reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny dzisiaj mialam wizyte u ginekolog, przyspieszona ze wzgledu na plamienia. Dostalam duphaston do picia. Dzidziq ma sie dobrze, plamienia sa z macicy ktora sie nie oczyscila dobrze przed ciążą i akyrat teraz bylaby druga miesiaczka wiec mozliwe ze dlatego, lozysko w porzadku. Nic sie nie odkleja, jajniki w porzadku. Mamy 8t1d ale z usg 8t3d termin na 15.04.18 i zalozona karta ciazy. Mam duzo badan zleconych i do wizyty mam je wykonac :) Ciesze sie ze te plamienia nie sa groźne. A serduszko maluszkowi bije pieknie ^^
 
reklama
Hej dziewczyny dzisiaj mialam wizyte u ginekolog, przyspieszona ze wzgledu na plamienia. Dostalam duphaston do picia. Dzidziq ma sie dobrze, plamienia sa z macicy ktora sie nie oczyscila dobrze przed ciążą i akyrat teraz bylaby druga miesiaczka wiec mozliwe ze dlatego, lozysko w porzadku. Nic sie nie odkleja, jajniki w porzadku. Mamy 8t1d ale z usg 8t3d termin na 15.04.18 i zalozona karta ciazy. Mam duzo badan zleconych i do wizyty mam je wykonac :) Ciesze sie ze te plamienia nie sa groźne. A serduszko maluszkowi bije pieknie ^^
Super [emoji2] mam nadzieję że wszystkie będziemy tak zadowolone wracać z wizyt[emoji4] kiedy masz teraz kolejna wizytę?
Właśnie dziewczyny mieszkające w pl - jak często macie wizyty? Mi zapowiedziała że jak wszystko ok. To co miesiąc i nie wiem czy to standard czy nie bo w poprzedniej ciąży wszystko było ok a lekarz umawiał mnie co 3tygodnie ( to był inny lekarz niż teraz).

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilumi - no to super że wszystko ok :) :)

Lucky - ja mam standardowo co 4 tygodnie. W poprzedniej ciąży też tak miałam. Czase 1 czasem 2 wizyty w miesiącu.
 
Hej dziewczyny dzisiaj mialam wizyte u ginekolog, przyspieszona ze wzgledu na plamienia. Dostalam duphaston do picia. Dzidziq ma sie dobrze, plamienia sa z macicy ktora sie nie oczyscila dobrze przed ciążą i akyrat teraz bylaby druga miesiaczka wiec mozliwe ze dlatego, lozysko w porzadku. Nic sie nie odkleja, jajniki w porzadku. Mamy 8t1d ale z usg 8t3d termin na 15.04.18 i zalozona karta ciazy. Mam duzo badan zleconych i do wizyty mam je wykonac :) Ciesze sie ze te plamienia nie sa groźne. A serduszko maluszkowi bije pieknie ^^
Super :)

Też uważam że no spa nie zaszkodzi. Mi lekarz jak tego skrętu jelit dostałam to kazała brać nospe rano i wieczorem. Co prawda nie biorę bo już mnie to g.... rzadko nawiedza ale mam w pogotowiu.

Jutro moja wizyta - skończony 10tc - już się nie mogę doczekać i jednocześnie jestem przerażona[emoji1] [emoji51]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na wizycie :)ale napewno bedzie dobrze:)
ale to jeszcze nie prenatalne?

A cos mnie teraz tchneelo -bo ja na tych prenatalnych mam usg nuchal scan I Pappa test plus krew waga etc. I w zaleznosci od Pappa wyniku robia Harmony ...

a ta gin prywatnie co bylam u niej powiedzial ze z testu harmony juz w 10 tyg mozna sie dowiedziec plci dziecka ;)...fakt faktem £400 to kosztuje ale ja nawet o tym nie wiedzialm...

ano I czy ktoras z Was ma moze cyste na jajniku ? Mi gin powiedzila ze to normalne powinna sie sama wchlonac bo najprawdopodobniej z tego jajnika byla owulacja....???!!! W pierwszej ciazy cysty nie mialam... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lucky789 teraz miałam bo plamiłam, ogólnie wizytę mam mieć 15 września wyniki, 22 września może usg? i później 11 października wizyta z usg
 
Czesc dziewczynki, długo nie pisalam nie czytalam muszę was nadrobić !
Mam termin prenatalnych badań na 9. 10 będzie to badanie z krwi ale tylko na trisomie ( 170 e!) I kasa chorych 1finansuje mi jakieś mega super ekstra USG a to wszystko musi być wykonane w jakiejś klinice specjalizującej się w takich badaniach.

Co do tego testu to 100 e powinna mi zwrócić kasa chorych, ale to po zaplaceniu rachunku.

Przez weekend czułam się na tyle dobrze że zrobiłem gołąbki i mój żołądek i dalam radę! To jest progres bo kuchnia i zapachy...same wiecie[emoji85]

Niestety moja mamcia jest 1100 km ode mnie i zachciolki ciążowe muszę sama przyrządzać [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizycie :)ale napewno bedzie dobrze:)
ale to jeszcze nie prenatalne?
Dzieki[emoji4] nie - prenatalne będę mieć międZy 12-13tc.
A cos mnie teraz tchneelo -bo ja na tych prenatalnych mam usg nuchal scan I Pappa test plus krew waga etc. I w zaleznosci od Pappa wyniku robia Harmony ...

a ta gin prywatnie co bylam u niej powiedzial ze z testu harmony juz w 10 tyg mozna sie dowiedziec plci dziecka ;)...fakt faktem £400 to kosztuje ale ja nawet o tym nie wiedzialm...

ano I czy ktoras z Was ma moze cyste na jajniku ? Mi gin powiedzila ze to normalne powinna sie sama wchlonac bo najprawdopodobniej z tego jajnika byla owulacja....???!!! W pierwszej ciazy cysty nie mialam... :(
Niestety nie pomogę - ani teraz ani w poprzedniej ciąży cysty nie miałam.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki, długo nie pisalam nie czytalam muszę was nadrobić !
Mam termin prenatalnych badań na 9. 10 będzie to badanie z krwi ale tylko na trisomie ( 170 e!) I kasa chorych 1finansuje mi jakieś mega super ekstra USG a to wszystko musi być wykonane w jakiejś klinice specjalizującej się w takich badaniach.

Co do tego testu to 100 e powinna mi zwrócić kasa chorych, ale to po zaplaceniu rachunku.

Przez weekend czułam się na tyle dobrze że zrobiłem gołąbki i mój żołądek i dalam radę! To jest progres bo kuchnia i zapachy...same wiecie[emoji85]

Niestety moja mamcia jest 1100 km ode mnie i zachciolki ciążowe muszę sama przyrządzać [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
no ja tez mam jakies extra badania przez to ze Kings college wybralam -ale ja nie place nic ;)
 
reklama
14 września mam pierwszy scan w UK [emoji16] zabrali mocz i 4 fiolki krwi [emoji33] i wywiad zebrali no i to by było na tyle [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry