reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam leniwym Dzień Dobry [emoji4] pogoda tak zachęca do wszystkie, aż chce się żyć normalnie [emoji23] ja zdążyłam już zaliczyć wizytę w secondhandzie - polowałam na jakieś ciuszki ciążowe, bo powoli robi sie coraz mniej wygodnie w tych dotychczasowych. Ceny sklepowe wiadomo nie zachęcają do zakupu [emoji58]. A coś tam udało mi się upolować za grosze, tak więc warto było rano wstać.
Czeka mnie jeszcze robienie obiadu - dzisiaj gulasz z kurczakiem i papryką, do tego kasza gryczana i ogóreczek kiszony.
Jak tam u Was samopoczucie dziewczyny???

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również witam. Znowu zgniła pogoda niestety. PaniPe też ostatnio wybrałam się do takiego seconhandu, ale tragedia. Nie umiem w takich sklepach się odnaleźć, nie mam cierpliwosci do grzebania w tych szmatkach. Poszłam za namową przyjaciółki, ona zawsze wygrzebie jakąś perełkę. Więcej nie pójdę. Rzeczywiście sklepowe ceny to koszmar. Rozumiem 120 zł za normalne dżiny, ale żeby za ciążowe??? Ja mam 4 pary odkupione od znajomych za grosze lub podarowane za czekoladę[emoji4] tylko bluzki musiałam kupić, wiec wybrałam hm. Noszę więc przeważnie te bluzki ciażowe plus jakis kardigan i jest ok. Kardigany chociaż nie ciążowe hehe. H mnie obiad też gotowy. Kotlety jajeczne, sos pieczarkowy i surówka z pekińskiej. A teraz kawa zbożowa i tv[emoji3]


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja również witam. Znowu zgniła pogoda niestety. PaniPe też ostatnio wybrałam się do takiego seconhandu, ale tragedia. Nie umiem w takich sklepach się odnaleźć, nie mam cierpliwosci do grzebania w tych szmatkach. Poszłam za namową przyjaciółki, ona zawsze wygrzebie jakąś perełkę. Więcej nie pójdę. Rzeczywiście sklepowe ceny to koszmar. Rozumiem 120 zł za normalne dżiny, ale żeby za ciążowe??? Ja mam 4 pary odkupione od znajomych za grosze lub podarowane za czekoladę[emoji4] tylko bluzki musiałam kupić, wiec wybrałam hm. Noszę więc przeważnie te bluzki ciażowe plus jakis kardigan i jest ok. Kardigany chociaż nie ciążowe hehe. H mnie obiad też gotowy. Kotlety jajeczne, sos pieczarkowy i surówka z pekińskiej. A teraz kawa zbożowa i tv[emoji3]


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja chyba z tych umiących coś tam znaleźć. Wrociłam z 3 parami spodni, w tym jedne z hm mama - za 3 zł [emoji6] sweterkiem, kardiganem i legginsami. No i dla córci prześliczną spódniczkę wyrwałam za 2 zł.
Ja jak patrzę na te ceny sklepowe to jest mi normalnie szkoda wydać tyle kasy na spodnie, w których pochodzę 5 msc jeszcze.
No i spódniczka Natalki [emoji7][emoji7][emoji7]
1508838630-dcd7e6e9653dbec1-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam leniwym Dzień Dobry [emoji4] pogoda tak zachęca do wszystkie, aż chce się żyć normalnie [emoji23] ja zdążyłam już zaliczyć wizytę w secondhandzie - polowałam na jakieś ciuszki ciążowe, bo powoli robi sie coraz mniej wygodnie w tych dotychczasowych. Ceny sklepowe wiadomo nie zachęcają do zakupu [emoji58]. A coś tam udało mi się upolować za grosze, tak więc warto było rano wstać.
Czeka mnie jeszcze robienie obiadu - dzisiaj gulasz z kurczakiem i papryką, do tego kasza gryczana i ogóreczek kiszony.
Jak tam u Was samopoczucie dziewczyny???

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam w planie spacer i zakupy, ale zimno i pada i leżę pod kocem i piję gorącą herbatę z malinami bo czuję się słabo i strasznie boli mnie głowa. A na obiad mam już zrobioną zupę z soczewicy.
 
Cześć!
U mnie też pogoda pod psem.

Podziwiam bywalczynie secondhandow. Mnie brakuje nerwowo na szukanie i nawet w sklepach typu hm za dużo dla mnie wszystkiego i jakieś takie porozrzucane, wrrr
Wiec najczęściej 'rozbieram' manekiny :-) :)

Rozgrzebalam dziś półkę z przyprawami i będę robić ciasto na piernik staropolski. Wszedł juz do bożonarodzeniowej tradycji, dzieciaki szaleją za pierniczkami :-D
 
Cześć!
U mnie też pogoda pod psem.

Podziwiam bywalczynie secondhandow. Mnie brakuje nerwowo na szukanie i nawet w sklepach typu hm za dużo dla mnie wszystkiego i jakieś takie porozrzucane, wrrr
Wiec najczęściej 'rozbieram' manekiny :-) :)

Rozgrzebalam dziś półkę z przyprawami i będę robić ciasto na piernik staropolski. Wszedł juz do bożonarodzeniowej tradycji, dzieciaki szaleją za pierniczkami :-D
U mnie też niedługo będzie piernikowo, ale ja robię pierniki, a nie ciacho. Mój mąż nie lubi, więc ja z synkiem się zajadamy. Jakby któraś chciała to mam sprawdzony przepis na pierniczki, najlepiej zrobić ok 1,5 miesiąca przed świętami. Ja w tym roku zamierzam młodemu przygotować kalendarz adwentowy właśnie z pierniczków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
U mnie też pogoda pod psem.

Podziwiam bywalczynie secondhandow. Mnie brakuje nerwowo na szukanie i nawet w sklepach typu hm za dużo dla mnie wszystkiego i jakieś takie porozrzucane, wrrr
Wiec najczęściej 'rozbieram' manekiny :-) :)

Rozgrzebalam dziś półkę z przyprawami i będę robić ciasto na piernik staropolski. Wszedł juz do bożonarodzeniowej tradycji, dzieciaki szaleją za pierniczkami :-D
Ja mam jeden sprawdzony sh i wszystko jest tam ładnie rozwieszone tematycznie.Co do hm to nie lubię tam wchodzić, bo za bardzo na kupie mi się wszystko wydaje rozwieszone i nigdy nic nie mogę tam znaleźdz przez to.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
U mnie też pogoda pod psem.

Podziwiam bywalczynie secondhandow. Mnie brakuje nerwowo na szukanie i nawet w sklepach typu hm za dużo dla mnie wszystkiego i jakieś takie porozrzucane, wrrr
Wiec najczęściej 'rozbieram' manekiny :-) :)

Rozgrzebalam dziś półkę z przyprawami i będę robić ciasto na piernik staropolski. Wszedł juz do bożonarodzeniowej tradycji, dzieciaki szaleją za pierniczkami :-D
W moim ulubionym akurat panuje porządeczek. Wszystko porozwieszane na osobnych wieszakach: spodnie, swetry, kiecki itp, także czasem łatwiej znaleźć jak szukasz czegoś konkretnego.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też niedługo będzie piernikowo, ale ja robię pierniki, a nie ciacho. Mój mąż nie lubi, więc ja z synkiem się zajadamy. Jakby któraś chciała to mam sprawdzony przepis na pierniczki, najlepiej zrobić ok 1,5 miesiąca przed świętami. Ja w tym roku zamierzam młodemu przygotować kalendarz adwentowy właśnie z pierniczków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Poproszę przepis [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry