reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Masz jeszcze jakieś zdajecie? Normalne 2d? Nóżki złączone wiec tak naprawdę ciężko bo siusiak mógł być na gorze schowany. Jednak musi być ładny rozkrok hehe. Ale lekarz pewnie dobrze popatrzył chodź wiaodmo pomyłki się zdarzają. A we wcześniejszych tyg była stwierdzają płeć czy tylko teraz?
Dla mnie to bułeczka czyli dziewczynka. Ale ostatnio czytam i słyszałam o pomyłkach ale nie ma co się nakręcać.


7u229jcg4s0byzyg.png
Oj tam oby zdrowe :) niestety nie posiadam więcej zdjęć bo moje dziecko na poprzednich USG nie chciało współpracować i ciągle kiepsko było ułożone. W 16 tyg. doktor powiedział że chyba chlopak bo coś tam między nogami się macha, na połówkowym w 21 tyg. nadal kiepsko było widać ale doktor powiedziała że nie widzi nic co by mogło odstawać i że raczej kobietka:) a w poprzednim to pewnie była pępowina :) i teraz w 26 powiedziała że na 100% dziewczynka plus to zdjęcie USG...
 
reklama
A odnośnie wózków.. co myślicie o X-lander x-move ? Mam możliwość kupienia tego z 2018 roku ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Może któraś z Was spotkała się z wcześniejszymi modelami i mogłaby napisać o nich coś więcej?
 
Mam pessar od 20tyg i mimo niego skraca sie szyjka. A zglosilam sie z bolami brzucha i plecow. Dostalismy sterydy na pluca.

Kurcze to tez masz zmartwienie.Ja mam szew i rozumiem doskonale te sytuacje,moja szyjka stoi w miejscu.Jedno mogę Ci powiedzieć ,ze jest forum na BB gdzie dziewczyny miały lub maja ten sam problem i wszystko dobrze się konczy ,niektóre rodza nawet po terminie daleko .Może wejdź tam sobieBól i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze.Tymczasem trzymam kciuki za Was:)
 
A odnośnie wózków.. co myślicie o X-lander x-move ? Mam możliwość kupienia tego z 2018 roku ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Może któraś z Was spotkała się z wcześniejszymi modelami i mogłaby napisać o nich coś więcej?
Kupilam x-lander x-move (2014r)uzywany. z synem mialam inny ciezko powiedziec jak z uzytkowaniem ale jak na ta chwile jestem zadowolona. szybko i lekko sie sklada ( mozna zlozyc spacerowke razem ze stelazem) w spacerowce ma moskitiere chowana w podnozku a z bajerow oswietlenie z przodu [emoji6] mozna szybko wszystko zdjac i do prania nie trzeba nicodkrecac tylko na zatrzaski
1515085873-05f02273e11d764b-aaaaaa.jpeg


w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Ja to dalej nie rozumie jak z siurka może wyjsc dziewczynka. Masz jakieś zdj z usg gdzie lekarz mówił ze syn a później ze córka?


7u229jcg4s0byzyg.png

Widocznie może,chyba ze jeszcze cos się zmieni,ale nie sadze,bo lekarz już zapytal o imie ,żeby ja opisac.W 16 na usg lekarz mowi,ze dla niego to dziewczyna na polowkowym w czasie usg sama widzialm cos miedzy nozkami no i lekarz mowi,ze będzie chłopak,2 tyg później zmiana,dziewczyna.Wiec czekamy na Lene:)
 
Kupilam x-lander x-move (2014r)uzywany. z synem mialam inny ciezko powiedziec jak z uzytkowaniem ale jak na ta chwile jestem zadowolona. szybko i lekko sie sklada ( mozna zlozyc spacerowke razem ze stelazem) w spacerowce ma moskitiere chowana w podnozku a z bajerow oswietlenie z przodu [emoji6] mozna szybko wszystko zdjac i do prania nie trzeba nicodkrecac tylko na zatrzaski
1515085873-05f02273e11d764b-aaaaaa.jpeg


w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
Dzięki. Chyba się na niego zdecyduje :) choć spotkałam się z dość kiepskimi recenzjami. Koleżanka mówi że jej trzeszczał że kiepski materiał, cena nieadekwatna do użytkowania i tak mnie trochę zniechęciła :/ ale chyba pierwszy wybór najbardziej trafny :)
 
Dzięki. Chyba się na niego zdecyduje :) choć spotkałam się z dość kiepskimi recenzjami. Koleżanka mówi że jej trzeszczał że kiepski materiał, cena nieadekwatna do użytkowania i tak mnie trochę zniechęciła :/ ale chyba pierwszy wybór najbardziej trafny :)
Polecam na FB " X-lander Forum dyskusyjne"

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
A odnośnie wózków.. co myślicie o X-lander x-move ? Mam możliwość kupienia tego z 2018 roku ale nie wiem czy jest to dobry wybór. Może któraś z Was spotkała się z wcześniejszymi modelami i mogłaby napisać o nich coś więcej?
Moja kolezanka miala jakies dwa lata temu i bardzo poleca. Z kolei kolega ma dom poza miastem i sporo wertepow i w zeszlym roku tez nabyl xlandera move i bardzo chwalil,szczegolnie za pojemna gondole :)
 
reklama
@Adas1304 padla u mnie kwestia zamiany pessara na szew. Jak u Ciebie wygladalo zalozenie?

Szew jest lepsza opcja,bardziej trzyma.Mysle,ze to dobrze,ze będą Ci go zakladac jeśli ta szyjka nadal się skraca.Sa dwie opcje znieczulenia zewnątrzoponowe i pod calkowita narkoza,ja prosiłam o to w kregoslup ,bo po narkozie zawsze dużo wymiotowałam i dla mnnie to było okropne.Robilam to prywatnie nie wiem czy na fundusz masz możliwość wyboru znieczulenia.Zglaszasz się na czczo i dostajesz kroplowke z tego co pamiętam był to magnez i cos jeszcze ,sam zabieg trwa może 20 minut ,ja wyszłam następnego dnia do domu.Troszke pobolewa podbrzusze ,ale nie jakos specjalnie mocno.Do tygodnia czasu sa plamienia po tym zabiegu.Mozesz mieć wrazenie ciagniecia na początku,ale to mija po jakims czasie,wiadomo obce ciało wewnątrz, organizm musi się przyzwyczaić.Poza tym dostałam globulki dopochwowe ,które brałam przez 2 tyg co 3 dni,prewencyjnie,latwo o infekcje.Teraz nie czuje wogole ,ze cos mam ,zadnych infekcji,funkcjonuje już normalnie.Moja szyjka stoi w miejscu,Tobie radze oszczędny tryb zycia.Niektore kobiety leza plackiem,ale sa rozne opinie na ten temat.Najlepiej sluchac lekarza.Powodzenia:)
 
Do góry