reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Hej Dziewczyny, mnie dzisiaj dopadła okropna migrena ;/ myślałam że ktoś mi oko wydlubuje ;/ do tego biegunka i mdłości...

Gratuluję wizyt i 3mam kciuki za resztę! :*

Do mojej wizyty jeszcze 2 dni, sobota 15.30 :)

Ja też dziś z paskudna migrena.

A i ta ciaza całkiem inna niż poprzednia.

Kładę się spać o ok 21 wstaje o 6.30. A o 12 kładę się znów spać na 3 godz. I spalabym cały dzień ale trzeba dzieciątko nr 1 z przedszkola przyprowadzic.

Gdybym pracowała, poszlabym na zwolnienie. Nie da się tak funkcjonować. Ciągły ból glowy i mdłości . Kac stulecia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też dziś z paskudna migrena.

A i ta ciaza całkiem inna niż poprzednia.

Kładę się spać o ok 21 wstaje o 6.30. A o 12 kładę się znów spać na 3 godz. I spalabym cały dzień ale trzeba dzieciątko nr 1 z przedszkola przyprowadzic.

Gdybym pracowała, poszlabym na zwolnienie. Nie da się tak funkcjonować. Ciągły ból glowy i mdłości . Kac stulecia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Czuje się już o niebo lepiej niż rano, dzisiaj zostałam w domu ale jutro już wracam do pracy. Ja to bym nie dała rady siedzieć w domu cały czas chyba ze wymagała by tego sytuacja :)
 
Czuje się już o niebo lepiej niż rano, dzisiaj zostałam w domu ale jutro już wracam do pracy. Ja to bym nie dała rady siedzieć w domu cały czas chyba ze wymagała by tego sytuacja :)
U mnie się złożyło tak że skonczylam kurs dzienny prawie 2 letni. W maju. Mój syn miał przedszkole do 14.30. Mąż pracuje od 1 w nocy do 12 godz a potem od 17 do 20.
W lipcu 4 tyg bez przedszkola. Nie miałam możliwości podjąć pracy. Dopiero od 2 tyg mam taka możliwość. Ale jestem w 7 tyg ciazy( po pierwszym cyklu starań i miał być jedynym;)) czekam jeszcze na rozpoczęcie szkolenia 3 miesięcznego. I miałam teraz odbywać praktykę.

Ale nie wiem co z tego wyjdzie.. mam wysokie ciśnienie i bezwzględny zakaz pracy.
Ciężko mi też się z tym pogodzić bo bardzo aktywnie spędzaliśmy każde weekend.

Mieszkamy za granicą, jesteśmy tu sami ż mężem daleko od rodziny, która by mogła pomóc.

Ale nie mieliśmy ciśnienia na moje pójście do pracy że względów finansowych. Mąż zarabia wystarczajaco[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja niestety pisze z pracy[emoji53] padam już na twarz - z drugiej strony mam kontakt z ludźmi i czas szybciej leci a zmęczenie mam nadzieję w końcu minie[emoji6]
Tyle naskrobalyscie że znów nie pamiętam komu co chcialm napisać.
Gratuluję serduszek[emoji177] [emoji177] [emoji177]


Brazowooka historia siostry też mnie poruszyła[emoji17] my o pierwsza córkę staraliśmy się 2,5roku z czego 1,5 to było jeżdżenie od lekarza do lekarza, badania i szukanie przyczyny. To było straszne, wykanczajace psychicznie fizycznie i finansowo ale było warto.
Daleka jestem od tego aby komukolwiek cokolwiek narzucać jednak podejrzewam za za 10lat Twoja siostra będzie strasznie żałować że nie podjęła walki o maleństwo bo już będzie za późno. Dziwię się też że mąż siostry jeżeli ja kocha nie podejmuje dla niej walki. Tak jak już któraś z dziewczyn pisała to co usłyszał to jeszcze nie jest ostateczny wyrok.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, właśnie się przyłączyłam:) Mam sporo zaległości i skoro i tak leżakuje w domu to postaram się je nadrobić. Jestem w około 5-6 tyg. Jest to moja pierwsza ciąża i powiem szczerze jak pewnie wiele z Was bardzo się boję. Ale mój największy problem jest taki, ze zupełnie nie czuje się sobą.... Ja -to od kilku tygodni- zupełnie inna osoba, w innym ciele i przede wszystkim w głowie. Nie umiem sobie z tym poradzić. Nie czuje tego, że zostanę mamą mimo typowo ciążowych objawów. Macie jakiś pomysł na to co powinnam zrobić? Powiem jeszcze, że jestem na podtrzymaniu - nie jest źle, ale muszę odpoczywać i co tu dużo mowić - unikać pracy....
 
Hej.. Napisze do Was bo na moim forum cisza :) Wy juz macie pewnosc wiec moze ktoras z Was miała objawy jak ja..
. Jestem 2 dni przed @ i sie tak zastanawiam czy przypadkiem nie jestem w ciąży..@ była 28.07..11 lub 12.08. była owu..kochalismy sie z mezem 12...15 mialam bol podbrzusza sluz z nitkami krwi..biegunka..17,18,19 po przebudzeniu mialam karuzele w glowie..zawroty jak wstawalam czulam sie jak pijana doslownie..bolace piersi juz od paru dni..wydety brzuch a od wczoraj ucisk na pecherz...mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siusiu... co o tym myslicie?? pewnie sobie wmawiam..
 
reklama
Hej.. Napisze do Was bo na moim forum cisza :) Wy juz macie pewnosc wiec moze ktoras z Was miała objawy jak ja..
. Jestem 2 dni przed @ i sie tak zastanawiam czy przypadkiem nie jestem w ciąży..@ była 28.07..11 lub 12.08. była owu..kochalismy sie z mezem 12...15 mialam bol podbrzusza sluz z nitkami krwi..biegunka..17,18,19 po przebudzeniu mialam karuzele w glowie..zawroty jak wstawalam czulam sie jak pijana doslownie..bolace piersi juz od paru dni..wydety brzuch a od wczoraj ucisk na pecherz...mam wrazenie ze co chwile chce mi sie siusiu... co o tym myslicie?? pewnie sobie wmawiam..

Zrób test. Już powinien wyjść.
 
Do góry