reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Tez mam bole glowy okrutne az mi sie ciemno przed oczami robi /zawroty...ja biore paracetamol -akirat nie na to ale i tak nie pomaga :(
No właśnie u mnie też nie pomaga, wiec już nawet nie biorę. Pocieszam się myślą, że w pierwszej ciąży wszystkie nieprzyjemne objawy magicznie zniknęły po 14 tc. No i mój Pan Mąż ma jutro wolne, więc ogarnie trochę Córeczkę.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie nie ale zawsze jeśli chodzi o Wiktorię,jej choroby I napięcie mięśniowe lekarze psioczą że to efekt nospy... także nie wiem co o tym myśleć....
Wow. Ja o tum nihdy wvzesniej nie slyszalam.ale to badamiami potwierdzone ze przez no spe czy takie luzne przypuszczenie? Mojek kumprli z zagrozona ciaza i na duphastonie gin w uk wlasnie kazal brac no spe....
 
Wow. Ja o tum nihdy wvzesniej nie slyszalam.ale to badamiami potwierdzone ze przez no spe czy takie luzne przypuszczenie? Mojek kumprli z zagrozona ciaza i na duphastonie gin w uk wlasnie kazal brac no spe....


Ja też brałam przez zagrożoną ale pozniej efekt był jaki był... jak zalecaja to trzeba brac bo wybor tu jest miedzy miec dziecko z napieciem miesniowymi I byc szczesliwym lub nie miec dziecka bo nie da rady utrzymac ciazy... wezmę jak to bedzie trzeba
 
Wow. Ja o tum nihdy wvzesniej nie slyszalam.ale to badamiami potwierdzone ze przez no spe czy takie luzne przypuszczenie? Mojek kumprli z zagrozona ciaza i na duphastonie gin w uk wlasnie kazal brac no spe....
Dzieci z napieciem miesniowym rodza sie zarowno u matek ktore braly nospe i ktore nie braly i chyba nie ma zadnych badan mowiacych ze tak w 100% jest.
Ja sie bardzo boje i balam skurczy ktorych nawet nie czujemy a moga byc grozne dlatego jako zestaw podstawowy nospa i magnez
 
Nie ma żadnych badań nt wpływu nospy na napięcie mięśniowe. Teraz dużo dzieci ma z tym problem, a właściwie teraz zwraca się na to uwagę.
Mi lekarze wciskali za każdym razem ze dziecko choruje bo krótko karmiłam piersią (8mc), albo jest leworęczne bo cc. Tak się zastanawiam kiedy powiedzą, że dzieci mają koślawe kolana, bo matka w ciąży miała dużo USG albo inne wyssane z palca dyrdymaly.

Isabella ja jeszcze nie miałam.zadnej wizyty i żadnego USG.


Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży brałam no spe na zalecenie lekarza, córeczka nie miała żadnych problemów z napięciem mieśniowym. Ale wiadomo z no spa to tak jak z innymi lekami w okresie ciąży, bierzemy tylko wtedy kiedy naprawdę trzeba.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie tez głowa pobolewa. Dziewczyny właśnie wracam od mamy. Napisze Wam później cala moja historię. Po krótce muszę zmienić lekarza w medicoverze I iść do swojej zaufanej Pani dr prywatnie. Może któraś z Was robila bete w odstępie 5 dni? Jakie wyniki? W środę mam usg [emoji41]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry