reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A czy CC z wyboru czy koniecznosci? Ja mysle o porodzie sn, jesli sie uda, choc przyznam ze wole o tym nie myslec i chcialabym juz mieć za sobą

CC zewzgledu na nieciekawa przeszlosc w poprzednich ciążach.Osobiscie wolalabym silami natury bo mimo iż bol który ciężko z czymkolwiek porownac to moment w którym jest już po i ma się maleństwo na sobie nie da się z niczym porownac.
 
reklama
U mnie z kolei 26tydz5d i na plusie 6kg, z 50 do 56 kg.trochę sie martwie ze malo przytylam i pbrzuszek maly (choc dzidzius spory) ale nic nie moge zrobic, nawet dietetyk mi apetytu nie spowodowal. Ale skoro wg lekarzy jest wszystko ok to nie ma co się martwić:)

Apropos wozkow my dzisiaj akurat kupiliśmy anex sport 3w1, gdyz podobno w marcu ma byc wymiana kolorow i pozniej danego koloru moze juz po prostu nie byc, a przy czasie dostawy wozkow ok miesiaca w marcu moze juz byc za pozno :)

Oczywiście,ze nie ma się co martwic skoro z dzidziusiem dobrze:)
 
Ja ostatniego grudnia mialam nadal -5kg. Teraz nie wiem bo lezymy na patologii ale pewnie cos przybralam..
Nadal plec nieznana . w pon 23+0 i waga 615g

 
U mnie z kolei 26tydz5d i na plusie 6kg, z 50 do 56 kg.trochę sie martwie ze malo przytylam i pbrzuszek maly (choc dzidzius spory) ale nic nie moge zrobic, nawet dietetyk mi apetytu nie spowodowal. Ale skoro wg lekarzy jest wszystko ok to nie ma co się martwić:)

Apropos wozkow my dzisiaj akurat kupiliśmy anex sport 3w1, gdyz podobno w marcu ma byc wymiana kolorow i pozniej danego koloru moze juz po prostu nie byc, a przy czasie dostawy wozkow ok miesiaca w marcu moze juz byc za pozno :)
Ty się kobieto ciesz, że tylko tyle przytyłaś. Niczego się złego nie doszukuj, skoro dzieć rośnie[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatniego grudnia mialam nadal -5kg. Teraz nie wiem bo lezymy na patologii ale pewnie cos przybralam..
Nadal plec nieznana . w pon 23+0 i waga 615g

Mysiaka oj biedna Ty! A ile razy Ty już miałaś usg, że nadal nie wiadomo???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mysiaka oj biedna Ty! A ile razy Ty już miałaś usg, że nadal nie wiadomo???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Za kazdym razem na IP robia i pytam na koniec usg czy moze cos widac a bylam juz chyba z 7razy. Wiec w sumie cos kolo 10. Raz jest chlopiec potem dziewczynka potem chlopiec i tak na zmiane..
Ciagle ma zlaczone nozki i jest tylkiem na dół

 
U mnie z kolei 26tydz5d i na plusie 6kg, z 50 do 56 kg.trochę sie martwie ze malo przytylam i pbrzuszek maly (choc dzidzius spory) ale nic nie moge zrobic, nawet dietetyk mi apetytu nie spowodowal. Ale skoro wg lekarzy jest wszystko ok to nie ma co się martwić:)

Apropos wozkow my dzisiaj akurat kupiliśmy anex sport 3w1, gdyz podobno w marcu ma byc wymiana kolorow i pozniej danego koloru moze juz po prostu nie byc, a przy czasie dostawy wozkow ok miesiaca w marcu moze juz byc za pozno :)

Kupiłam ten sam model i czekałam dosłownie pare dni na przesyłkę ze sklepu :)
 
reklama
U mnie miał być syn potem okazlo się ,ze coreczka:),mysle ze,w 26 tyg lekarz już wyraźnie widzi plec.Chociaz zdarzają się niespodzianki przy porodzie również:)

Ja to dalej nie rozumie jak z siurka może wyjsc dziewczynka. Masz jakieś zdj z usg gdzie lekarz mówił ze syn a później ze córka?


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Do góry