reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja tez z jednej strony się ciesze ale z drugiej ogromny strach... czasami jeszcze łapie mnie ból brzucha jak na okres to aż się boje
 
reklama
Miałam w nocy chory sen[emoji23]
Śniło mi się że jestem w przychodni w szpitalu, czekam na wizytę na nfz u jakiegoś nowego lekarza. Był jakiś dziwny, nie miał fotela ginekologicznego,ani dobrego usg. Kazał mi nogi oprzec o biurko i zbadał,i dopiero wtedy spytał z czym przychodzę. Jak powiedziałam że jestem w ciąży to spanikowany wyjal usg z lat 90 i jakis maly komputerek, wsadzil glowice,pogratulował ciąży i koniec. Jak poprosilam o pokazanie to okazało się że to trojaczki,ale tylko jedno serduszko bilo....i lekarz mnie wyprosil i się obudziłam....

Chory sen do kwadratu!
I przerazilam się na jawie....nie wiem co myśleć....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ile naprodukowalyscie stron dzisiaj...

@ LMax mowilam, ze bedzie dobrze [emoji3]

Dziewczyny z migrena wspolczuje bardzo -wiem z czym to sie je [emoji12] i tez wiem co znaczy to "wydlubywane" oko .

@agaryba81 9mm to juz duzy dzidziol [emoji6] super, ze wszystko ok i fajnie, ze jestes pozytywnie zaskoczona [emoji11]

@StKarolina nie martw sie brakiem objawow. Wczoraj rozmawialam z moja kuzynka ona jest w 12 tygodniu i mowi, ze do tej pory nie ma objawow ciazy. Po prostu niektore kobitki tak maja.

@majorka1988 no powiem Ci kochana, ze sen calkiem niezly . Dziewczyny tutaj czesto pisza o tych starych sprzetach do usg , na ktorych nie widac jeszcze fasolek i bijacych serduszek i bidulo az Ci sie wysnilo [emoji23] najlepsza jest czesc gdzie gin kazal Ci nogi oprzec o biurko i zbadal [emoji23][emoji23][emoji23]

A ja dzis skorzystalam z dobrego samopoczucia i wysprzatalam dom [emoji41][emoji3] Fakt, ze bolal mnie troszke dol brzuszka, ale relaksujaca kapiel zdzialala cuda [emoji3] i mam nadzieje, ze jutro tez bede sie czuc dobrze bo mam ochote na mycie okien

Spadam spac . Dobrej nocki Wam Zycze [emoji42][emoji175]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam w nocy chory sen[emoji23]
Śniło mi się że jestem w przychodni w szpitalu, czekam na wizytę na nfz u jakiegoś nowego lekarza. Był jakiś dziwny, nie miał fotela ginekologicznego,ani dobrego usg. Kazał mi nogi oprzec o biurko i zbadał,i dopiero wtedy spytał z czym przychodzę. Jak powiedziałam że jestem w ciąży to spanikowany wyjal usg z lat 90 i jakis maly komputerek, wsadzil glowice,pogratulował ciąży i koniec. Jak poprosilam o pokazanie to okazało się że to trojaczki,ale tylko jedno serduszko bilo....i lekarz mnie wyprosil i się obudziłam....

Chory sen do kwadratu!
I przerazilam się na jawie....nie wiem co myśleć....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Miałam w nocy chory sen[emoji23]
Śniło mi się że jestem w przychodni w szpitalu, czekam na wizytę na nfz u jakiegoś nowego lekarza. Był jakiś dziwny, nie miał fotela ginekologicznego,ani dobrego usg. Kazał mi nogi oprzec o biurko i zbadał,i dopiero wtedy spytał z czym przychodzę. Jak powiedziałam że jestem w ciąży to spanikowany wyjal usg z lat 90 i jakis maly komputerek, wsadzil glowice,pogratulował ciąży i koniec. Jak poprosilam o pokazanie to okazało się że to trojaczki,ale tylko jedno serduszko bilo....i lekarz mnie wyprosil i się obudziłam....

Chory sen do kwadratu!
I przerazilam się na jawie....nie wiem co myśleć....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Trojaczki?? Potrójne szczęście[emoji6] [emoji23]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Mamusie.
Ja od popoludnia padam...spac tak mi sie chce okrutnie ze nawet przysnelam na jednym z meetingow ;)
a po przyjsciu do domu tylko na sofke i znow spac :rofl:

W piereszej ciazy wogole nie czulam sie w ciazy a i teraz nie mam za wielu objawow -piersi powiekszajace sie i wrazliwe i sennosc -brak apetytu -chociaz wczoraj sie okazalo ze cokolwiek zjem to potem mi niedobrze :(

Przyszly moje wizyty -pierwsza z polozna 11.9 -boo hoo to jakos 9tydzien bedzie -i kurcze nie pamietam z pierwszej ciazy zeby ona az tak dluga byla 90 mins!!!
no i usg i nuchal test etc....uwaga na ....10.10! zart ! to bedzie 12ty 5dzien!!!
Nadal jestem wsciekla....chociaz podejrzewam ze gdybym wybrala te szpital blizej to byloby wczesniej :( ale tamci maja lepszy sprzet o to lekarze robia nie sonographer...
teraz chyba to prywatne zabookuje na koniec przyszlego tygodnia...
Milego dnia :)
 
reklama
Omg jak mi dzisiaj niedobrze. Napiłam się kawy z mlekiem i miodem i chyba zejdę. Najchętniej poszłabym na spotkanie z muszlą, ale połknęłam euthyrox. Myślę, że moje samopoczucie jest spotęgowane dzisiejszą wizytą u gin. Brzuch mnie boli pod dotykiem dosyć mocno. Co gorsza wizytę mam o 22.30, więc trochę sobie poczekam. Wiem, dziwna godzina, ale Pani Doktor jest znana z dziwnych pór przyjmowania pacjentek, ale jest naprawdę dobra i ma super sprzęt usg.
 
Do góry