reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Omg jak mi dzisiaj niedobrze. Napiłam się kawy z mlekiem i miodem i chyba zejdę. Najchętniej poszłabym na spotkanie z muszlą, ale połknęłam euthyrox. Myślę, że moje samopoczucie jest spotęgowane dzisiejszą wizytą u gin. Brzuch mnie boli pod dotykiem dosyć mocno. Co gorsza wizytę mam o 22.30, więc trochę sobie poczekam. Wiem, dziwna godzina, ale Pani Doktor jest znana z dziwnych pór przyjmowania pacjentek, ale jest naprawdę dobra i ma super sprzęt usg.
Fakt tez mi coa kawa ostatnimi czasy przestala smakowac:oo:
 
reklama
Hej.
Jadalej cierpie na bezsennosc :( a jeszcze dziecko najmlodsze budzi sie kilka razy na cycusia... :( w dzień oczy mi sie zamykaja ale nie mam jak sie polozyc, musze pilnowac dzieci.... pwnie jeszcze 2 dni, osiagne dno i padne jak mucha...
Ech moze w weekend.

@majorka - co za sen :-D :-D

@isabelasimon - chyba dobrze ci wyznaczyli wizyty, pierwsza na zrobienie badań, druga na pierwsze usg- przeziernosc karkowa itd...

@karolahope - objawy typowo ciążowe ;) zrobilas test?

@Blackberry - dopiero 22:30?? [emoji15]
 
Hej.
Jadalej cierpie na bezsennosc :( a jeszcze dziecko najmlodsze budzi sie kilka razy na cycusia... :( w dziwn oczy mi sie zamykaja ale nie mam jak sie polozyc, musze pilnowac dzieci.... pwnie jeszcze 2 dni, osiagne dno i padne jak mucha...
Ech moze w weekend.

@majorka - co za sen :-D :-D

@isabelasimon - chyba dobrze ci wyznaczyli wizyty, pierwsza na zrobienie badań, druga na pierwsze usg- przeziernosc karkowa itd...

@karolahope - objawy typowo ciążowe ;) zrobilas test?

@Blackberry - dopiero 22:30?? [emoji15]
Niby dobrze znaczy w ich granicach ale w pierwszej ciazy mialam wszystko szybciej. polozna 7 tydzien a usg 11ty 2dzien :( a teraz do pierwszego usg mam 1.5 miesiaca!!!
jedyny good news to to ze mam extra scan w 36 tygodniu ze wzgledu ma ten szpital co wybralam :)
 
Ja tez z jednej strony się ciesze ale z drugiej ogromny strach... czasami jeszcze łapie mnie ból brzucha jak na okres to aż się boje
Zrobiłaś test??????
Ja miałam ciężkie piersi i chyba podświadomie czuła ze będzie dobrze :) daj jutro nam znać co wyszło


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Isabelasimon - ale lepiej jest zrobic to usg po skonczonym 12tc, przed 13, wtedy najlepiej wszystko widac. Musisz tylko sie uzbroić w cierpliwość, ale dla maluszka to chyba dobre terminy [emoji4]
 
Isabelasimon - ale lepiej jest zrobic to usg po skonczonym 12tc, przed 13, wtedy najlepiej wszystko widac. Musisz tylko sie uzbroić w cierpliwość, ale dla maluszka to chyba dobre terminy [emoji4]
Ale ja nie mam cierpliwosci za gros. I wkurza mnie mysl ze moglabym wiefziec 2 tygodnie wczesniej czy dzidzia zdrowo rosnie :(
Ja tez mam panike ze wzgledu na leki ktore bralam i chyba bede musiala jednak brac codeine bo nie wyrobie plus moj wiek -ja next month bede miec 37lat :(
 
reklama
A wy dziewczyny kiedy bedziecie mialy przeziernosc karkowa robione??? Mysle ze wczesniej...
Mnie naprawdę dobry specjalista od usg genetycznego każe przychodzić w 12tc. Z tego powodu musiałam iść do kogo innego w poprzedniej ciąży, bo termin był na ponad tydzień pózniej i powiedział mi, że po 1 lepiej widać NT, po drugie zostanie mniej czasu na Pappa w razie czego.
Propo badań prenatalnych - jakie planujecie zrobić?
 
Do góry