reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny:)
U mnie pogoda przepiękna, byłam na bardzo króciutkim spacerku...od 3 dni znowu pobolewa mnie brzuch i dzisiaj zostaje już raczej w łóżku

Gina86 a co do kuchni ż Ikei my mamy już ponad 6 lat i jeszcze nic się nawet minimalnie nie obluzowalo, wszystko się trzyma bardzo stabilnie i nic się nie zepsuło tak ze jak na taki standard i cenę to jestem zadowolona

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też brzuch boli jak tylko zaczynam się ruszać, więc tak jak Ty leżę w łóżku.
 
reklama
Butelki plastikowe czy szklane? Jaka firma? Ja chyba Lovi
Plastikowe Avent sprawdzone przez moje siostry[emoji4]

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
Miałam butelki, kubki niekapki i smoczki. Dla mnie rewelka. I te silikonowe kapturki na piersi też.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja firma Mam. Znacie??? Używałam bardzo dobre są. Plastikowe.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dostalam butelke ze smoczkiem w gratisie na targach. Ale pewno postawie na avent albo browns bo dostepne u mnie w miescie a ze nie wiem czy sie przydadza na poczatku to nie kupuhe od razu chyba.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które są już mamami czy jeżeli planuję karmić piersią to na początek potrzebuje butelki, a jeśli tak to ile?
 
Do góry