reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A ja mam zamiar zostać przy swojej wadze[emoji6] ani grama nie przytyc[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie się zdaje że ja już przytyłam ale mam tak apetyt i smaki że naprawdę aż sama się dziwię [emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży przytyłam jakieś 17 kg kończąc na 75 kg. Po ciąży nawet spadla waga ponizej 56 kg. Teraz startuje z pułapu 63 kg. Zobaczymy jak będzie. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie się zdaje że ja już przytyłam ale mam tak apetyt i smaki że naprawdę aż sama się dziwię [emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
W ciazy minimu chyba to 4kg - tyle co dziecko + lozysko, wiec nic przytyć się nie da[emoji22]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam też karnet na siłownię! Nie zdążyłam nawet raz pojsc[emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam też karnet na siłownię! Nie zdążyłam nawet raz pojsc[emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawiesiłam zajęcia na razie na 2 miesiące. Jeśli nie będzie przeciwskazań to mam zamiar się trochę poruszać. ..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W ciazy minimu chyba to 4kg - tyle co dziecko + lozysko, wiec nic przytyć się nie da[emoji22]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Da się, chudnac. I jest to wskazane przy nadwadze takiej jaką mam. Oczywiście pod nadzorem lekarza ginekologa.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry