reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej, jak u was z grupami krwi? Ja mam 0 ujemną mąż ma Ab+ i lekarz powiedziala ze w 28tyg trzeba kupic zastrzyk ok 400zl i mi podadzą i potem po porodzie w szpitalu;)
 
reklama
Ja codziennie mam głupie sny, większość o dziwo pamiętam po wstaniu z łóżka [emoji14] Juz nie zwracam uwagi. Moja siostra tak miała z grupa krwi. Przy pierwszym i drugim podawali zastrzyki. Ja na szczęście mam BRh+ a partner na pewno Rh+ ale jaka nie wiem, zmuszam go ciągle żeby poszedł sprawdzić a on się upiera ze nie ma potrzeby żeby go kłuć. Po prostu boi się igieł :)
 
Dziewczyny a co z basenem w ciąży? Uwielbiam pływać i otworzyli w moim mieście nowy basen. Z tym że czytałam dwie różne opinie, ze można i ze nie można w ciąży. To jak to jest wg was? Plywalyscie może?
 
Dziewczyny a co z basenem w ciąży? Uwielbiam pływać i otworzyli w moim mieście nowy basen. Z tym że czytałam dwie różne opinie, ze można i ze nie można w ciąży. To jak to jest wg was? Plywalyscie może?
Mozna, aczkolwiek częściej niż normalnie zdarzają się infekcje,co może byc nieprzyjemne i niebezpieczne.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Hej. Basen chyba fajna sprawa. Ja bym może i chodziła gdybym umiała pływać. A co myślicie u zumbie? Oczywiście delikatna jej forma [emoji41]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba mnie skręci do czekania na 26-go września. To pierwsza wizyta u mojego gina. Mojego :) w końcu. Chyba tylko gdy on powie że jest wszystko ok - uwierzę...
Jestem nieprzytomna. Wystarczy jeden dzień większego wysiłku i na drugi dzień jestem K.O.
Wczoraj wycieczka po Ojcowskiej Dolinie a dzisiaj dwie prace, łącznie do 21:00. A ja tylko chciałabym spać! :)

Powiem Wam, że chyba przed 30 ma się wiecej siły ;) Tak wspominam poprzednią ciążę. Oprócz mdłości czułam się dobrze i rodząc 30 grudnia, pracowałam do listopada. A teraz....
Zastanawiam się czy do grudnia pociągnę..
 
Do góry