reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

ja nie rozumiem całego tego szału kosmetykowego, moim zdaniem to tylko szkodzi, samo w sobie powoduje uczulenia I alergie.
jak się nie używa kosmetyków, to I nie ma od czego alergia wyskoczyć ;)
tak na chłopski rozum ;)

wiadomo, że pieluszek jednorazowych I chusteczek nie unikniemy

Neki - ja używałam mąki ziemniaczanej raptem pare razy, jak pupa się robiła lekko czerwona, ale jeszcze nie odparzona. żeby się nie ocierała o pieluchę I nie powodowała dodatkowego tarcia.
przy każdym przebieranie to chyba nie ma sensu, bo generalnie jak zasypiesz pudrem czy mąką to jak dziecko zrobi siku to ci się taki glut robi w pieluszce I trzeba zaraz zmieniać. sypałam tak naprawdę bardzo lekko, żeby zmniejszyć otarcia.
nigdy nie próbowałam pieluch wielorazowych I raczej ni e będę się w to bawić..

Brazowooka - a co dziadkowie lubią? co robią na codzień?
moja babcia lubiła słuchać radia (wiadomo jakiego ;) ) I nie mogła już zabardzo czytać książek ze wzgl na oczy to jej kiedyś kupiliśmy porządne radio z cd, a potem na kolejne imprezy dostawała ebooki na płytach I sobie książek uwielbiała słuchać.
może lubia chodzić na grzyby to jakiś fajny koszyk, lub coś na kółkach? ogólnie coś co się przyda moim zdaniem.
 
reklama
@Dominika81 moi dziadkowie mieszkają w leśniczówce więc można powiedzieć że mieszkają w środku lasu, więc temat odpada bo wszystko w tym temacie posiadają. Babcia i dziadek jednak wolą telewizję. Na dobrą sprawę maja wszystko, mieszkają z synem kawalerem więc on zaopatrza ich w wszystko co potrzebne.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
@Brazowooka ale wogole czyms smarujesz cialo np balsamem nawilzajacym czy wogole nic nie uzywasz? Pytam bo np w pierwszej ciazy smarowalam brzuch oliwka i rozstepow nie mialam a teraz w tej ciazy mam taki wstret do zapachow kosmetycznych ze do kapieli uzywam tylko mydla i pozniej nie dam rady sie niczym smarowac i boje sie ze teraz rozstepy sie pojawia :( co do prezentu dla dziadkow nie mam pomyslu nigdy nie bylam w tym dobra kiedys na rocznice slubu tesciow zamowilismy taka statuetke na allegro ale to juz i tak pewnie nie zdazy przyjsc jakbys cos takiego chciala
 
@Dominika81 moi dziadkowie mieszkają w leśniczówce więc można powiedzieć że mieszkają w środku lasu, więc temat odpada bo wszystko w tym temacie posiadają. Babcia i dziadek jednak wolą telewizję. Na dobrą sprawę maja wszystko, mieszkają z synem kawalerem więc on zaopatrza ich w wszystko co potrzebne.

p19ucsqvyg9mlpha.png
A jakiś voucher na masaż, zabiegi spa, czy pobyt w basenach z jacuzzi ?
Moi teście są w podeszłym wieku ( pewnie gdzieś wiekiem koło Twoich dziadków [emoji6][emoji13]) i bardzo się cieszyli z takiego pomysłu. Ale wiadomo każdy jest inny - a już wgl " Ci starsi ".

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dominika81 moi dziadkowie mieszkają w leśniczówce więc można powiedzieć że mieszkają w środku lasu, więc temat odpada bo wszystko w tym temacie posiadają. Babcia i dziadek jednak wolą telewizję. Na dobrą sprawę maja wszystko, mieszkają z synem kawalerem więc on zaopatrza ich w wszystko co potrzebne.

p19ucsqvyg9mlpha.png
To prawda - najciezej sie kupuje.komus co wszystko ma. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tiktak2018 niczym się nie smaruje, używam tylko balsamow pod prysznic. Ale to też nie regularnie.
@StKarolina odpada, moja babcia ma regularne masaże przez problemy ze stawami i mówi że tego nie cierpi.
Właśnie zadzwoniła moja siostra z propozycją kupna złotych łańcuszków z medalikami. Nie mają złotych, więc myślę że to byłby dobry prezent i świetna pamiątka.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Brązowooka to niezły pomysł z tym teatrem. Albo może jakaś krioterapia? Albo kolacja w nietradycyjnej restauracji, np japońskiej albo francuskiej? To zawsze coś innego niż masaże. Ja uważam, że łańcuszki to niekoniecznie. To już starsi ludzie, niech jeszcze coś przeżyją ciekawego, spędzą czaś w nietypowy sposób, zrobią coś, czego sami by sobie nie zorganizowali... ciężki temat z takimi prezentami, myślę że i tak najważniejsza będzie Wasza obecność.
Idę do biblioteki uzupełnić zaspasy, bo już wszystko przeczytałam. Mój mąż też dziś w pracy, wraca jutro, więc leniwe popołudnie przede mną, książka i tv. Słodkie lenistwo.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry