reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
@SOMEONE Pochwalę się oczywiście ^^ Co do wózków mam wstępny rekonesans za sobą i chyba będę zamawiać przez internet bo taniej lub szukać używanego. KUNERT Libero, są ładne, ponoć wygodne i na wsi sie sprawdzają, skrętne lub na sztywnych kołach pompowanych a poza tym cena za wózek 1300zl nowego 3w1 to wydaje się nie tragicznie. Może uda się znaleźć używany ciut taniej to byłoby zupełnie rewelacja :) Oczywiście to wstępnie rozeznanie, zanim kupie może sie zdanie zmienić :)
 
@Lilumi no bardzo ladny [emoji4] oby w praktyce tez dobrze sie sprawowal.

Ja wybralam Graco Quattro travel system ze wzgledu na to, ze ja wczesniej juz go mialam przy moim pierwszym dziecku i moge go polecic z czystym sumieniem. Jest solidny, pakowny, skretny jesli o mnie chodzi to sie super sprawdzil [emoji4]
Pamietam ,ze nawet po plazy na piachu dawal rade [emoji6]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Witaj , powiedz cos o sobie wiecej [emoji4]

:)
Jestem nauczycielką i pedagogiem w szkole podstawowej. Od dawna marzyłam o własnym maluszku, generalnie dzieci zawsze do mnie garnęły ;)
Ostatnią miesiączkę miałam 9 lipca, o ciąży dowiedziałam się na wakacjach. Nasze Maleństwo ma więc za sobą już loty samolotem ;) (na szczęście nie odczułam podróży w negatywny sposób).
Po pierwszym UGS lekarz wyznaczył termin porodu na 20 kwietnia.
Powoli rozglądam się za informacjami na temat wyprawki, wózka, łóżeczka. ;)
Mam nadzieję, że na forum znajdę wsparcie i odpowiedź na masę pytań, które siedzą w mojej głowie ;)
 
Witaj bettinka89, moja miesiączka tez 9 lipca ale każdy organizm jest inny, cykle są różne. U mnie termin 15 kwietnia :)
Na pewno się u nas odnajdziesz, skarbnica wiedzy te nasze dziewczyny, mamy też watek z wyprawką. Warto przejrzeć też inne wątki na forum bo mozna coś ciekawego odkryć :)
 
Witaj bettinka89, ja też jestem tu nowa. Ostatnia miesiączka 29 czerwiec termin porodu 5 kwiecień. Pierwsza ciąża, 23.09 miałam badanie przezierności karkowej wynik 0.9 mam lekarz powiedział że wszystko w porządku. Jednak do momentu badania towarzyszył lekki stres. Też czytam opinii na temat wyprawki, wózka itp niezbędnych rzeczy dla maluszka pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie. Będę wdzięczna jak coś poradzicie
 
reklama
A mnie boli glowa a w sumie bardziej czolo... jakby bylo malo.. jutro gp to niech mi da cos na gardlo bo czerwone, z zatok splywa troche wiec pewno podraznia gardlo, doszedl bol glowy w czole wiec ogolnie super[emoji53]

Dziewczyny z uk czy gp sprawdzala Wam serduszko stetoskopem? Bo bardzo bym chciala ale nie wiem czy sprawdza?
 
Do góry