reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No skoro jej siostra bardzo przezywa to ze nie moze miec dziecka to chyba nie?
Bo to zawsze boli! ale widac podjeli decyzje ze nic z tym nie zrobia...taki ich wybor, byc moze bardziej jego ale gdyby byla z tego powodu bardzo nieszczesliwa to by juz dawno by odeszla...lub zmusila do dzialania.
zreszta nie bede sie klocic bo starsznie emocjonalnie do tego podchodzisz ;) a ja nie mam ochoty ani sie klocioc ani wtracac...
 
reklama
Hmmm moja ostatnia @ to 13.7...kurcze chcialabym juz cos wiedziec ...zwlaszcza ze mi ta krew w moczu nie daje spokoju....
To idź i się nie dręcz. Najwyżej będziesz musiała powtórzyć np za tydzień. Ja gdybym była z ostatnią @ 13.07 to bym się nie zastanawiała, a tak myślę, że gin kazała mi przyjść za wcześnie. Z drugiej strony za poprzednim razem tez miałam wcześnie bo beta słabo rosła - i cieszę się, że wiedziałam od razu, że coś jest nie tak, bo gdybym poszła na usg dopiero w 7 jak planowałam to bym chyba padła na tej kozetce.
 
Krew w moczu często bywa w ciąży podobnie jak bialko niestety. Jeśli reszta wyników jest ok to się nie zadręczaj.
Ja om miałam 4.07 idę dopiero za tydzień do lekarza. Nie zniosłabym kolejnego czekania w niepewności. Imo lepiej trochę później niż za wcześnie.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
ha ha ale ja nie mam zadnych innych badan to Uk niestety...nawet jeszcze nie mam wizyty z polozna...
 
To idź i się nie dręcz. Najwyżej będziesz musiała powtórzyć np za tydzień. Ja gdybym była z ostatnią @ 13.07 to bym się nie zastanawiała, a tak myślę, że gin kazała mi przyjść za wcześnie. Z drugiej strony za poprzednim razem tez miałam wcześnie bo beta słabo rosła - i cieszę się, że wiedziałam od razu, że coś jest nie tak, bo gdybym poszła na usg dopiero w 7 jak planowałam to bym chyba padła na tej kozetce.
Racja :) To chyba sie umowie :) raz kozie smierc ;)
 
Krew w moczu często bywa w ciąży podobnie jak bialko niestety. Jeśli reszta wyników jest ok to się nie zadręczaj.
Ja om miałam 4.07 idę dopiero za tydzień do lekarza. Nie zniosłabym kolejnego czekania w niepewności. Imo lepiej trochę później niż za wcześnie.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
hmmmm..ale ja nie mam cierpliwosci za grosz... I nie mowie o ciazy ale o wszystkim ;)
 
Jestem w 7tydzien 3dni i w dalszym ciągu nikłe objawy ciąży. Jedynie ból piersi.
Zaczynam się trochę martwić czy wszystko jest ok. Gin 30.08..
Czy któras z was też tak ma?
Ale w większości jak czytam to u każdej z wad coś tam się dzieje ( chyba że przeoczyłam jakiś post) ..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mocz tylko na obecność krwi badali? ;)
Też nie mam żadnych badan, a jestem w Pl ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Penie nie ale kto Ci powie w Uk -mi sie zdawalo wlasnie z ebialka szukali a krew znalezli ... wczoraj wysalai gdzies dalej do laboratorium ...wic wyniki za tydzien...;(

A dlaczego krew w moczu w ciazy to normalne?
Ja w pierwszej nie milaam ani nigdy wogole w zyciu...???
 
Penie nie ale kto Ci powie w Uk -mi sie zdawalo wlasnie z ebialka szukali a krew znalezli ... wczoraj wysalai gdzies dalej do laboratorium ...wic wyniki za tydzien...;(

A dlaczego krew w moczu w ciazy to normalne?
Ja w pierwszej nie milaam ani nigdy wogole w zyciu...???
Jeśli powiedzieli o krwi to jakby inne parametry odchodziły od normy chyba też?
Jeśli szukali białka, to robili badanie moczu więc też pH, krew w moczu, ciężar właściwy itd. Wiem, że mają tam luźne podejście do zdrowia, ale debilami też nie są. Nie byłam długo w UK ale otarłam się o ich leczenie i jak juz się coś dzieje to działają i przestają świrować z paracetamolem.
Krew w ciąży w śladowych ilościach zdarza się często.

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem w Polsce i zrobilam sobie w końcu betaHCG i progesteron. BetaHCG 57567 mIU/ml, a progesteron 10 ng/ml przy normie 4,73 do 50,73 ng/ml w pierwszym trymestrze. Niby progesteron w normie ale jednak chyba dosyć niski. Jutro ide do gina na pierwsze usg to zobaczymy co powie. Jestem dokładnie w 7t2d od ostatniej miesiączki. Zastanawiam sie czy jest sens powtarzać betę??? A No o zaczęło mnie mdlic, bez wymiotów, ale jednak jest to cholernie nieprzyjemne przymulające uczucie...
 
Do góry