reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny. U mnie brak jakichkolwiek objawów, czasem piers zaboli, ale pozatym absolutnie nic . martwie sie trochę, miałam iść na wizyte 26.08 to by byl 7+0 , teraz jestem w 5+4, i mysle czy nie jechac w czwartek . juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde gp dzis zadzwonila ze w moim piatkowym badaniu moczu byla krew!!! No wszystkie plagi tego swiata sie mnie czepiaja....

Ja krwi golym okiem nie widze -wiec ilosci sladowe -mocz jasno zolty zadnych krwawien ani objawow infekcji sikam normalnie do ilosci wypijanych plynow....Sama juz nie wiem tak sie wszystko pieprzy...

Aaaa no i tak sobie o tym tescie digital mysle ze one kurde tez sa niedokladne te z tygodniami bo ja10 dni temu nie bylam w ciazy a teraz jestem 2-3 tydzien???
 
Hej dziewczyny. U mnie brak jakichkolwiek objawów, czasem piers zaboli, ale pozatym absolutnie nic . martwie sie trochę, miałam iść na wizyte 26.08 to by byl 7+0 , teraz jestem w 5+4, i mysle czy nie jechac w czwartek . juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku a mnie tak piersi bola ...po bokach ze az wyje i sutki tak strasznie... jeszcze czasem ( 2 razy )mnie tak zakulo w podbrzuszu ze az krzyknelam plus takie jakby parcie na pachwine/wargi sromowe z jednej strony....i nieprzytomna z niewyspania jestem az mam since pod oczami ale ti moze bolu stawow....
Natomiast juz nie placze:) przeszlo jak reka odjal....
 
Kurcze nie wiem co jest grane ale od wczoraj jak coś zjem ( mogą to być winogrona, lody, obiad albo coś słodkiego) zaczyna mnie tak dziwnie boleć brzuch :/
A w sprawie bólu piersi to też mnie bolą, do tego w nocy córka mnie ugryzła w trakcie karmienia (całe wieki tego nie robiła!) i aż łzy mi w oczach stanęły. Teraz nawet stanik mnie drażni.
 
Hej dziewczyny. U mnie brak jakichkolwiek objawów, czasem piers zaboli, ale pozatym absolutnie nic . martwie sie trochę, miałam iść na wizyte 26.08 to by byl 7+0 , teraz jestem w 5+4, i mysle czy nie jechac w czwartek . juz sama nie wiem [emoji19]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz powiedział ,ze nie każdy ma objawy.U mnie coś tam zaczęło się dziać w 7 tc.Okropne wzdęcia i muszę robić drzemkę po południu. Piersi też mnie za wiele nie bolały do 7 tc .Może jeszcze na twoje objawy czas.Do 7tc nie czułam się jak w ciąży.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Mamuski. Znow sie przed 5ta obudzilam...a czuje sie fatalnie :(

Brzuszek mi wyskoczyl ;) jeszcze wczoraj bylam w stanie rano wciagnac na plasko dzis nic z tego ( to brzuszek po cesarskim wiec moze i faktycznie miesnie kiepskie po takiej interwencji poza tym tam sie wdala infenkcja rana sie otworzyla bardzo dlugo musialam do szpitala na zmiane opatrunku jezdzic) ....zastanawiam sie tak bo jem nadal malo a wydaje mi sie ze mnie przybywa -nie tylko brzuszek wszedzie... moze xatrzymuje wode w organizmie? Skad ta krew w moczu? Moze dzis nie bedzie....
 
reklama
Wanda widzę że moja pierwsza wizyta wygl identycznie jak Twoja. Ją też w De. Mi też zaczęła o ciąży pozamacicznej. Ost mięs miałam 11 lipca. Jutro Idę na kontrole
Om, prawie Jak u mnie, następna wizyta 31.08. A potem też ok 10 tyg.
Nie pamiętam czy mi pisałaś, gdzie w de mieszkasz.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

A co do objawów mam wszystkie, jakie tu wypisalyscie ale w pierwszej też tak bylotylko nie wiedziałam że ja w ciazy jestem.[emoji85][emoji324]
 
Do góry