reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Wlasnie sie nad nim zastanawiam. Bede za 2 ryg na baby fair i przypuszczam ze tam beda pokazane i moze wtedy kupie. Ale jakbys sie zdecydowala wczesniej to czekam na opinie
Kurde mam chęć ale boję się że jak sie przekręcić i nie bede mogla wyczuć tętna to będę swirowala...

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie co sądzicie o detektorach tętna płodu?
1506272266-aaaaaa.png


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam identyczny i zamierzam używać po 12 tc :) próbowałam ostatnio ale nie znalazłam nic, pewnie za małe jeszcze :)
 
Juz pisałam kiedyś o detektorach tetna płodu, ze uzywajac tego beZ przeszkolenia i umiejętności rozpoznawania wahań w tetnie, to ta droga zabawka moze zrobic wiecej szkody niz pożytku... Nawet byl o tym artykuł na ktorejs parentingowej stronie.


synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Do góry