reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

zelaznamaska - ja jakiś czas wcześniej też miałam problemy ze spaniem, budziłam się co chwilę i nie mogłam sobie znaleźć miejsca, ale od kiedy mam poduszkę ciążową to jak ręką odjął. Na początku myślałam że to pic na wodę. U mnie sprawdza się super, w końcu mogę się normalnie wyspać i brzuch już spory to można położyć na poduszce. A później też można będzie ja wykorzystać do karmienia :)

Ja biorę jakieś żelazo na T... :p nie pamiętam teraz nazwy, ale po miesiącu brania wzrosło żelazo o 1 jednostkę. Szczerze to nie wiem czy to zasługa tych tabletek czy pożywienia na które zwracałam ostatnio dość dużą uwagę. Jeszcze dalej je mam brać;/, a niestety mam po nich problemy (biegunka) ale podobno to normalne... hehe


 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jak tam humorki po Świętach ? :) Najedzone/przejedzone ? :)

Oglądałam wózeczki w sklepach stacjonarnych, ale duży wybór, parę modeli wpadło mi w oko, coś na pewno fajnego się wybierze :)

Witaj:)Ja poprubowalam wszystkich wigilijnych potraw, do tego raz dziennie skuszę się na kawałek ciasta.Mam nadzieje, ze przy mojej nietolerancji glukozy nie zaszkodze mojemu maleństwu. Nie było przejadania się więc jestem zadowolona .Najbardziej brakowało śniegu w tym wszystkim, moi chłopcy mieli dużo planów związanych z nartami a tu taka pogoda za oknem.Pozdrowienia:)
 
Hej, jest ktoś z was w stanie polecić mi stronę z ubrankami dla mojego nadchodzącego bobasa? Koleżanki już wyprały mi mózg ilością sklepów ale na nic nie mogę się zdecydować. Jedyne co sensownego mi podrzucily to Link do: MAYLILY - LOVE & LUXURY - MAYLILY, podobno bardzo dobrej jakości rzeczy, jeżeli chodzi o kocyki i ubranka. Coś godnego uwagi?
 
Hej. Nie bylo mnie ponad 2 tyg ale zyje. U nnie okres swiateczny byl masalryczny ale dochodze fo siebie.
Ciesze sie ze jeszcze tylko 3 miesiace coazy i dzieci beda z nami. Muszse zaczac szykowac wyprawke ale to moze zaczne dopiero w lutym. W tym tyg lub nasteonym ide na krzywa cukrowa i usg pod katem blizny po poprzednimcc. Nadal mam jakby zakwasy w kroczu...no i apetyt [emoji23]


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli chodzi o wyprawke dla dziecka, pewnie dopiero w lutym się za to wezmę. Nie mam konkretnych stron,teraz w sumie też jest dobry okres bo zaczynają się wyprzedaże. Zara ma body pakowane po kilka w paczce, w Benetonie tez można wyrwać słodkie ubranka w dobrej cenie .Ja czekam na potwierdzenie znajomej , że będzie syn, wtedy odkupie używane od niej.Kiedys zamówiłam pake z internetu i było dużo poniszczonych, wiec juz nie będę kupować ta droga.
 
Hej, jest ktoś z was w stanie polecić mi stronę z ubrankami dla mojego nadchodzącego bobasa? Koleżanki już wyprały mi mózg ilością sklepów ale na nic nie mogę się zdecydować. Jedyne co sensownego mi podrzucily to Link do: MAYLILY - LOVE & LUXURY - MAYLILY, podobno bardzo dobrej jakości rzeczy, jeżeli chodzi o kocyki i ubranka. Coś godnego uwagi?
No.. ta stronka ma niezle ceny..;) ja kupuje ciuszki używane,lub dostaje po koleżance.ale przymierzam się do kupna pościeli,ręczników i innych akcesoriów...myślę że nie będę wybrzydzac i co się spodoba i nie będzie zbyt drogie biorę;)
Ja wczoraj byłam na krzywej cukrowej i byłam w szoku, a tyle osób mnie straszylo tym badaniem... napój był smaczny ;) może dlatego że skropilam cytryną i nic się nie działo złego ze mną. Jedyne to to czekanie 3 godz łącznie mnie zmęczyło..
Ja już nie mogę się doczekać rozwiązania...męczy mnie ten brzuch,kręgosłup boli, ciężko się siedzi:( dobrze że już mam l4 to zmęczenie lecze codzienna drzemka ;)
Martwię się trochę że nie zdążymy że wszystkim.. jest do zrobienia w domu sporo rzeczy, a mój chłopak ma podejście bardzo spokojne do wszystkiego... Nie chce by po urodzeniu dziecka trwał remont bo pewnie każda chwilę jak bobo zaśnie ja też będę chciała wykorzystać na sen A przy remoncie chyba nie da się spać
...
Macie już wózki opatrzone?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja jutro mam ktg przez godzine potem wizyta , już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć czy wszystko w porządku z maleństwem. Często czuje ogromny strach.Odliczam dzień za dniem..
 
No.. ta stronka ma niezle ceny..;) ja kupuje ciuszki używane,lub dostaje po koleżance.ale przymierzam się do kupna pościeli,ręczników i innych akcesoriów...myślę że nie będę wybrzydzac i co się spodoba i nie będzie zbyt drogie biorę;)
Ja wczoraj byłam na krzywej cukrowej i byłam w szoku, a tyle osób mnie straszylo tym badaniem... napój był smaczny ;) może dlatego że skropilam cytryną i nic się nie działo złego ze mną. Jedyne to to czekanie 3 godz łącznie mnie zmęczyło..
Ja już nie mogę się doczekać rozwiązania...męczy mnie ten brzuch,kręgosłup boli, ciężko się siedzi:( dobrze że już mam l4 to zmęczenie lecze codzienna drzemka ;)
Martwię się trochę że nie zdążymy że wszystkim.. jest do zrobienia w domu sporo rzeczy, a mój chłopak ma podejście bardzo spokojne do wszystkiego... Nie chce by po urodzeniu dziecka trwał remont bo pewnie każda chwilę jak bobo zaśnie ja też będę chciała wykorzystać na sen A przy remoncie chyba nie da się spać
...
Macie już wózki opatrzone?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Słyszałam dużo dobrego o Anex cross chyba tak się nazywał, jak będzie dobra cena to kupię .
 
reklama
Hej, jest ktoś z was w stanie polecić mi stronę z ubrankami dla mojego nadchodzącego bobasa? Koleżanki już wyprały mi mózg ilością sklepów ale na nic nie mogę się zdecydować. Jedyne co sensownego mi podrzucily to Link do: MAYLILY - LOVE & LUXURY - MAYLILY, podobno bardzo dobrej jakości rzeczy, jeżeli chodzi o kocyki i ubranka. Coś godnego uwagi?
Spam! Zgloszone do moderatora.
 
Do góry