reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mutsy akurat niespecjalnie mi się podobają. Jak się Anex sprawdzi to się okaże, mam nadzieje, że będzie ok :)

Mutsy tez jednak ta cena to tragedia. Chociaż mi się Cybex podobał ale cena to już wogole odpuściłam.
Ja mam malutka spacerówkę od urodzenia. Chciałam lekki wózek który łatwo się składa bo ja ciagle w rozjazdach i takie ciężkie wózki nawet te gondole to dla mnie udręka. Ale jak ktoś dużo chodzi i na spaceru to 2w1 super na dużych kółkach.
A wygląd wiadomo podstawa. Każdemu co innego się podoba. Mnie sprzedawczyni zraziła. To samo mówiła o elodie details spacerówkę ze tez ciężko z reklamacjami wiec wybrałam opcje dla siebie.
Chociaż stelaż w nexo tez reklamowałam bo się zacinał. Ale trzy dni i gotowe


7u229jcg4s0byzyg.png
 
reklama
Hej :) jestem tu zupełnie nowa ale również bedę tą szczęśliwa kwietniową mamusią :)
Jestem w 26 tyg ciąży i czuję się całkiem dobrze. Śledzę od jakiegoś czasu to forum i wreszcie odważyłam się napisać :) skłoniło mnie głównie to że dopiero niedawno mój lekarz stwierdził płeć mojego maleństwa i niby jest tego pewny ale ja po zdjęciach USG nie jestem do końca przekonana... Podobno będzie cora :) ale czy Wy nie widzicie na tych fotkach czegoś więcej ? :)

Masz jeszcze jakieś zdajecie? Normalne 2d? Nóżki złączone wiec tak naprawdę ciężko bo siusiak mógł być na gorze schowany. Jednak musi być ładny rozkrok hehe. Ale lekarz pewnie dobrze popatrzył chodź wiaodmo pomyłki się zdarzają. A we wcześniejszych tyg była stwierdzają płeć czy tylko teraz?
Dla mnie to bułeczka czyli dziewczynka. Ale ostatnio czytam i słyszałam o pomyłkach ale nie ma co się nakręcać.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Tekstil Market albo 5-10-15 też mają promocje
My zamówiliśmy już wózek bo długo trzeba czekać. Ją tz mam wrażenie że nie zdążymy z pokoikiem itd
Dziś spotkałam szefa i jego żona urodziła dzidziusia 62 cm szok
 
Ja jestem po dzisiejszej wizycie i po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Wizyta ok, mały ma 1,118kg (dziś 26t6d). Twarz miał przy macicy więc za dużo go nie wiedzieliśmy. Główka była na dole, pupa z lewej strony brzucha a nóżki u góry (kopał sobie moje wnętrzności ;) ). Gin zapisał mi inne żelazo, tym razem na receptę, bo poprzednie było nieskuteczne. Ja mam 9,5kg na plusie... a jak u Was z masą? -pytanie do dziewczyn które mają termin w pierwszej połowie kwietnia.
U mnie też tyle na plusie. Termin marzec/kwiecień z usg robionego w 12 tygodniu. A ostatnio mi wyszło, że niby na 11 termin. Ale podobno to pierwsze jest bardziej wiarygodne. Z synem przytyłam 24kg. Mam nadzieję, że tym tazem będzie mniej i już przez 3 miesiące tego nie nadrobię[emoji13]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) jestem tu zupełnie nowa ale również bedę tą szczęśliwa kwietniową mamusią :)
Jestem w 26 tyg ciąży i czuję się całkiem dobrze. Śledzę od jakiegoś czasu to forum i wreszcie odważyłam się napisać :) skłoniło mnie głównie to że dopiero niedawno mój lekarz stwierdził płeć mojego maleństwa i niby jest tego pewny ale ja po zdjęciach USG nie jestem do końca przekonana... Podobno będzie cora :) ale czy Wy nie widzicie na tych fotkach czegoś więcej ? :)

U mnie miał być syn potem okazlo się ,ze coreczka:),mysle ze,w 26 tyg lekarz już wyraźnie widzi plec.Chociaz zdarzają się niespodzianki przy porodzie również:)
 
Ja jestem po dzisiejszej wizycie i po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Wizyta ok, mały ma 1,118kg (dziś 26t6d). Twarz miał przy macicy więc za dużo go nie wiedzieliśmy. Główka była na dole, pupa z lewej strony brzucha a nóżki u góry (kopał sobie moje wnętrzności ;) ). Gin zapisał mi inne żelazo, tym razem na receptę, bo poprzednie było nieskuteczne. Ja mam 9,5kg na plusie... a jak u Was z masą? -pytanie do dziewczyn które mają termin w pierwszej połowie kwietnia.

My prawie ten sam termin,u mnie 26 t i 5 d.8 kg na plusie.
 
Niestety niespodzianki zawsze zdarzyć się mogą. U mnie mała miała nogi rozłożone jakby szpagat robiła, więc nie wiem gdzie ten siusiak musiałby się schować. Lekarz tylko spojrzał i powiedział, że dziewucha, niczego specjalnie się nie doszukiwał. Ja ubranek mam trochę na 56, dużo na 62. W Textil akurat rzadko bywam, więc popatrzę sobie czy rzeczywiście coś ciekawego jest. A w 5...10 to u mnie w mieście porażka. Sklep mały i towaru też jak na lekarstwo.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie jestem po ktg i usg .Mala jest drobniutka,prawie 900 gr 26 t i 5d ale wszystko dobrze na sczescie.Juz ma wloski:)Lakarz powiedział,ze będziemy dawac sterydy na rozwój pluc i w 36 tyg dziecko będzie najprawdopodobniej na swiecie przez cesarskie ciecie.Teraz wizyty co 2 tyg i przy każdym ktg.Musze jesc więcej nabialu no i dalej dieta z wyeliminowaniem cukrow prostych.
 
My prawie ten sam termin,u mnie 26 t i 5 d.8 kg na plusie.
U mnie z kolei 26tydz5d i na plusie 6kg, z 50 do 56 kg.trochę sie martwie ze malo przytylam i pbrzuszek maly (choc dzidzius spory) ale nic nie moge zrobic, nawet dietetyk mi apetytu nie spowodowal. Ale skoro wg lekarzy jest wszystko ok to nie ma co się martwić:)

Apropos wozkow my dzisiaj akurat kupiliśmy anex sport 3w1, gdyz podobno w marcu ma byc wymiana kolorow i pozniej danego koloru moze juz po prostu nie byc, a przy czasie dostawy wozkow ok miesiaca w marcu moze juz byc za pozno :)
 
reklama
Witajcie jestem po ktg i usg .Mala jest drobniutka,prawie 900 gr 26 t i 5d ale wszystko dobrze na sczescie.Juz ma wloski:)Lakarz powiedział,ze będziemy dawac sterydy na rozwój pluc i w 36 tyg dziecko będzie najprawdopodobniej na swiecie przez cesarskie ciecie.Teraz wizyty co 2 tyg i przy każdym ktg.Musze jesc więcej nabialu no i dalej dieta z wyeliminowaniem cukrow prostych.

A czy CC z wyboru czy koniecznosci? Ja mysle o porodzie sn, jesli sie uda, choc przyznam ze wole o tym nie myslec i chcialabym juz mieć za sobą
 
Do góry