reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A dziewczyny jak u was z brzuszkami? Urosly juz sporo? Bo u mnie już widac[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Rano jeszcze jest ok ale już popołudniu widać że jest brzusio[emoji7]

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
reklama
Witaj Verq!
Co za leniwy weekend... od samego patrzenia przez okno robi mi się zimno! Przeleżany pod kocem z goracą herbatą z imbirem. Trzeba się bronić przed choróbskiem, bo młody coś wczoraj niewyraźny był. Także ten, imbir, miód, cytryna, sok z malin i jeżyn (warto było latem się wysilić i zrobić). Jak byłam z synem w ciąży to w 7 miesiącu miałam naraz grypę żołądkową i anginę. Masakra! Oby się nic podobnego nie przydarzyło.
Udanych wizyt jutro życzę i samych przyjemnych wiadomości!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Intensywny weekend mieliśmy. Dzisiaj imprezka rodzinna, jeszcze ta zmiana czasu. U nas już 16tyd tak leci ten czas. I tak już wyraźnie czuje maluszka. Leżąc na plecach to widać jak rusza mi się brzuch. Super uczucie. Przynajmniej jestem spokojna że wszystko jest ok. Zmykam spać. [emoji4] i z P podjęliśmy decyzję że chyba jednak będzie mały Maksymilian. Jakoś żadne inne imię nas nie przekonuje [emoji1] no i zycze dziewczyny udanych wizyt. Ja dopiero 18.11 to będzie 19 tyd więc już połowkowe [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Witajcie dziewczyny. Intensywny weekend mieliśmy. Dzisiaj imprezka rodzinna, jeszcze ta zmiana czasu. U nas już 16tyd tak leci ten czas. I tak już wyraźnie czuje maluszka. Leżąc na plecach to widać jak rusza mi się brzuch. Super uczucie. Przynajmniej jestem spokojna że wszystko jest ok. Zmykam spać. [emoji4] i z P podjęliśmy decyzję że chyba jednak będzie mały Maksymilian. Jakoś żadne inne imię nas nie przekonuje [emoji1] no i zycze dziewczyny udanych wizyt. Ja dopiero 18.11 to będzie 19 tyd więc już połowkowe [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ciekawa jestem jaki prezent dziadziuśkom zaserwowaliście w końcu? Widzę, że jesteś szczuplutka, no to masz szczęście, bo nie tylko czujesz ale i "widzisz" maleństwo.
Ja zaraz zmykam na zakupy rozejrzeć się za prezentami świątecznymi, bo nie cierpię tego zostawiać na grudzień, kiedy jest tłok i trzeba kupić coś na ostatnią chwilę. I może coś dla dzidziusia wypatrzę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawa jestem jaki prezent dziadziuśkom zaserwowaliście w końcu? Widzę, że jesteś szczuplutka, no to masz szczęście, bo nie tylko czujesz ale i "widzisz" maleństwo.
Ja zaraz zmykam na zakupy rozejrzeć się za prezentami świątecznymi, bo nie cierpię tego zostawiać na grudzień, kiedy jest tłok i trzeba kupić coś na ostatnią chwilę. I może coś dla dzidziusia wypatrzę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Gina86 chyba w tym roku też tak zrobię...bo zawsze zostawiam na ostatnią chwilę. A dzisiaj po wizycie obowiązkowo jakieś zakupy również dla maluszka. Taka jestem ciekawa czy czlopczyk czy dziewczynka jak myślicie? :-) :)
 
Dzień Dobry Wszystkim [emoji4]
U nas weekend minął leniwie, z gorącą herbatką i szarlotką [emoji6]
Dzisiaj i jutro Mąż ma wolne, więc pewnie zaliczymy jakieś zakupy. Mam tyle do prasowania nazbierane, a chęci do tego żadnych [emoji21][emoji21][emoji21] nic tylko bym leżała...
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji4] i życzę Wszystkim miłego dnia.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawa jestem jaki prezent dziadziuśkom zaserwowaliście w końcu? Widzę, że jesteś szczuplutka, no to masz szczęście, bo nie tylko czujesz ale i "widzisz" maleństwo.
Ja zaraz zmykam na zakupy rozejrzeć się za prezentami świątecznymi, bo nie cierpię tego zostawiać na grudzień, kiedy jest tłok i trzeba kupić coś na ostatnią chwilę. I może coś dla dzidziusia wypatrzę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też lubię mieć wszystko pokupione wcześniej. Można się spokojnie rozejrzeć, przemyśleć co dla kogo kupić

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji4] to sama nie zaczynam tak w wcześniej z prezentami[emoji6]ja już coś kupiłam w zeszłym tygodniu...tylko u nas najpierw był plan że zostajemy sami w DE ..jednak wszystko się zmieniło i teraz będzie u nas na święta 12 osób plus troje dzieci... przy czym do tego mój mąż i dwójka dzieciaków mają jeszcze urodziny więc będzie totalny chaos...i robimy prezenty dla wszystkich..ale wiadomo żeby nie pójść ż torbami to dla dorosłych bardziej coś symbolicznie..dla dzieciaków coś lepszego , no i jeszcze zostaną mi 3 urodzinowe prezenty do ogarnięcia...wiec ja muszę zacząć wcześniej dzukac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też 12 osób do obdarowania. My też jakieś upominki, ale coś z głową i praktycznego. Z dzieci to tylko mojemu młodemu coś konkretniejszego, znając jego to pewnie jakaś giwerka, i mojej chrzesnicy. No i ja jak zwykle prezent dla siebie muszę wypatrzeć, bo moj mąż to tak nie za bardzo niespodzianki umie robić. Nic nie mówcie do tego dodatkowe 5 prezentów urodzinowo imieninowych, w ty mój mąż ma urodziny i imieniny na koniec grudnia. Ciężko nie zwariować co roku! Dlatego wieksze zakupy dla maluszka przewiduję dopiero na nowy rok.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry