reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Cześć
Hej dziewczyny. U mnie brak jakichkolwiek objawów, czasem piers zaboli, ale pozatym absolutnie nic . martwie sie trochę, miałam iść na wizyte 26.08 to by byl 7+0 , teraz jestem w 5+4, i mysle czy nie jechac w czwartek . juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć :) ja dzisiaj zaczynam 6tydzień i też nie mam żadnych objawów... Może trochę gorzej śpię i czasami żołądek mnie boli ale to wszystko. Piersi kompletnie nic, żadnej wrażliwości na zapachy, zachcianek i też się martwię trochę.. wizytę mam 1.09 i chyba oszaleje do tego czasu.. w poniedziałek robiłam bete (4t + 5dni) i miałam 802 więc chyba ok. Podobno czasami zdarzają się takie ciąże, albo wszystko dopadnie nas później.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) ja dzisiaj zaszalalam i wstała o 8 :D [emoji23] tylko jest jeden mały problem otwieram oczy i od razu jestem głodna hahahaha :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

u mnie dzisiaj 4 tc 6 d ;)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja dzisiaj zaszalalam i wstała o 8 :D [emoji23] tylko jest jeden mały problem otwieram oczy i od razu jestem głodna hahahaha :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

u mnie dzisiaj 4 tc 6 d ;)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
ja dzisiaj obudziłam się o 6, nie mogłam dalej spać i też głodna byłam ;)
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja dzisiaj zaszalalam i wstała o 8 :D [emoji23] tylko jest jeden mały problem otwieram oczy i od razu jestem głodna hahahaha :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

u mnie dzisiaj 4 tc 6 d ;)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień dobry :)
ehh 8... hehe u mnie córka wstaje nakpóźniej o 7. Ale jakoś wyjątkowo nie jestem głodna. Piję kawę bo zasypiam na siedząco a ładna pogoda więc trzeba się ruszyć z dzieckiem na spacer.
 
Dzień dobry :)
ehh 8... hehe u mnie córka wstaje nakpóźniej o 7. Ale jakoś wyjątkowo nie jestem głodna. Piję kawę bo zasypiam na siedząco a ładna pogoda więc trzeba się ruszyć z dzieckiem na spacer.
Pijesz normalna jeszcze czy bezkofeinowa? :)

Ja wczoraj sobie juz kupiłam bez i w pracy się zastanawiam czemu mi się chce tak spać dalej :D przecież piłam kawę :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pijesz normalna jeszcze czy bezkofeinowa? :)

Ja wczoraj sobie juz kupiłam bez i w pracy się zastanawiam czemu mi się chce tak spać dalej :D przecież piłam kawę :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Normalną tylko że u mnie ta normalna to i tak nienormalna ;) mam pół kubka rozpuszczalnej i pół mleka :) Kupiłam sobie saszetkę kawy dla kobiet w ciąży ale sam zapach mnie odrzucił.
 
Pijesz normalna jeszcze czy bezkofeinowa? :)

Ja wczoraj sobie juz kupiłam bez i w pracy się zastanawiam czemu mi się chce tak spać dalej :D przecież piłam kawę :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja gdzies wyczytalam ze w ciazy mozna do 200mg cofeiny-3male filizanki kawy rozpuszczalnej ;)
 
Normalną tylko że u mnie ta normalna to i tak nienormalna ;) mam pół kubka rozpuszczalnej i pół mleka :) Kupiłam sobie saszetkę kawy dla kobiet w ciąży ale sam zapach mnie odrzucił.
Tez pije normalna bardzo mleczna ale ja zawsze tak pilam;)
A o tej kawej dla ciezarowek nawet nie wiedzialam ale wyobrazam sobie co to za paskudztwo....
 
reklama
Do góry