reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Normalne :) tam teraz wszystko pracuje ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff to dobrze :) bo też się zastanawiałam czy wszystko ok, siostra mówi ze dopóki nie ma plamienia i żywej krwi mam się nie martwić ale jak tu się nie denerwować...


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff to dobrze :) bo też się zastanawiałam czy wszystko ok, siostra mówi ze dopóki nie ma plamienia i żywej krwi mam się nie martwić ale jak tu się nie denerwować...


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie tak. Chociaż krew też nie zawsze jest oznaką że coś złego (chociaż zawsze trzeba sprawdzić) ja zawsze miałam plamienie w dniu terminu trzeciej miesiączki od poczęcia. Co ciążę to samo. Zawsze lekarz i strach.
Niepokój to też niestety normalna sprawa. Każda boi się co będzie dalej. Nowa sytuacja, hormony... Trzeba przetrwać

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wydaje mi się . Od początku się tak poce jak głupia , usnąć nie mogę bo mi gorąco , budzę się cała spocona parę razy w nocy


Mnie mniej już hol brzuch , ale na początku ciaglo to raz z jednej to z drugiej strony ...

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie tez poce w nocy ...ale przed ciaz tez tak bylo ....;)
 
Hej dziewczyny ;) nieśmiało dołączam i ja. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w kwietniu i u mnie pojawi się Maluszek. Z moich obliczeń wynika, że jestem w 6 tyg. Wizytę u lekarza mam 21.08. Jestem już mamą 10 miesięcznej córci, tak więc różnica wieku pomiędzy dzieciakami będzie wynosiła ok 18msc. Pozdrawiam [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało mi się umówić do innego lekarza (mój dziś jednak nie przyjmuje). O 19.40. Oby było już widać więcej niż pusty pęcherzyk. Denerwuje się ale przez tydzień może już się coś zmieniło.
Pewnie że będzie widać.... Tak musi być ... Inaczej nawet nie ma co myśleć.... Ja jutro wizyta to I u mnie już powinno być wszystko jasne. I te wyniki w końcu lekarz zinterpretuje
 
reklama
Do góry