reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzis badanie i 3cm.. za 5 dni kontrol i wtedy bedzie decyzja co robimy, a tym czasem luteina I odpoczynek ;))

Szyjka może tak w ciągu paru dni się podnieść tzn zwiększyć? Myślałam ze jak już skrócona to już ciężko żeby wróciła do normy.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
reklama
Szyjka nie może się wydłużyć .Moze stać w miejscu albo się skrócić. Najlepiej jak badanie wykonuje ten sam lekarz i jedna metoda.Wtedy nie ma rozbieżności w wynikach .
 
Szyjka nie może się wydłużyć .Moze stać w miejscu albo się skrócić. Najlepiej jak badanie wykonuje ten sam lekarz i jedna metoda.Wtedy nie ma rozbieżności w wynikach .
Oczywiście że może się wydluzyc. Mialam 2,5 cm a po miesiącu odpoczynku i siedząco lezacego trybu zycia mam teraz 4cm, wiec sie wydluzyla

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Widocznie nie była tak skrócona. Nie ma czegoś takiego jak wydłużajaca się Szyjka. Moze zatrzymać się na tym poziomie co jest albo skrócić. Sama mam szew okrężny i wiele konsultacji z różnymi lekarzami. Każdy potwierdził to samo.
 
Hej kochane. Szyjka 1,79 : ( od dzis luteina, jutro z rana do kliniki w Gdansku i zobaczymy czy bedzie szew... a tylko czulam malego bardzo nisko, zadnych plamien nic... moze czasem napiecie brzuszka i lekki bol pilnujcie sie i ze wszystkim na IP! A nasz maly niech tym czasem jeszcze posiedzi bo to dopiero 24tc
Czy Ty jestes na grupie kwietniowych mam na fb?

 
Moim zdaniem nie moze sie wydluzyc. Mi tak nadzieje narobila lekarka jedna.. W pt na IP 25mm a w pon niby 38mm. A nadal bylo 25mm i zalozylo pessar

 
Cześć dziewczyny,

Jak tam humorki po Świętach ? :) Najedzone/przejedzone ? :)

Oglądałam wózeczki w sklepach stacjonarnych, ale duży wybór, parę modeli wpadło mi w oko, coś na pewno fajnego się wybierze :)
 
Widocznie nie była tak skrócona. Nie ma czegoś takiego jak wydłużajaca się Szyjka. Moze zatrzymać się na tym poziomie co jest albo skrócić. Sama mam szew okrężny i wiele konsultacji z różnymi lekarzami. Każdy potwierdził to samo.
Moja lekarka na pewno by mi nie mówiła że szyjka się wydłużyla gdyby to nie było prawda. Mam do niej pełne zaufanie o jesli twierdzi ze wydluzyla sie z 2,5 na 4 (ten sam sprzet) to jej wierze...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Po świętach ok :) o dziwo zjadłam mniej słodkiego niż normalnie -wolałam inne smakołyki :) Od paru dni mi się strasznie odbija i to tak, że aż się jedzenie cofa... bez znaczenia co jem, Przypuszczam, że mały zaczyna uciskać jakieś organy, może się obrócił jakoś inaczej. Poza tym dotychczas spałam na lewym i na prawym boku a teraz ciężko mi się położyć na prawy bok bo coś mnie "ciągnie" w środku, więc spanie wychodzi mi coraz gorzej :) Wczoraj od godziny 23 do 2 w nocy byłam 5 razy (!) siku, potem już do rana spokój ale to są godziny największej aktywności mojego dziecka więc jakieś wytłumaczenie jest :)
 
reklama
Wczoraj mąż odebrał wyniki mojej morfologii i mimo, że biorę 2 tabletki żelaza dziennie to wynik nadal poniżej normy... Przypuszczam, że te wszystkie "leki" to pic na wodę fotomontaż :) ale człowiek zawsze lepiej się psychicznie czuję, że witaminy połyka ;)
 
Do góry