwać w miedzyczasie :D W domu bywają bitwy o fotel hehe
 
No ja wlasnie ten ogladalam kiedys przypadkiem i kosztowal 180euro a mam szanse kupic za 40e tylko czekam az mi ta dziewczyna odpisze
 
Dziewczyny a kupujecie fotel bujany? Ktoras sprawdzila czy sprawdza sie przy karmieniu i usypianiu?

Bo mam okazje kupic uzywany taki:
1506366058-aaaaaa.jpeg
Mam w salonie zestaw bardzo podobny do tego i powiem że jest zarabisty do szybkiego uśpienia malucha przy cycu[emoji6] moja dwójka uwielbiala

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
No ja na tym w sklepie siadlam i odplynelam wiec od poczatku zakladalam ze kupie ale troche mi bylo szkoda prawie 200e wydac ale ze taka okazja to sie nie zastanaeiam
 
My daliśmy prawie 1000zl za 4fotele i podnóżki 2, wiec nie dziwi mnie cena u Ciebie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
To tanio faktycznie.. mi do konca nie zalezy na nowych meblach bo mam zamiar wrocic za 2 lata do pl wiec nie bede tego brala ze soba (a mebli i sprzetu mamy bardzo duzo, m juz mowil ze bedziemy tira zamawiac zeby zjechac[emoji23])
 
reklama
Do góry