reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

to z tego co doczytalam to nifty /w uk nipt robia wszystkim bo ja mialam rowniez w pierwszej ciazy. a harmony jesli ryzyko z nifty jezt podwyzszone robi moj szpital a reszta zakladam ze robi aminopunkcje/cvs.a w apl za nifty sie placi? nie jest to standard?
U nas nie jest to standard i kosztuje krocie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Dziewczyny a my bylismy wczoraj na badaniu. Przypomne że w tamtym tygodniu dwa razy mialam krwawienie wiec juz nie moglam sie doczekac. Stres straszny. Na szczescie wyglada na to ze wszystko gra. Mój mąż był na badaniu pierwszy raz a juz dojrzal ze cos jest miedzy nozkami oczywiscie na rozpoznanie plci jest troche za wczesnie, ale przy pierwszym synku dowiedzielismy sie juz w 13 tygodniu na 90% ze to chlopiec na badaniach przesiewowych wiec kto wie może 20 września coś dojrzymy. Ja tam sie skupilam na bijacym serduszku ruszajacych sie raczkach i nóżkach. Cudowne uczucie.
Wcześniej jak wyladowalismy na SORze babeczka powiedziala ze plod jest za maly o prawie dwa tygodnie, a wczoraj wyszlo z om 10 t 6 d a malenstwo ma 10 t 4 d z usg, więc wszystko w porządku.

Dziewczyny kto wizytuje rowniez w tym tygodniu zgłaszać się :)
Super ze jest ok :) My na prenatalne jedziemy 25 i też mamy nadzieję coś dojrzeć :eek:;-) ;)
 
Dopiero wróciłam z wizyty - było "lekkie" opóźnienie[emoji53] ale poza tym wszytko super[emoji2] maluszek ma dwie rączki dwie nóżki i już zarys noska było widać[emoji4] dokładnie 10tc+5d - 20.09 usg prenatalne i krew (specjalistyczne z krwi tylko z wrażenia nie pamiętam jakie bo skierowanie dostanę na t usg)[emoji4] słyszeliśmy serduszko - wspaniały dźwięk[emoji177] mam nadzieję że to dwa tyg do 20 szybko zlecą[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona[emoji6]czytałam forum prawie od samego początku Ale jakaś niepewność i strach powstrzymywal mnie przed wcześniejszym dolaczeniem do was. Jestem już po 2 wizytach, pierwsza miałam 15stego sierpnia - był to 6 tydz i bobas miał 3mm i już zobaczyłam serduszko, dzisiaj miałam kolejna wizytę, której się bardzo obawiałam ( bo w pierwszej ciąży, która straciłam do drugiej wizyty nie doszlo- stąd moja panika przed zapisaniem się wcześniej)Ale na szczęście wszystko jest w porządku , maleństwo ma2,5cm ,serduszko bije i nawet zobaczyłam jak porusza rączkami i nóżkami, aktywny bobas:))Mam na imię Ania ( lat 32) mieszkam w DE, aha mój termin : 10.04 2018

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze mam takie pytanie: będziecie robić badania prenatalne? Ja się cały czas zastanawiam z mężem.. .A czas mnie nagli bo już jestem w 9 tyg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero wróciłam z wizyty - było "lekkie" opóźnienie[emoji53] ale poza tym wszytko super[emoji2] maluszek ma dwie rączki dwie nóżki i już zarys noska było widać[emoji4] dokładnie 10tc+5d - 20.09 usg prenatalne i krew (specjalistyczne z krwi tylko z wrażenia nie pamiętam jakie bo skierowanie dostanę na t usg)[emoji4] słyszeliśmy serduszko - wspaniały dźwięk[emoji177] mam nadzieję że to dwa tyg do 20 szybko zlecą[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
to fajowo gratulacje :)

Jeszcze mam takie pytanie: będziecie robić badania prenatalne? Ja się cały czas zastanawiam z mężem.. .A czas mnie nagli bo już jestem w 9 tyg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :) ja jestem w uk wiec u nas i tak robia prenatalne badania-mysle ze mozna odmowic...ale oferuja kazdemu/kazdej ;)

Witaj :) ja jestem w uk wiec u nas i tak robia prenatalne badania-mysle ze mozna odmowic...ale oferuja kazdemu/kazdej ;)
ja bym zrobila. w pierwszej ciazy tez robilam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W DE robia w pakiecie kobietą po 35 roku, tak koszta trzeba przejąć samemu, zresztą mi nie chodzi o kasę tylko o przygotowanie mentalne do tego, raz się skłaniam na tak po czym znowu na nie...sama nie wiem....jakas zakręcona jestem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze mam takie pytanie: będziecie robić badania prenatalne? Ja się cały czas zastanawiam z mężem.. .A czas mnie nagli bo już jestem w 9 tyg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja będę,bo mam 30 lat i to moje pierwsze dziecko.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry