reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A myslalas o powrocie do pl? Ja bardzo chce wrocic.. postanowilismy ze do 2 lat zjedziemy (juz nam 10 minelo tu)
Pewnie , i też tak do 2 lat chcemy ... Ale na samą myśl że jeszcze 2 ... Mieliśmy w następne wakacje , ale wyszło jak wyszło ...
Ja to najchętniej już na macierzyńskie bym się spakowała do Polski ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry . Ja dziś mam pierwsze spotkanie z położna .
Odkąd wróciłam z Polski nie umiem się tu odnaleźć , normalnie dół , dół i dół .
a czemu taki dol?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

A myslalas o powrocie do pl? Ja bardzo chce wrocic.. postanowilismy ze do 2 lat zjedziemy (juz nam 10 minelo tu)
Ja nie wracam :)....od ponad 17 lat mieszkam w UK , kupilam sobie domek , synek ma Brytyjskie obywatelstwo...naprawde ciezko by mi bylo sie odnalezc w Pl..:(

Siedze w pracy , noga mnie boli , kregoslup mnie napieprza :( nie wiem jak ja ta ciaze przezyje...bo z czasem dojdzie brzuch I waga I bedzie jeszcze gorzej :(

Bleeh I kawa mi po raz pierwszy naprawde nie smakuje :( I mdli mnie a ze jedyne co mam przy sobie to orzeszki w czekoladzie to szamam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wracam dziewczyny po weekendzie. Powiedzieliśmy naszym dziewczynkom że będą miały rodzeństwo, mega się ucieszyły. Ale już następnego dnia poinformowali teściów i siostrę mojego P. Mogłam się tego spodziewać, trochę żałuję że im powiedzieliśmy, ale myślałam ze będą bardziej wyrozumiale wobec mnie. Pomagają mi sporo, ale to jak im się przypomni. Dzisiaj mamy za sobą rozpoczęcie roku i zachowują się jakby diabeł w nie wstąpił. I jeszcze moja starsza dzisiaj na zakupach wygadala się ekspedientce, a że to mały sklepik na wsi to wiecie czym to skutkuje. Tak się wściekłam, ale nic na to nie poradzę.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Bleeh I kawa mi po raz pierwszy naprawde nie smakuje :( I mdli mnie a ze jedyne co mam przy sobie to orzeszki w czekoladzie to szamam ;)

Mam tak samo!! A zawsze rano kawka a teraz mi przestaje smakować [emoji33]
Przerzucam się na herbatki...

Brazowooka - ile lat mają córeczki?

U nas też dzis rozpoczęcie roku. Ale dziś już są cały dzień w szkole do 15:15. Na dodatek zaspaliśmy [emoji33] i wszystko w biegu żeby zdążyć... siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać aż po nich pojadę [emoji6] [emoji16]
 
4 i 6 lat. Wiesz powiedzieliśmy im że to narazie taka nasza tajemnica i żeby narazie nikomu nie mówić, że powiemy później razem, że zrobimy wszystkim niespodziankę. Zazwyczaj nic nigdy nie zdradziły, a teraz bach. I zła jestem sama na siebie, bo to pewnie z radości chcialy wszystkim powiedzieć.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Trudno, nic nie poradzimy już na to. Dziewczyny w sobotę wzięłam się trochę za sprzątanie, nic wielkiego poscieralam kurze, ogarnęłam szafki w kuchni. I po jakiś 2 godzinach zrobiły mi się nogi jakby z waty, nie mogłam ustac i od tego czasu co jakiś czas twardnieje mi brzuch. Nie wiem czy wszystko ok. Niby jutro wizyta u lekarza ale już schizuje.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Trudno, nic nie poradzimy już na to. Dziewczyny w sobotę wzięłam się trochę za sprzątanie, nic wielkiego poscieralam kurze, ogarnęłam szafki w kuchni. I po jakiś 2 godzinach zrobiły mi się nogi jakby z waty, nie mogłam ustac i od tego czasu co jakiś czas twardnieje mi brzuch. Nie wiem czy wszystko ok. Niby jutro wizyta u lekarza ale już schizuje.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Jak to jest jak twardnieje brzuch?
 
Trudno, nic nie poradzimy już na to. Dziewczyny w sobotę wzięłam się trochę za sprzątanie, nic wielkiego poscieralam kurze, ogarnęłam szafki w kuchni. I po jakiś 2 godzinach zrobiły mi się nogi jakby z waty, nie mogłam ustac i od tego czasu co jakiś czas twardnieje mi brzuch. Nie wiem czy wszystko ok. Niby jutro wizyta u lekarza ale już schizuje.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Lepiej Ci Kochana? No spe bralas? wiem ze roznie o niej mowia ale szczerze watpie ze jedna by zaszkodzila...
 
reklama
Lepiej Ci Kochana? No spe bralas? wiem ze roznie o niej mowia ale szczerze watpie ze jedna by zaszkodzila...
Też uważam że no spa nie zaszkodzi. Mi lekarz jak tego skrętu jelit dostałam to kazała brać nospe rano i wieczorem. Co prawda nie biorę bo już mnie to g.... rzadko nawiedza ale mam w pogotowiu.

Jutro moja wizyta - skończony 10tc - już się nie mogę doczekać i jednocześnie jestem przerażona[emoji1] [emoji51]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry