reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej.. Napisze do Was bo na moim forum cisza :) Wy juz macie pewnosc wiec moze ktoras z Was miała objawy jak ja..
. Jestem 2 dni przed @ i sie tak zastanawiam czy przypadkiem nie jestem w ciąży..@ była 28.07..11 lub 12.08. była owu..kochalismy sie z mezem 12...15 mialam bol podbrzusza sluz z nitkami krwi..biegunka..17,18,19 po przebudzeniu mialam karuzele w glowie..zawroty jak wstawalam czulam sie jak pijana doslownie..bolace piersi juz od paru dni..wydety brzuch a od wczoraj ucisk na pecherz...mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siusiu... co o tym myslicie?? pewnie sobie wmawiam..
Rób jutro rano test, myślę se powinien już coś pokazać :)
 
reklama
Hej.. Napisze do Was bo na moim forum cisza :) Wy juz macie pewnosc wiec moze ktoras z Was miała objawy jak ja..
. Jestem 2 dni przed @ i sie tak zastanawiam czy przypadkiem nie jestem w ciąży..@ była 28.07..11 lub 12.08. była owu..kochalismy sie z mezem 12...15 mialam bol podbrzusza sluz z nitkami krwi..biegunka..17,18,19 po przebudzeniu mialam karuzele w glowie..zawroty jak wstawalam czulam sie jak pijana doslownie..bolace piersi juz od paru dni..wydety brzuch a od wczoraj ucisk na pecherz...mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siusiu... co o tym myslicie?? pewnie sobie wmawiam..
Chyb a tylko test może potwierdzić ciążę....[emoji7]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim pierwszym objawem ciąży już kilka dni "po" byly też zmiany w piersiach tzn wyraźnie sie zaokraglily i zaczęły boleć inaczej niż zazwyczaj, test jeszcze nic nie pokazywał ale ja już wiedziałam[emoji4] 1 blada kreska na teście pokazała sie 4 dni przed planowym okresem.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, właśnie się przyłączyłam:) Mam sporo zaległości i skoro i tak leżakuje w domu to postaram się je nadrobić. Jestem w około 5-6 tyg. Jest to moja pierwsza ciąża i powiem szczerze jak pewnie wiele z Was bardzo się boję. Ale mój największy problem jest taki, ze zupełnie nie czuje się sobą.... Ja -to od kilku tygodni- zupełnie inna osoba, w innym ciele i przede wszystkim w głowie. Nie umiem sobie z tym poradzić. Nie czuje tego, że zostanę mamą mimo typowo ciążowych objawów. Macie jakiś pomysł na to co powinnam zrobić? Powiem jeszcze, że jestem na podtrzymaniu - nie jest źle, ale muszę odpoczywać i co tu dużo mowić - unikać pracy....
tez czasem nie wierze...i tak jaby rozdwojona jestem w tej radosci z ciazy...moze musze zobaczyc serduszko;)
 
Myslalam ze moze ktoras z Was miala podobnie.. :)
Ja z objawów ciazy miałam śluz kremowy przed @ ,a tak to piersi i wszysto to mnie co miesiąc bolały.Na kilka dni przed okresem miałam krwawienie takie ledwo zauważalne.Taki śluz z krwią, pewnie to była implantacja.Brzuch mnie jak na okres bolał ,ale to na tydzień przed i ból się utrzymywał do ok 6 tc.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry