reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja staram się pić inke, w smaku jest ok, ale zazwyczaj wypijam też 1 normalną kawę tyle że z łyżeczki i pół filiżanki żeby chociaż smak był ;) W pierwszej ciąży pytałam gina (bo nie wyobrażałam sobie życia bez kawy, a i tak po kilku dniach sam zapach wywoływał u mnie mdłości) i przedział że spokojnie można pić tylko nie taką żeby łyżka stała ;)
 
Dobry . Ja kawa z rana pół na pół od zawsze [emoji16]
Wstałam przed 5 i do 7 już spać nie mogłam .
Czemu ja się tak poce w nocy? Cholerka

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja staram się pić inke, w smaku jest ok, ale zazwyczaj wypijam też 1 normalną kawę tyle że z łyżeczki i pół filiżanki żeby chociaż smak był ;) W pierwszej ciąży pytałam gina (bo nie wyobrażałam sobie życia bez kawy, a i tak po kilku dniach sam zapach wywoływał u mnie mdłości) i przedział że spokojnie można pić tylko nie taką żeby łyżka stała ;)
Ja piłam 3 kawy latte z ekspresu. Ostatnie dni tylko jedna że względu na częste skoki ciśnienia.. A po wczorajszej wizycie już wiem że mi nie wolno. Zawsze wydawało mi się że moja kawa jest słaba. To 120ml kawy i 2 tyle ubitego mleka. Niestety... ekspres odpoczywa a pije Inke.

Ciśnienie super a samopoczucie fatalne.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez sie witam dziewczyny, juz po pierwszej i ostatniej kawie. W końcu udało mi się zarejestrować do GP, pierwsza wizyta dopiero 1. września, bo przez najbliższe dni przyjmują tylko nagle wypadki... Będę juz w 8 tygodniu do tego czasu. Całe szczęście w przyszłym tygodniu jestem w Polsce i zapisałam sie na wizytę 24. sierpnia:D
 
A nie jesz dużo pikantnych bądź słonych produktów?
Nie wydaje mi się . Od początku się tak poce jak głupia , usnąć nie mogę bo mi gorąco , budzę się cała spocona parę razy w nocy


Mnie mniej już hol brzuch , ale na początku ciaglo to raz z jednej to z drugiej strony ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny czy Wy też odczuwacie lekki ból w dole podbrzusza z lewej bądź prawej strony ? czy to normalne ?

Tak, ja czuję czasami całe podbrzusze, a czasami z lewej lub prawej strony. Początkowo czułam tylko z prawej bo z tego jajnika chyba była owu, a teraz czuję też z lewej czasami.. pamiętam że w pierwszej ciąży też bolał mnie brzuch więc chyba to normalne
 
Do góry