reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Podziwiam Morgana[emoji5] moja córka miała 3,5 i ledwo dałam radę - do tej pory jak wspominam to aż mam gęsią skórę więc o drugim porodzie w ogóle nie myślę jeszcze[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja 4200. Tez fatalnie wspominam porod i cala ciaze, dlatego dlugo sie nie moglam zdecydowac na drugie. A teraz sie bardzo boje co to bedzie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam poród naturalny. Teraz będzie cesarka. Przeżyłam traumę- już nigdy wiecej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam poród naturalny. Teraz będzie cesarka. Przeżyłam traumę- już nigdy wiecej.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
A masz wskazania do cesarski? Moja znajoma ma trójkę dzieci każde rodziła przez cc to trzecie chyba około miesiąc temu i miała problem z zalatwieniem sobie skierowania do cc - a aby było śmieszniej jest lekarzem internista[emoji2]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mozesz napisac co sie stalo?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam przygotowywana do porodu naturalnego że znieczuleniem PDA to się w Polsce nazywa chyba zewnatrzoponowe. Niestety wkluwali się kilka razy i działało tylko na pół ciała i to przez pół godz potem już wcale. Przyszli poprawić to w ogóle przestało działać. Nie byłam psychicznie przygotowana na ból. Po już 7 godz skurczu za skurczem. ( byłam cały czas pod ctg wszystko było widac) i czuć! W końcu zaniklo tętno dziecka, przyszedł lekarz zbadał krew dziecka przez główkę. I kazał czekać po nie było rozwarcia a ja już miałam bóle parte . Nie zdążył wyjść. Trwało to ok pol godz z czego pamiętam tylko kladzaca się na moim brzuchu położna i uciskajaca brzuch i lekarza wolajacego że chce proznociag. I okropny przerazajacy bol. Pękłam sama mimo ze dziecko male 2985g i glowka 33cm.
Główkę syna mi przkryli dobrze ręcznikiem żebym nie widziała główki jak u kosmity. Mąż był przy porodzie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkamy w Niemczech na szczęście i mam wybór. Wybieram cesarke.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurczę ja staram sie nie myśleć o porodzie... W Anglii właściwie wyboru nie ma, zrobią cesarskie tylko wtedy gdy masz dobre ku temu powody zdrowotne, gdyż cesarka to wyższy koszt i wymaga obecności lekarza, a poród w UK odbiera pielęgniarka... Jestem fanka programu 'One born every minut' i tam mozna zobaczyć jak w UK mniej wiecej wyglada poród...:)

Ktoś pytał czy ok jest pic zielona herbate w ciąży, znalazłam artykuł na ten temat, bo sama lubie zielona herbate. W prawdzie artykol znalazłam na stronie brytyjskie, mówiący , ze nie znaleziono przeciwwskazań do picia zielonej herbaty w ciąży, jednak ze należy pamiętać ze zawiera ona troszkę mniej kofeiny niż zwykła herbata.. Wiec zalecana dawka to nie wiecej niż 2 kupki SLABEJ zielonej herbaty dla ciężarnych dziennie :)
Takze do śniadania słabiutka zielona popijam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja dobrze wspominam mój poród w UK . Znieczulenie chcieli dać ale nie chciałam , czemu ? Nie wiem sama. Teraz skorzystam myślę


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam przygotowywana do porodu naturalnego że znieczuleniem PDA to się w Polsce nazywa chyba zewnatrzoponowe. Niestety wkluwali się kilka razy i działało tylko na pół ciała i to przez pół godz potem już wcale. Przyszli poprawić to w ogóle przestało działać. Nie byłam psychicznie przygotowana na ból. Po już 7 godz skurczu za skurczem. ( byłam cały czas pod ctg wszystko było widac) i czuć! W końcu zaniklo tętno dziecka, przyszedł lekarz zbadał krew dziecka przez główkę. I kazał czekać po nie było rozwarcia a ja już miałam bóle parte . Nie zdążył wyjść. Trwało to ok pol godz z czego pamiętam tylko kladzaca się na moim brzuchu położna i uciskajaca brzuch i lekarza wolajacego że chce proznociag. I okropny przerazajacy bol. Pękłam sama mimo ze dziecko male 2985g i glowka 33cm.
Główkę syna mi przkryli dobrze ręcznikiem żebym nie widziała główki jak u kosmity. Mąż był przy porodzie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję przeżyć[emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde ja za głupia jestem na to haha ostatnia miesiączke miałam 1.07 dzisiaj jest 3.08 czyli jakby 5ty tydzień Tak?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez ostatnia miesiaczke miałam 1.07.Lakarz Wyliczyl termin na 4 kwiecień.Dziasiaj mamy dokładnie 4 tydzień ciąży i 6 dni.Jesli chcesz dokładnie obliczac plecam Kalkulator ciąży i porodu Parenting.Pozdrawiam
 
reklama
Ja dobrze wspominam mój poród w UK . Znieczulenie chcieli dać ale nie chciałam , czemu ? Nie wiem sama. Teraz skorzystam myślę


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Odważna jestes, bez znieczulenia, a co nie bolała?? Czy balas się o efekt na dziecko?
 
Do góry