reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Wlasnie sie zastnawiam czy umowic sie na usg prywatnie w ten piatek w lunch ??? to bedzie 6tydz i 1d. Ale nie chce sie rozczarowac -natomiast jesli cos jest nie tak to wolalabym wiedziec jak najwczesniej...
Ja byłam w 5t3d i nie było nic ponad pęcherzyk i ciałko żółte? Zalecenie miałam przyjść 2 tyg. później. Więc na dwoje babka liczyła. Może coś u ciebie juz być ale niekoniecznie. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę jutro i zapewne usg. Tak ustaliła gin. Ostatnia miesiączkę miałam 19.07, ale mam krótsze cykle i wcześniej mam owu - teraz byla 9-10 dc. Zaczynam się bać jak cholera, że znów usłyszę "za mały pęcherzyk, brak zarodka i wchłaniające się ciałko żółte". Wiem, że muszę pozytywnie myśleć, ale im bliżej wizyty tym słabiej to działa :-)
Też biorę eurhyrox - biorę zaraz po przebudzeniu i staram się poleżeć albo dospać te 30 min żeby się wchłonął, bo inaczej muszla wita!
 
Btazowooka normalnie nie do uwierzenia. Ja bym sie do tego na Twoim miejscu tak konkretnie wtracila z buciorami w ich zycie .
Powiedziala mu ze znasz prawde i ze jest ***** a nie facet i ze albo niech cos z tym zrobi (biopsja w poszukiwaniu czy cos jest, bo moze miec np niedrozne nasieniowody albo wodniaka wiele opcji jest) albo biech zostawi Twoja siostre. Ona pewno sie wkurzy strasznie ale za jakis czas Ci bardzo podziekuje. Uwazam ze ona jest przez niego albo zastraszona albo tak zdominowana skoro nie moze postawic na swoim. Normalnie az sie zagotowalam! Jak tacy ludzie moga byc....
A moze to ich wspolna decyzja???
 
Ja byłam w 5t3d i nie było nic ponad pęcherzyk i ciałko żółte? Zalecenie miałam przyjść 2 tyg. później. Więc na dwoje babka liczyła. Może coś u ciebie juz być ale niekoniecznie. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie masz cykle > bo ja raczej krotkie tak 23 dni do 26 I w pierwszej ciazy 6 tydz 5 dzien wg OM a usg 6tydz 3 dzien I bylo serce jak dzwon :)
 
Ja mam wizytę jutro i zapewne usg. Tak ustaliła gin. Ostatnia miesiączkę miałam 19.07, ale mam krótsze cykle i wcześniej mam owu - teraz byla 9-10 dc. Zaczynam się bać jak cholera, że znów usłyszę "za mały pęcherzyk, brak zarodka i wchłaniające się ciałko żółte". Wiem, że muszę pozytywnie myśleć, ale im bliżej wizyty tym słabiej to działa :-)
Też biorę eurhyrox - biorę zaraz po przebudzeniu i staram się poleżeć albo dospać te 30 min żeby się wchłonął, bo inaczej muszla wita!
Hmmm moja ostatnia @ to 13.7...kurcze chcialabym juz cos wiedziec ...zwlaszcza ze mi ta krew w moczu nie daje spokoju....
 
U mojej koleżanki w bardzo problematycznej ciąży ze skaczącą betą w 5t4d serce waliło na całego. To zależy i od rozwoju ciąży i od usg. Musi być dobre.
 
A jakie masz cykle > bo ja raczej krotkie tak 23 dni do 26 I w pierwszej ciazy 6 tydz 5 dzien wg OM a usg 6tydz 3 dzien I bylo serce jak dzwon :)
Książkowe jeśli można tak powiedzieć. 28 dni. W pierwszej ciąży byłam dopiero w 8t5d na usg bo się później zorientowałam ;) i jakoś terminów do lekarza nie bylo.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmmm moja ostatnia @ to 13.7...kurcze chcialabym juz cos wiedziec ...zwlaszcza ze mi ta krew w moczu nie daje spokoju....
Krew w moczu często bywa w ciąży podobnie jak bialko niestety. Jeśli reszta wyników jest ok to się nie zadręczaj.
Ja om miałam 4.07 idę dopiero za tydzień do lekarza. Nie zniosłabym kolejnego czekania w niepewności. Imo lepiej trochę później niż za wcześnie.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry