reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Sprawdź sobie przyrost bety na tym kalkuratorze
http://******************/kalkulator-hcg.html
Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewcxyny czy któraś z was miała brazowe plamienia które minęły po duphastonie? Zaczęły mi się wczoraj. Dziś pojechałam prywatnie do lekarza - innego - mój mnie dziś nie chciał przyjąć. Dziś mam 7t0d a on stwierdził że moja ciaza wygląda na 6 tydzien i raczej nic z tego nie będzie. Jestem załamana ale staram się być dobrej myśli. Nie chce jechać na IP bo mam w domu mała 11 miesięczna córcie z którą nie ma kto zostać.
 
Gusiek brazowe plamienia nie musza oznaczac nic zlego. Na jakiej podstawie ten lekarz powiedzial.ze nic z tego? Szok! Zrobil usg? Co bylo widac? A bete robilas?
Duphaston to progesteron i jest on jakby na podtrzymanie ciazy ale w duphastonie to male dawki sa wiec smialo mozesz brac. Jak masz dostep chocby do luteiny to tez wez (dopochwowo)
 
Dziewcxyny czy któraś z was miała brazowe plamienia które minęły po duphastonie? Zaczęły mi się wczoraj. Dziś pojechałam prywatnie do lekarza - innego - mój mnie dziś nie chciał przyjąć. Dziś mam 7t0d a on stwierdził że moja ciaza wygląda na 6 tydzien i raczej nic z tego nie będzie. Jestem załamana ale staram się być dobrej myśli. Nie chce jechać na IP bo mam w domu mała 11 miesięczna córcie z którą nie ma kto zostać.
Najlepiej zrobić betę i sprawdzić przyrost.Dużo osób miało plamienia które przeszły.Dużo zależy od ich intensywności.Staraj się dużo odpoczywać i być dobrej myśli.Zawsze mogła być owulacja troche później.Czy masz oprócz plamien bóle podbrzusza takie skurczowe jak na @ czy same plamienia?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewcxyny czy któraś z was miała brazowe plamienia które minęły po duphastonie? Zaczęły mi się wczoraj. Dziś pojechałam prywatnie do lekarza - innego - mój mnie dziś nie chciał przyjąć. Dziś mam 7t0d a on stwierdził że moja ciaza wygląda na 6 tydzien i raczej nic z tego nie będzie. Jestem załamana ale staram się być dobrej myśli. Nie chce jechać na IP bo mam w domu mała 11 miesięczna córcie z którą nie ma kto zostać.
Osobiscie nie ale moja najlepsza psiapsiola tak. I to tez na poczatku i gduby nie dupjaston ...to by teraz nie miala synka...potem znow krwaika i znow duphaston...i lezenie w szlitslu a maly wczesniej wyskoczul bo w 30tyg ale zdrowy chlopak :)

A czemu ten lekarz powuedzial ze nic z tego nie bedzie? 6 ty tydz to juz spora ciaza...
 
Jutro z samego rana jade do swojego lekarza. Mam nadzieje ze tamten się mylił. Nie pokazał mi nawet serduszka którego dość długo szukał. Pęcherzyk ma tylko 6mm a powinien mieć kolo 19 mm. Mąż wziął wolne i leżę plackiem cały dzień. Za tydz. mamy roczek naszej córeczki i mieliśmy wszystkim powiedzieć a tu chyba nie będzie o czym.
 
reklama
Do góry