reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Żanetko bardzo mi przykro.Wiem co czujesz musisz się wypłakać i pozbierać dla córki.A wasz Aniołek zawsze będzie przy was. Całuje i trzymam kciuki,że za kilka miesięcy klikniesz do nas z dobra nowiną
 
reklama
wanda123 Super:) ale nam się udało Dziewczyny czy robiłyście już wszystkie badania?
Ja nie.
Nawet mogę powiedzieć że nic oprócz kontroli tarczycy nie robiłam.
Myślę że po wizycie u gin, która mam za tydzień wtedy mnie skieruje na wszystkie badania.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj zrobiłam rozszerzony pakiet na szczęście nie ma Toksoplazmozy o którą tak się bałam.Jeszczez czeka mnie wizyta u endokrynologa
 
Hej Dziewczyny, mnie dzisiaj dopadła okropna migrena ;/ myślałam że ktoś mi oko wydlubuje ;/ do tego biegunka i mdłości...

Gratuluję wizyt i 3mam kciuki za resztę! :*

Do mojej wizyty jeszcze 2 dni, sobota 15.30 :)
 
Jestem w 7tydzien 3dni i w dalszym ciągu nikłe objawy ciąży. Jedynie ból piersi.
Zaczynam się trochę martwić czy wszystko jest ok. Gin 30.08..
Czy któras z was też tak ma?
Ale w większości jak czytam to u każdej z wad coś tam się dzieje ( chyba że przeoczyłam jakiś post) ..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś 8 tc 4 dz i piersi mnie bolą sporadycznie .Moze szybciej się mecze, a tak to nie mam za wiele objawów.Kazda ciąża jest inna,mi lekarz powiedział, że nie każdy ma objawy.Wazne,że ciąża się prawidłowo rozwija.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś rano mialam skan ponieważ bardzo bolała mnie lewa strona i chodź w UK robi sie je po 12 tygodniach, mi zrobili teraz ze względu na podejrzenie ciąży pozamacicznej.
Na szczęście maluszek jest ok. Bylo widać serduszko bijące :) i chodź z obliczeń wychodził 7 tydzień 2 dzień, to skan pokazuje 7 tydzien i 5 dzień... Super :) bardzo sie cieszymy z mężem ja aż sie płakałam jak zobaczylam mała fasolkę na ekranie :)
Lewego jajnika nie potrafili znaleźć a na prawym mam podobno mała cyste.. Podobno nie groźna..
Ból nie wiadomo skąd, lekarz powiedział ze moze to być zapalenie pęcherza na które sie teraz lecze..?
 
Dziewczyny dziś rano mialam skan ponieważ bardzo bolała mnie lewa strona i chodź w UK robi sie je po 12 tygodniach, mi zrobili teraz ze względu na podejrzenie ciąży pozamacicznej.
Na szczęście maluszek jest ok. Bylo widać serduszko bijące :) i chodź z obliczeń wychodził 7 tydzień 2 dzień, to skan pokazuje 7 tydzien i 5 dzień... Super :) bardzo sie cieszymy z mężem ja aż sie płakałam jak zobaczylam mała fasolkę na ekranie :)
Lewego jajnika nie potrafili znaleźć a na prawym mam podobno mała cyste.. Podobno nie groźna..
Ból nie wiadomo skąd, lekarz powiedział ze moze to być zapalenie pęcherza na które sie teraz lecze..?
Super wiadomość[emoji3],a tak myślałam, że to dzidziolec się rozpycha.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś rano mialam skan ponieważ bardzo bolała mnie lewa strona i chodź w UK robi sie je po 12 tygodniach, mi zrobili teraz ze względu na podejrzenie ciąży pozamacicznej.
Na szczęście maluszek jest ok. Bylo widać serduszko bijące :) i chodź z obliczeń wychodził 7 tydzień 2 dzień, to skan pokazuje 7 tydzien i 5 dzień... Super :) bardzo sie cieszymy z mężem ja aż sie płakałam jak zobaczylam mała fasolkę na ekranie :)
Lewego jajnika nie potrafili znaleźć a na prawym mam podobno mała cyste.. Podobno nie groźna..
Ból nie wiadomo skąd, lekarz powiedział ze moze to być zapalenie pęcherza na które sie teraz lecze..?
Fajno gratulacje :)
a czy moze Londyn? bo chcialam spytac ktory szpital?
 
Widzę kilka fajnych wiadomości [emoji3] super i gratulacje dziewczyny[emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry