reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam taką długą wąską poduszkę z poszewką w kolorze białym zakupioną w kiku za 12,9 zl, akurat natrafiłam na przecenę. Nie wyobrażam sobie spania bez niej :) może nie jest super jakości bo w połowie zrobiła się luka w wypełnieniu (ale czego oczekiwać za 13 zł). Za mną ostatnio chodzi wino, tak bym sobie wypiła lampkę chociaż :) ochota przychodzi jak widzę w tv, że ktoś sobie sączy. Z mężem sobie często włączamy rodzinkę.pl a tam ciągle coś jedzą, piją. Nigdy nie byłam podatna na jakieś jedzenie widziane w tv, a teraz to bym zjadła nawet zapiekankę brokułową czy brukselkę którą Kożuchowska straszy, że im zrobi na kolację :)
 
Dzień Dobry Wszystkim.
Musze Wam trochę ponarzekać. Wczorajszy dzień to była jakaś katastrofa. Najpierw pół nocy wymiotowałam i miałam biegunkę, przez co cały dzień czułam się okropnie, potem moja Mała dostała jakiegoś szału: urządzała takie histerie, aż zanosiła się z płaczu, oczywiście na jej wszystkie "problemy" był cucuś co pół godziny. Zrobiła taki bałagan: powyciągała wszystko co było w zasięgu jej rąk na środek pokoju. Na koniec dnia już nie mogłam sobie dać z Nią rady i się poryczałam. Chyba hormony wzięły nade mną górę. Każdy w kółko powtarza, żeby Ją jak najszybciej odstawić od piersi, ale ja nie potrafię jej odmówić jak tak płacze, tuli się i mówi: mama da sisi. Tym bardziej, że przez większość czasu jestem z Nią sama w domu. Dziewczyny, które maja już dzieciaki i karmiły długo: jeśli macie jakieś rady jak odstawić takiego wrażliwego cycoholika to chętnie poczytam.
Na szczęście dzisiaj trochę lepiej, bo dała pospać prawie do 8mej i póki co grzecznie się bawi.
Co do poduszek - rogali do spania, w pierwszej ciąży nie kupiłam i chyba teraz się skuszę,c więc jakbyście widziały jakieś fajne oferty to wrzucajcie.
Pozdrawiam i miłego dnia [emoji4][emoji6]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry Wszystkim.
Musze Wam trochę ponarzekać. Wczorajszy dzień to była jakaś katastrofa. Najpierw pół nocy wymiotowałam i miałam biegunkę, przez co cały dzień czułam się okropnie, potem moja Mała dostała jakiegoś szału: urządzała takie histerie, aż zanosiła się z płaczu, oczywiście na jej wszystkie "problemy" był cucuś co pół godziny. Zrobiła taki bałagan: powyciągała wszystko co było w zasięgu jej rąk na środek pokoju. Na koniec dnia już nie mogłam sobie dać z Nią rady i się poryczałam. Chyba hormony wzięły nade mną górę. Każdy w kółko powtarza, żeby Ją jak najszybciej odstawić od piersi, ale ja nie potrafię jej odmówić jak tak płacze, tuli się i mówi: mama da sisi. Tym bardziej, że przez większość czasu jestem z Nią sama w domu. Dziewczyny, które maja już dzieciaki i karmiły długo: jeśli macie jakieś rady jak odstawić takiego wrażliwego cycoholika to chętnie poczytam.
Na szczęście dzisiaj trochę lepiej, bo dała pospać prawie do 8mej i póki co grzecznie się bawi.
Co do poduszek - rogali do spania, w pierwszej ciąży nie kupiłam i chyba teraz się skuszę,c więc jakbyście widziały jakieś fajne oferty to wrzucajcie.
Pozdrawiam i miłego dnia [emoji4][emoji6]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
PaniPe niestety nie pomogę, ominęło mnie długie karmienie. A ile ma córcia? Rzeczywiście żal odmówić takiemu słodziakowi.

Jakie plany na dziś macie? Pogoda nie rozpieszcza, przynajmniej za moim oknem... trzeba za obiad się brać, a w tyłku siedzi leń!
 
U nas tez pogoda okropna.. Na mnie sprzątanie czeka ale tez mam lenia.. Obiad przygotowany wczorajwieczorem tylko do piekarnika musze wlozyc zeby na 14.30 byl gotowy :) ale to sprzatanie mnie przeraża

 
PaniPe niestety nie pomogę, ominęło mnie długie karmienie. A ile ma córcia? Rzeczywiście żal odmówić takiemu słodziakowi.

Jakie plany na dziś macie? Pogoda nie rozpieszcza, przynajmniej za moim oknem... trzeba za obiad się brać, a w tyłku siedzi leń!
Ù3+Natalka skończyła w tym miesiącu roczek - także jest jeszcze malutka. Właśnie ze względu na to ciężko mi jej tak po prostu zabrać pierś. Dla takiego dzieciaczka to już nie tylko jedzenie, ale bardziej poczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry Wszystkim.
Musze Wam trochę ponarzekać. Wczorajszy dzień to była jakaś katastrofa. Najpierw pół nocy wymiotowałam i miałam biegunkę, przez co cały dzień czułam się okropnie, potem moja Mała dostała jakiegoś szału: urządzała takie histerie, aż zanosiła się z płaczu, oczywiście na jej wszystkie "problemy" był cucuś co pół godziny. Zrobiła taki bałagan: powyciągała wszystko co było w zasięgu jej rąk na środek pokoju. Na koniec dnia już nie mogłam sobie dać z Nią rady i się poryczałam. Chyba hormony wzięły nade mną górę. Każdy w kółko powtarza, żeby Ją jak najszybciej odstawić od piersi, ale ja nie potrafię jej odmówić jak tak płacze, tuli się i mówi: mama da sisi. Tym bardziej, że przez większość czasu jestem z Nią sama w domu. Dziewczyny, które maja już dzieciaki i karmiły długo: jeśli macie jakieś rady jak odstawić takiego wrażliwego cycoholika to chętnie poczytam.
Na szczęście dzisiaj trochę lepiej, bo dała pospać prawie do 8mej i póki co grzecznie się bawi.
Co do poduszek - rogali do spania, w pierwszej ciąży nie kupiłam i chyba teraz się skuszę,c więc jakbyście widziały jakieś fajne oferty to wrzucajcie.
Pozdrawiam i miłego dnia [emoji4][emoji6]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja odstawilam synka jak mial 13 msc terAz ma 15 I stalo sie to nagle kiedy zrobilam test ciaOwy rano I okazalo sie ze jestem w ciazy. Dalam mu jeszcze raz cycuszka chyba tak na pozegnanie bo szkoda mi bylo go odstawic ale pomyslalam ze trzeba dla dobra dzidzi w brzuszku I nie bardzo chcialan byc w wysokiej ciazy I karmic jeszcze piersia. Moj cycocholik zniosl to odziwo lepiej niz sie obawialam. Plakal kilka razy pierwszego dnia I wypil chyba z 20 butelek mleka bo tak brakowalo mu cycuszka ale kazdy kolejny dzien byl lepszy trzeba miec tylko duzo determinacji I samozaparcoa. A dodam ze Kacperek kochal cycuszka mogl byc przyklejony do piersi caly dzieb I cala noc. A teraz kiedy na zarty czasami wyciagne piers I mu pokazuje pytam czy chce cycuszka to on sie smieje glaska piers ale nie chce jej do buzi :)
 
reklama
PaniPe ja odstawiałam syna jak mial właśnie roczek. W sumie w tym roku w czerwcu. Ale u mnie to było stospniowo a nie jak niektore znajome z dnia na dzień.
Ja poprostu dawałam mu troszkę cycka a później botle z soczkiem albo woda. Po czasie już była tylko butla. I tak zasypiał jakby był przy cycu. Pije dalej ze smoczka 1 bo wolniej leci i musi się namęczyć i tak jakby to picie zastępowało mu cycuszka mojego. Ale jak zasypiał zawsze musiał sobie go chwycić hehe
Powodzenia i wytrwałości w odstawieniu bo to ciężkie bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry