reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jestem w 7tydzien 3dni i w dalszym ciągu nikłe objawy ciąży. Jedynie ból piersi.
Zaczynam się trochę martwić czy wszystko jest ok. Gin 30.08..
Czy któras z was też tak ma?
Ale w większości jak czytam to u każdej z wad coś tam się dzieje ( chyba że przeoczyłam jakiś post) ..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ból piersi to objaw :-)
Może będziesz tą szczęściarą bez mdłości! Znam sporo takich :-) każda ciąża jest inna.
 
reklama
Ja jestem już po dzisiejszej wizycie, u mnie wg OM wychodzi 6t3d a na USG wyszło 7t0d[emoji4] zobaczylam śliczna 9 mm dzidzię z pięknie bijącym serduszkiem[emoji176]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej. Jak Ci zazdroszczę. [emoji4]
Super....
Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać swojej wizyty. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, jestem w Polsce i zrobilam sobie w końcu betaHCG i progesteron. BetaHCG 57567 mIU/ml, a progesteron 10 ng/ml przy normie 4,73 do 50,73 ng/ml w pierwszym trymestrze. Niby progesteron w normie ale jednak chyba dosyć niski. Jutro ide do gina na pierwsze usg to zobaczymy co powie. Jestem dokładnie w 7t2d od ostatniej miesiączki. Zastanawiam sie czy jest sens powtarzać betę??? A No o zaczęło mnie mdlic, bez wymiotów, ale jednak jest to cholernie nieprzyjemne przymulające uczucie...

Jak jutro idziesz na usg to nie ma sensu powtarzać bety. Teraz obraz usg najważniejszy. Co do progesteronu tez mi się wydaje, że trochę niski chociaż jest w normie. Może gin da Ci duphaston lub luteinę. Musisz dopytać, na spokojnie. W moim laboratorium norma 11-44 w 5tc miałam 25,8, ale Ciebie w lab dużo szersze ramy normy.
 
Bo to zawsze boli! ale widac podjeli decyzje ze nic z tym nie zrobia...taki ich wybor, byc moze bardziej jego ale gdyby byla z tego powodu bardzo nieszczesliwa to by juz dawno by odeszla...lub zmusila do dzialania.
zreszta nie bede sie klocic bo starsznie emocjonalnie do tego podchodzisz ;) a ja nie mam ochoty ani sie klocioc ani wtracac...
Moze faktycznie zbyt emocjonalnie ale ja ją po prostu rozumie bo moj m tez ma problem a prawda taka ze dopuki nie doswiadczymy tego co ta druga osoba to nie potrafimy zrozumiec co czuje. Ogolnie kobiety ktore nigdy nie mialy problemow z zajsciem w ciaze nie sa po prostu w stanie zrozumiec tych ktorych ich cale zycie kreci sie tylko wokol jednego tematu i bolu w sercu... to tak ssmo jak osoba zdrowa nie potrafi do konca zrozumiec chorej.
Mi tej dziewczyny jest tak po ludzku zal...
 
reklama
Ja wróciłam od lekarza....ba usg nic nie widac oprócz pęcherzyka.. Nie podoba jej się to że przy becie 4100 nie widac zarodka ... kazała powtórzyć bete...wynik wieczorem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pod koniec 6 tc lekarz tez nie widział zarodka,bo miał kiepski sprzęt.Tak, że głowa do góry,a jak masz możliwość to idź prywatnie.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry