reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Wy w uk to wszystko macie i ciezarne jak krolowe traktowane a w tej irlandii to masakra jakas...
Niekoniecznie jak królowe, przy pierwszej stracie nawet nie potrafili powiedzieć co się stało dobrze ze wiedziałam co jest grane, służba zdrowa wola o pomstę do nieba np na żylaki dał mi maść ibuprofen [emoji32] na każde przeziębienie co by mi się działo dostawałam paracetamol [emoji50][emoji32] przed porodem tez trzeba iść prywatnie na wizytę żeby dowiedzieć się jak ułożone jest dziecko bo sprawdzają to ręką... także są plusy i minusy :) każdej z nas zostają wizyty prywatne :)
 
reklama
Dzień dobry babeczki. Ale mi się do pracy nie chce iść .... Wogole nic mi się nie chce
O tak paracetamol podstawa [emoji23]


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zapomniałam się " pochwalić " że 4 kg już przytyłam ... Nie wiem co to będzie ... W pierwszej ciąży tak nie tylam , teraz czuję się jak słoń , a wszystko mi idzie w cycki i nogi i dupę ... Oj będzie co zrzucać ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
joabab - ja niestety też :growl::sad: tragedia.... a to dopiero początek...
No ...
Ja do tego wszystkiego mam ledwo 160 cm , a już 60 kg na liczniku .... Masakra ż W nocy puchne ... Muszę ściągać pierścionki na noc ... Może jest jakiś sposób na to ?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie bez problemu dał zwolnienie ale to ze względu na wcześniejszą utratę ciąży
Ja pracuje normalnie, mimo straty cztery miesiace temu. Chociaż jakbym chciała to moja gin da mi L4 bo uwaza ze przy pracy z małymi dziećmi jest większe ryzyko niz pracujac za biurkiem

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
joabab - trzeba się dużo nawadniać, min 2-2,5 litra dziennie, to w pewnym momencie organizm się przyzwyczai do tego żeby wodę odprowadzać I już się nie będzie tak puchło. jak się mało pije, to organizm wodę zatrzymuje.
ja tez niestety nie piję tak dużo, ale musze zacząć.

Ja 3 ciąże też pracowałam normalnie do 33-36 tygodnia.
 
reklama
Cześć i czołem! Zaczęłam czytać od początku żeby Was trochę poznać ale jak zobaczyłam 296str to zrezygnowałam :) To moja pierwsza ciąża i to dość wyczekana ze względu na różne czynniki. Teraz co dzień się martwię że coś pójdzie nie tak. W trakcie ciąży złamałam kończynę więc zaczęło się z przygodami :/ Czy któraś z Was też tak może ma, że zupełnie nie czuje głodu i wstręt do jedzenia? Nie zrozumcie mnie źle, głodna jestem tylko tego nie czuje :/ Od razu mnie biorą mdłości i wtedy kumam, że to głód (nadal nie mam na nic ochoty)
Hej u mnie to samo niby jestem glodna ale nic nie chce jeść. Na siłę zjadam banana i czasami serek wiejski z malinami i żurawina mi podchodzi a tak to na samą myśl mi nie dobrze jak bym miała coś zjeść innego
 
Do góry