reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hejka,

ja mieszkam w UK i tez sie zastanawiam nad szczepionka na koklusz i grype. Podobno mozna to zalatwic za jednym zamachem. Niestety zapomnialam dopytac wczoraj na spotkaniu z polozna, ale podejrzewam, ze wystarczy sie po prostu zapisac u GP. W ogole scene wczoraj urzadzilam, bo jak polozna sprawdzala serduszko dzidziusia to sie oczywiscie poryczalam, jakbym nigdy wczesniej nie slyszala. A uzywala takiego samego malego g jak to do uzytku domowego, ktore zreszta mam, ale jakos sie zniechecilam do uzywania, bo ciezko bylo znalezc serduszko na poczatku. A wczoraj bilo juz jak dzwon...
Tak, mozesz przez GP sie zapisać na te szczepionki, kurczę tylko ja mam stracha, nie chce zaszkodzić rozwojowi dziecka, ale myślę że jak sie zarazić tym kokluszem to konsekwencje mogą być powazniejsze:/

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1508847545-de71590d455e54e4-aaaaaa.jpeg


Ja robię zawsze 2 porcje, bo jedna to stanowczo za mało dla mojego piernikowego potworka. Trzymam je w metalowych puszkach z dala od dziecka oczywiście. Po upieczeniu są troszkę twardawe (wystarczy popić mlekiem). Ale jak poleżą to są mięciutkie i przepyszne.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja[emoji4]

Już po pracy - zwolniłam się godzinę wcześniej , tak bez okazji [emoji12]

Dzięki za przepis na pierniczki - my uwielbiamy piec z córcia, więc na pewno skorzystamy[emoji4]

Co do kosmetyków dla maluszka ja przy córci postawiłam na ziajke i byłam zadowolona, teraz otworzyli u nas Rossmanna więc zastanawiam się nad seria babydrym - ma bardzo dobre opinię i ceny[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Ż tego co czytam to u nas wszystkich paskudna pogoda jest i cały dzień chcę mi się spać.. też zwolniła się godzine wcześniej ż pracy..

Gina86 dzieki za przepis też chętnie skorzystam[emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja dziewczyny :)
U mnie tez pogoda paskudna a niestety musze zaraz wyjść pozostawiać pare spraw.
@ Gina86 poproszę o przepis na pierniczki, a gdzie je później trzymasz przez te 1,5 miesiąca, bo u mnie mogą nie dotrwać do świat ;)
Dziś w planie mam sprzątanie podług w domu , czyszczenie łazienki , na sama myśl mi sie nie chce.. mieliśmy remont podłogi w kuchni i łazience i M cały weekend robił, a teraz musze sprzątać :/.. no cóż.
A tak poza tym bije sie z myślami o szczepienia w ciąży i tu pytanie do dziewczyn będących juz mami w UK : Robilyscie szczepienie na koklusz( wooping coth)?Podobno zalecane od 2012 roku w UK ze względu na duży odsetek zachorowań u niemowląt niektóre prowadzące do śmieci :(

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Lmsx ja bym sie nie zadtanawiala nad szczepieniem na krztusiec! Sama ide za niedlugo sie szczepic. Kilka lat temu oboje z m przeszlismy krztusca i to vyla tragedia! Po 5tyg chorobowego a ja w sumie to przestalam kaszlec dopiero po roku czasu. M 2 tygodnie spal na siedzaco w fotelu. .
Nikomu nie zycze tego przrchodzic
 
Witam dziewczyny! U mnie dzis w pracy szalony dzie, ze sama nawet nie wiem kiedy minal. Zaraz mam wizytę u gina, ale bez usg. Ostatnio jak bylam na prenatalnym to mi nie chcial lekarz plci powiedzieć. Czy Wy wszystkie juz znacie? Ja sie nie moge doczekać. Cos mi podpowiada, ze będzie chlopiec, ale moze sie zdziwie... Z tego co widze u Was sami chlopcy. Jakie teraz badania wykonujecie po genetycznym usg? Dopiero polowkowe?
 
reklama
Lmsx ja bym sie nie zadtanawiala nad szczepieniem na krztusiec! Sama ide za niedlugo sie szczepic. Kilka lat temu oboje z m przeszlismy krztusca i to vyla tragedia! Po 5tyg chorobowego a ja w sumie to przestalam kaszlec dopiero po roku czasu. M 2 tygodnie spal na siedzaco w fotelu. .
Nikomu nie zycze tego przrchodzic
No to przekonałas mnie do szczepienia, tym bardziej ze trochę o tej paskudnej chorobie czytałam i u niemolakow które sie zaraza moze dość do uszkodzenia mózgu a w najgorszym śmierci :(

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry