reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej! Jestem nowa! Milo mi Was wszystkie poznać [emoji4] jestem w 4 tc i zastanawiam się czy Wy też macie podobnie- od wczoraj strasznie rozbolał mnie kręgosłup :( mam już od jakiegoś czasu problemy z kręgosłupem, ale wczoraj mi się nasiliły bóle. Razem z bólami pojawiły się takie znikome brązowe plamienia. Ma któraś mamusia podobnie?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, ja bić takiego nie miałam ale myślę że warto udać się do lekarza. Plamien nie ma co lekceważyć - lekarz pewnie przepisze luteine na podtrzymanie.

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny! te nowe i stare [emoji4] nie odzywałam się dość długo bo miałam złe dni.. poddeberwowanie i te sprawy a to przez to jak pisałam wcześniej miałam mieć pierwsze USG 16 sierpnia. Do niego niestety nie doszło bo przesiałam gdzieś portfel a w nim karte ubezpiecze iową i dowód,a bez tego lekarz mnie nie przyjął. dostałam termin na 30 sierpnia [emoji58] jednak zobaczyłam maleństwo wczoraj bo wylądowałam w klinice przez to ze zauwazyłam ciemno brązową plamę na wkładce, a ze był piątek i ginekolodzy u nas do 13 to moglam o wizycie zapomnieć. pojechaliśmy do kliniki ginekologicznej na ostry dyżur i tam miałam badanie.
wszystko jest ok, serce biło jak szalone ! teraz jestem spokojna i czekam do 30 sierpnia.


Agnes
 
W poniedziałek umowie się na wizytę..mam nadzieję że to tylko przez zagnieżdżanie się małej fasolki..agniesia569 duża miałaś ta brązowa plamę? Powtórzyło się jeszcze?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poniedziałek umowie się na wizytę..mam nadzieję że to tylko przez zagnieżdżanie się małej fasolki..agniesia569 duża miałaś ta brązowa plamę? Powtórzyło się jeszcze?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
tylko jeden raz takie ciemnobrązowe nawet w sumie nie krew taka widoczna
i potem brazowy taki blutek na papierze. Lekarka powiedziała ze to z wysiłku a wczoraj troche w pracy się nawysilałam.

Agnes
 
Kwiatuszekq20 - a sporo masz plamienia? Bo ja w sumie mam dzisiaj śluzy z delikatnym brązowym kolorem...nie jest dużo, ale i tak mnie zestresowało...u mnie bez większego wysiłku się zaczęło- mam w domu 3 latke i w sumie z nią sporo szalejemy, ale też nie więcej niż zazwyczaj

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skonsultuj te plamienie z lekarzem, u mnie takie plamienie pare miesiecy temu przerodzilo sie w krwawienie i nie zdazylam do lekarza :(

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też takie plamienia dobrze się nie skończyły [emoji53].Lepiej nie bagatelizować tylko umówić się do lekarza.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też takie plamienia dobrze się nie skończyły [emoji53].Lepiej nie bagatelizować tylko umówić się do lekarza.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to samo ;/ żadnego plamienia nie powinno się bagatelizować... lepiej do lekarza iść raz za dużo niż raz za mało

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry