reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
dziewczyny dzisiaj pierwszy raz pojawił się u mnie ślub w brązowym kolorze, zaczyna się u mnie dzisiaj 6 tc, czy to normalne ?
 
@IsabellaSimon Witaj jak z konca wyliczajac z okresu to 7t wychodzi a tak naprawde mysle ze dopiero 8.08 doszlo do zaplodnienia :)
Przyjechal w piatek do pl i nie moglam sie dodzwonic do lekarza swojego bede probowac w poniedzialek :)

@kredka82 nie nie robilam bety tylko test
 
Witam, jestem w 10 tygodniu ciazy, to moja pirwsza ciaza . nie mieszkam w polsce ale za granica we Francji. Termin mam na 31 marca - 7 kwiecien. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.
Jelsi mozna prosze o dolaczenie mnie do prywatnej grupy o ktorej ktos wspomnial.
 
Witam dziewczyny. Sorki, że się nie udzielam ostatnio, ale moja córcia od kilku dni choruje na mamozę [emoji23] cały czas tylko mama i mama. Straci mnie z zasięgu wzroku: ryk i pół godziny tulenia, jakby mnie co najmniej pół dnia nie widziała. Do tego wychodzi jej ząbek.
Jakby tego było mało męczą mnie okropne mdłości i ból głowy. I o ile na mdłości mam swój sposób - kilka łyków coli, to z bólem głowy nie mogę sobie poradzić. Od kilku dni budzę się w nocy głodna i to obojętnie co zjem na kolacje, staram się zagryzać waflami ryżowymi i pić dużo wody.
Gratuluje serdecznie wszystkim z Was , które ostatnio widziały swoje maleństwa i trzymam kciuki za wizyty 30.08 [emoji4][emoji4][emoji4]
Miłej niedzieli


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Sorki, że się nie udzielam ostatnio, ale moja córcia od kilku dni choruje na mamozę [emoji23] cały czas tylko mama i mama. Straci mnie z zasięgu wzroku: ryk i pół godziny tulenia, jakby mnie co najmniej pół dnia nie widziała. Do tego wychodzi jej ząbek.
Jakby tego było mało męczą mnie okropne mdłości i ból głowy. I o ile na mdłości mam swój sposób - kilka łyków coli, to z bólem głowy nie mogę sobie poradzić. Od kilku dni budzę się w nocy głodna i to obojętnie co zjem na kolacje, staram się zagryzać waflami ryżowymi i pić dużo wody.
Gratuluje serdecznie wszystkim z Was , które ostatnio widziały swoje maleństwa i trzymam kciuki za wizyty 30.08 [emoji4][emoji4][emoji4]
Miłej niedzieli


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam bole glowy okrutne az mi sie ciemno przed oczami robi /zawroty...ja biore paracetamol -akirat nie na to ale i tak nie pomaga :(
 
Wita
Witam, jestem w 10 tygodniu ciazy, to moja pirwsza ciaza . nie mieszkam w polsce ale za granica we Francji. Termin mam na 31 marca - 7 kwiecien. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy.
Jelsi mozna prosze o dolaczenie mnie do prywatnej grupy o ktorej ktos wspomnial.
Witamy :) super . Moja siostra cioteczna od paru lat mieszka w Lyon a w maji ja odwiedzilismy i wyruszylismy na poludnie do Grande Mote...moze to Twoje okolice????;)
 
reklama
Do góry