reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny może zrobimy sobie dodatkowy wątek z jakimiś przepisami itd ? Też bym chciała się pilnować , w pierwszej ciąży utylam ponad 20 kg ważyłam prawie 80 kg , przy wzroście 1.60 [emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dobry pomysł! Raczej nie mam problemów z wagą ale mój żołądek zrobił się bardzo wrażliwy i jak przegięcie z jakimś tlustszym jedzeniem to potem musze pokutowac. Kilkudniowe diety bezresztkowe tj. gotowany ryż i chude mięso, również gotowane.

Co więcej zamówiłam sobie parowar i zamierzam w nim przygotowywać posiłki... póki co dla siebie ale może rodzinka również się skusi..


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja was pobije - pierwsza ciąża startowalam z 77kg a skonczylam na 116, przy 173cm!
Druga ciaza skończyłam z 100kg[emoji6]
Teraz przy czwartej startuje z 83kg[emoji36] bylam właśnie na diecie Kiedy dowiedzialam sie o ciąży, a zeby bylo smieszniej to w kazda ciaze zachodzilam na początku diety[emoji23]
Mam plan nie przekroczyc 95kg teraz

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie wiem za bardzo jak się zabrać za otwarcie tego wątku

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja was pobije - pierwsza ciąża startowalam z 77kg a skonczylam na 116, przy 173cm!
Druga ciaza skończyłam z 100kg[emoji6]
Teraz przy czwartej startuje z 83kg[emoji36] bylam właśnie na diecie Kiedy dowiedzialam sie o ciąży, a zeby bylo smieszniej to w kazda ciaze zachodzilam na początku diety[emoji23]
Mam plan nie przekroczyc 95kg teraz

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Tez mam taki plan [emoji2]i tez tyle na liczniku [emoji15].Narazie źle mi nie idzie,bo nie jem więcej tylko zdrowiej.Jak to będzie dalej się okaże.Raczej 100kg nie chciała bym przekroczyć, bo to bardzo niezdrowe.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem dziewczyny , chyba zrobilam, ale pewności nie mam haha
Jeśli się udało.to.zrobie mam jeszcze galerie [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam zamiar zostać przy swojej wadze[emoji6] ani grama nie przytyc[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
o jestem za takim wątkiem! Zapisałam się na siłownię i tydzień później dowiedziałam sie o ciąży. Oj szczupła to ja nie jestem:(
 
Do góry