reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Tez musze pomyśleć o większej ilości staników sportowych, w weekend przejdę się do new looka zobaczyć co tam mają. U mnie jeszcze dochodzi duphaston który pewnie swoje robi i sutki roznosi :D
Duphaston ma chyba dawke 10mg a ja biore utrogestan ktory ma dawke 100mg i biore 6 kapsulek dziennie... ale chyba juz sie organizm powoli przyzwyczaja bo od wczoraj jakos lepiej sie czuje nie zapeszajac.

Dzwonilam dzis do szpitala i na 5 paz mam dopiero wizyte to bedzie 13t6d w sumie pozno ale tydzien wczesniej mam prenatalne u mojego gin prywatnie wiec juz ten szpital mi obojetny kiedy. Jedynie sie zastanawiam czy powinnam wczesniej mocz zbadac?
 
reklama
Hej
Ja tez spałam po podróżach w biustonoszu. Cycki bolą ale mi z czasem przechodzi.
Moje drogie mam pytanie A pro po sexu... Macie ochotę???? Jak to jest u Was... Myślicie o tym? Czy może Ciąż A i jej dolegliwości nie pozwalają....

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę ,ale boję się ,że coś może się stać dziecku.Jestem już po jednym poronieniu w tym roku i nie chcę powtórki.Nie wiem jak to bedzie w tych kwestiach.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny przepraszam,że was zaniedbywałam tak długo ale sporo się działo u mnie.Aguska 11 w pierwszej ciąży nie mogłam współżyć w tej tez nie.Ale o tym nie myślałam nawet bo martwiłam się o dziecko.
Miałam mieć wizytę 11.09. niestety od kilku dni boli mnie bardziej brzuch wizytę mam przełożona na jutro.Z nerwów nie mogę sobie poradzić tym bardziej, że w tamtym tygodniu nie brakowało mi emocji z powodu śmierci babci.Bardzo to przeżyłam martwię się teraz czy to nie ma wpływu na obecną sytuację.Nie wiem jak wytrzymam do jutra
 
Hej Dziewczyny przepraszam,że was zaniedbywałam tak długo ale sporo się działo u mnie.Aguska 11 w pierwszej ciąży nie mogłam współżyć w tej tez nie.Ale o tym nie myślałam nawet bo martwiłam się o dziecko.
Miałam mieć wizytę 11.09. niestety od kilku dni boli mnie bardziej brzuch wizytę mam przełożona na jutro.Z nerwów nie mogę sobie poradzić tym bardziej, że w tamtym tygodniu nie brakowało mi emocji z powodu śmierci babci.Bardzo to przeżyłam martwię się teraz czy to nie ma wpływu na obecną sytuację.Nie wiem jak wytrzymam do jutra
Moje kondolencje[emoji22]
Bol brzucha pewno wzmozyly emocje..
Mnie tez bardzo bolalo na poczatku i nospe caly czas bralam
 
Ja myślę ,ale boję się ,że coś może się stać dziecku.Jestem już po jednym poronieniu w tym roku i nie chcę powtórki.Nie wiem jak to bedzie w tych kwestiach.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tak samo. Do tego dostałam luteine dowcipna rano i wieczorem i czułabym się jakoś niekomfortowo . Czekam aż skończy mi się pierwszy trymestr i lekarz pozwoli odstawić luteine [emoji6]
Hej Dziewczyny przepraszam,że was zaniedbywałam tak długo ale sporo się działo u mnie.Aguska 11 w pierwszej ciąży nie mogłam współżyć w tej tez nie.Ale o tym nie myślałam nawet bo martwiłam się o dziecko.
Miałam mieć wizytę 11.09. niestety od kilku dni boli mnie bardziej brzuch wizytę mam przełożona na jutro.Z nerwów nie mogę sobie poradzić tym bardziej, że w tamtym tygodniu nie brakowało mi emocji z powodu śmierci babci.Bardzo to przeżyłam martwię się teraz czy to nie ma wpływu na obecną sytuację.Nie wiem jak wytrzymam do jutra
Współczuję odejścia babci[emoji17] postaraj się myśleć pozytywnie a babcia na pewno czuwa nad Tobą i Twoim maluszkiem[emoji4]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję Ci strasznie!!!

Ta ciążę też mam całkowicie inna! Od samego początku czuje że w niej jestem. Byłam tego pewna przed zrobieniem testu. Bóle żołądka, kłucie w brzuchu, gazy!!, zatwardzenie, okropne bóle głowy i migreny, ciągle mdłości ( cola pomaga[emoji6] na chwile),nadciśnienie, ciągle zmęczenie i muszę spać po 16 godzin na dobę! Nie miałam tak przed ciąża! Nawet drzemki nie miewalam.
Nie mówiąc o libido

Byle do 2 trymestru, oby!

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki :) ano oby...
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dziś zły dzień i fizycznie i psychicznie wysiadam. Nawer piękne słońce za oknem nie pomaga, dziewczynki też mnie nie rozpieszczaja. Za dużo problemów na raz. A tym bardziej teraz kiedy małą rzecz przeobrażam do klęski żywiołowej. Jest źle, mam nadzieję że jak najszybciej to wszystko minie, i nie odbije się to na mojej fasolce.
Trzymaj sie :) tez yak mialam i ciagle zdarza mi sie jeszcze wpasc w czrna dupe;) moze to hormony?
p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry