reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny wizytę z położna mam 5 września ale już się przygotowuje do wizyty, powiedzcie o co pytać? To moje pierwsze spotkanie, teraz głową pusta ale wiem ze jak wyjdę to milion pytań będę miała :D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
To powodzenia. Moje polozne w pierwszej ciazy byly beznadziejne co wixyta to inna i ledwo po angielsku mowily ale moja kumpela ma wrecz odwrktne doswiadzczenie -jexna super nabka wiec zycze Ci zeby tak bylo.
Ja w pierwszej ciazy nie wiedzialam wogole jak to bedzie wygladac...wiec glownie polegalam na prywatnych wizytch u ginia i nawet zelazo na anemie dostala od ginia z Pl....
Teraz jeztem w rejonie tam gdzie moja kumpela wiec locze na ciut lepsza opieke ale i tak sie bez paru prywatnych wizyt nie obejdzie;)

Witam nowe Mamusie:)

Czy Arvena32 i Zaneta000 ....juz nie pisza? To takie cholernie niesprawiedliwe....:(

Tez jakby nie czuje sie w tej ciazy i tez staram sie nie nakrecac po tym co dziewczyny pisaly....
Bo ani jeszcze usg nie bylo ani testu z krwi....a z drugiej strony brzuszek odstaje i leci 6tydzien :)
Ja nadal z jedzeniem na bakier ale nie przez mdlosci tylko wogole jesc mi sie nie chce a juz napewno nie slodkie i wlasnie po tym babcia mojego faceta sie skapnela;)
Jedyne co to piersi sa inne ;) ale juz nie rosna tak blyskawicznie... czasem czuje ze tam sie "cos "w brzuchu dzieje i zmeczenie ...padam z nog wieczorem...

Milego dnia Mamuski.
Jutro powrot do Uk :) z dwojka malych chlopcow bo wraca ze mna tez syn mojek ciotki ...oj nie wiem co to bedzie!
No i po powrocie zaczne bookowac gin prywatnie....:)
 
Ja też mam 36 lat choć wcale tego nie czuje[emoji14] Dzisiaj mija równo 6t0d w piatek beta wynosila 31902[emoji5] W środę kolejne usg mam nadzieję że usłyszę bijące serduszko i że nie będzie żadnego krwiaka!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) IsabellaSimon dzięki, mam nadzieje ze trafię na super położna :) chociaż patrząc na moja przychodnie zaczynam w to wątpić :D [emoji23]

Mnie od wczoraj strasznie bolą sutki, zachodzą w nich zmiany chyba i dają o sobie znać :)

Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie, że wszystko będzie dobrze [emoji173][emoji7][emoji110]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też się boje co to będzie dalej z kręgosłupem..zaczynam rehabilitację za miesiąc i liczę na to że jakoś mnie to postawi na nogi! Podpytam ginka co mógłby mi jeszcze polecić. A Ty ze swoim kręgosłupem coś robisz? Leczysz jakoś, ćwiczysz?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Przed ciaza chodzilam na bokwe a teraz nic nie robie bo mialam bole i lekarz kazal odpoczywac bez przemeczania sie. Pracuje w domu ale robie tylko to co musze
 
Hej :)
Mnie też męczą mdłości. Wizyta 29 sierpnia, ale z tego co widzę chyba tylko mi się nie spieszy ;)
Trzymam kciuki za wszytskie, a nerwy to już chyba będą nam towarzyszyć do końca niestety :/
Ja mam 32 lata, ale dzieci też już sporo ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe ciężarówki [emoji16]
Ja wczoraj przesadziłam z robota , pół nocy nie spałam tak mnie plecy bolały . Rano jak się podcieralam to była krew taka jasno różowa . Na szczęście teraz się nic nie dzieje.
Jutro lecę do Polski , więc będę czuć się bezpieczniej i pójdę do gina .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry