reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja plamilam na taki bezowo brazowy przez kilka dni i lekarz mi powiedzial ze przez to kilka dni trwa implantacja jak maluszek sie wgryza i to wlasnie to. A plecy mnie tez pobolewaja i tez sie ich obawiam bo mam od zawsze problem. Za kilka miesiecy chyba trzeba bedzie sie rozejrzec za pasem podtrzymujacym brzuch bo sa takie zeby odciazyc kregoslup
Też się boje co to będzie dalej z kręgosłupem..zaczynam rehabilitację za miesiąc i liczę na to że jakoś mnie to postawi na nogi! Podpytam ginka co mógłby mi jeszcze polecić. A Ty ze swoim kręgosłupem coś robisz? Leczysz jakoś, ćwiczysz?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poniedziałek?? Czy sobie wybaczysz czekanie gdyby coś się stało?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Z pewnością jeśli coś się znowu będzie działo to pojadę do szpitala. Na razie spokój. Dzisiaj niestety do ginekologa się nie umówię myślę , że żadna by sobie nie wybaczyła!

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny:)
Jestem w 5 tygodniu ciąży po 19 miesiącach starań. Test robiłam dopiero wczoraj i to popoludniu po 14 i wyszła druga kreseczka. Jestem taka szczęśliwa. Bałam się kolejnego rozczarowania. Teraz martwię się czy wszystko będzie przebiegało dobrze, mam 37 lat.....
Grunt to pozytywne nastawienie :) no i dobry ginekolog.
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam :D
 
Cześć dziewczyny:)
Jestem w 5 tygodniu ciąży po 19 miesiącach starań. Test robiłam dopiero wczoraj i to popoludniu po 14 i wyszła druga kreseczka. Jestem taka szczęśliwa. Bałam się kolejnego rozczarowania. Teraz martwię się czy wszystko będzie przebiegało dobrze, mam 37 lat.....
Grunt to pozytywne nastawienie :) no i dobry ginekolog.
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam :D
Witaj mi też się udało po prawie 2 latach.Po drodze była strata i dużo badań.Teraz jestem w 8 tc i ciesze się każdym dniem [emoji2].Grunt to pozytywne myślenie, reszta nie zależy od nas.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) dokładnie tydzień temu pierwszy raz zobaczyłam dwie kreski i do tej pory nie potrafię w to uwierzyć. To moja pierwsza ciąża, więc mimo, że jestem bardzo szczęśliwa to strasznie się martwię...
Byłam na usg, jednak jeszcze za wcześnie, żeby coś zobaczyć - w piątek mam kolejną wizytę, trzymajcie kciuki! :)
pozdrowienia :)
 
Dziewczyny wizytę z położna mam 5 września ale już się przygotowuje do wizyty, powiedzcie o co pytać? To moje pierwsze spotkanie, teraz głową pusta ale wiem ze jak wyjdę to milion pytań będę miała :D

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny:)
Jestem w 5 tygodniu ciąży po 19 miesiącach starań. Test robiłam dopiero wczoraj i to popoludniu po 14 i wyszła druga kreseczka. Jestem taka szczęśliwa. Bałam się kolejnego rozczarowania. Teraz martwię się czy wszystko będzie przebiegało dobrze, mam 37 lat.....
Grunt to pozytywne nastawienie :) no i dobry ginekolog.
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam :D

Ja mam 36...też się boję, zwłaszcza po moich przygodach...
 
reklama
Hej, bardzo mi przykro Żaneta[emoji22][emoji22][emoji22] ja póki co tak do końca boję się uwierzyć w tą ciążę bo kto wie co się okaże na wizycie pod koniec miesiąca...

Niby objawy są, nudności jak cholera, sutki przy karmieniu jakby mi Natek obgryzał czuję no i zmęczenie ciągle.

A jeszcze dzisiaj mąż dowcipny mi wysłał

1503181953-aaaaaa.gif


Witam nowe przyszłe Mamusie [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry