reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Co do staników to ja do spania i po domu zakladam takie sportowe topy - są wygodne i nie uciskają w żadnym miejscu.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry[emoji5]
Przepraszam dziewczyny ale nie nadążam za Wami - podczytuję cały czaś nawet w pracy jak mam chwilę ale odpisać nie zawsze mam kiedy. W domu po pracy padam na twarz.

Wszystkim dziewczynom z dolegliwodciami bardzo współczuję - już sama ciąża jest stresujaca.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za te przed wizyta. Moja dopiero 05 09 i wtedy będzie 11tc - nie mogę się doczekać i jednocześnie strasznie się denerwuje czy wszystko jest ok.

Co do piersi to jak mam teraz dwa kamienie... bolą i ciąża niesamowicie[emoji6]


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u mnie dziś zły dzień i fizycznie i psychicznie wysiadam. Nawer piękne słońce za oknem nie pomaga, dziewczynki też mnie nie rozpieszczaja. Za dużo problemów na raz. A tym bardziej teraz kiedy małą rzecz przeobrażam do klęski żywiołowej. Jest źle, mam nadzieję że jak najszybciej to wszystko minie, i nie odbije się to na mojej fasolce.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Tez musze pomyśleć o większej ilości staników sportowych, w weekend przejdę się do new looka zobaczyć co tam mają. U mnie jeszcze dochodzi duphaston który pewnie swoje robi i sutki roznosi :D
 
Dziewczyny może zrobimy jeszcze jedna zakładkę z samymi wizytami i każda jak juz będzie wiedziała to doda bez komentowania, tutaj się gubią daty wizyt i nie wiadomo kiedy która ma a kciuki trzeba trzymać :)
Pomysł ok. Każda z nas niech edytuje swój post i wpisuje nowe daty. Jeśli chcecie to mogę wziąć na siebie kalendarz zbiorczy. Będę starała się na bieżąco umieszczać i edytować wszystkie Wasze dane po każdej Waszej zmianie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomysł ok. Każda z nas niech edytuje swój post i wpisuje nowe daty. Jeśli chcecie to mogę wziąć na siebie kalendarz zbiorczy. Będę starała się na bieżąco umieszczać i edytować wszystkie Wasze dane po każdej Waszej zmianie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem za[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry