reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny zaczęłam zagłębiać się w laktatory elektryczne. Już z waszych postów znam opinie na temat firmy MEDELA a co myślicie np. o firmie CANPOL ?
Ma któras z was, używała, albo zna opinie znajomych?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja dziewczyny :)
U mnie tez pogoda paskudna a niestety musze zaraz wyjść pozostawiać pare spraw.
@ Gina86 poproszę o przepis na pierniczki, a gdzie je później trzymasz przez te 1,5 miesiąca, bo u mnie mogą nie dotrwać do świat ;)
Dziś w planie mam sprzątanie podług w domu , czyszczenie łazienki , na sama myśl mi sie nie chce.. mieliśmy remont podłogi w kuchni i łazience i M cały weekend robił, a teraz musze sprzątać :/.. no cóż.
A tak poza tym bije sie z myślami o szczepienia w ciąży i tu pytanie do dziewczyn będących juz mami w UK : Robilyscie szczepienie na koklusz( wooping coth)?Podobno zalecane od 2012 roku w UK ze względu na duży odsetek zachorowań u niemowląt niektóre prowadzące do śmieci :(

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też niedługo będzie piernikowo, ale ja robię pierniki, a nie ciacho. Mój mąż nie lubi, więc ja z synkiem się zajadamy. Jakby któraś chciała to mam sprawdzony przepis na pierniczki, najlepiej zrobić ok 1,5 miesiąca przed świętami. Ja w tym roku zamierzam młodemu przygotować kalendarz adwentowy właśnie z pierniczków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez robie tylko pierniczki.
Upiekla w brytwance tylko za pierwszym razem i nie byłam zachwycona- suchawe wyszło.
Za to pierniczki z tego przepisu wychodzą super.
 
Poproszę przepis [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
1508847545-de71590d455e54e4-aaaaaa.jpeg


Ja robię zawsze 2 porcje, bo jedna to stanowczo za mało dla mojego piernikowego potworka. Trzymam je w metalowych puszkach z dala od dziecka oczywiście. Po upieczeniu są troszkę twardawe (wystarczy popić mlekiem). Ale jak poleżą to są mięciutkie i przepyszne.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja dziewczyny :)
U mnie tez pogoda paskudna a niestety musze zaraz wyjść pozostawiać pare spraw.
@ Gina86 poproszę o przepis na pierniczki, a gdzie je później trzymasz przez te 1,5 miesiąca, bo u mnie mogą nie dotrwać do świat ;)
Dziś w planie mam sprzątanie podług w domu , czyszczenie łazienki , na sama myśl mi sie nie chce.. mieliśmy remont podłogi w kuchni i łazience i M cały weekend robił, a teraz musze sprzątać :/.. no cóż.
A tak poza tym bije sie z myślami o szczepienia w ciąży i tu pytanie do dziewczyn będących juz mami w UK : Robilyscie szczepienie na koklusz( wooping coth)?Podobno zalecane od 2012 roku w UK ze względu na duży odsetek zachorowań u niemowląt niektóre prowadzące do śmieci :(

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom


Hejka,

ja mieszkam w UK i tez sie zastanawiam nad szczepionka na koklusz i grype. Podobno mozna to zalatwic za jednym zamachem. Niestety zapomnialam dopytac wczoraj na spotkaniu z polozna, ale podejrzewam, ze wystarczy sie po prostu zapisac u GP. W ogole scene wczoraj urzadzilam, bo jak polozna sprawdzala serduszko dzidziusia to sie oczywiscie poryczalam, jakbym nigdy wczesniej nie slyszala. A uzywala takiego samego malego g jak to do uzytku domowego, ktore zreszta mam, ale jakos sie zniechecilam do uzywania, bo ciezko bylo znalezc serduszko na poczatku. A wczoraj bilo juz jak dzwon...
 
reklama
Do góry