reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Tak potrafi zaskoczyć, nawet Ci powiem że mojemu P ja podsunelam żeby przeczytał bo byłam ciekawa jego reakcji [emoji6]. Kurcze może powinnam wrócić do takich książek to może by mi libido skoczyło [emoji23]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Produkcja postów level master :D juz się boje co by to było jakbym nie była 3 dni dostępna :D

Dzięki za wpisanie różnych tytułów, ja również skorzystam :D

Ja dzisiaj na obiad coś szybkiego: łosoś, batat i fasolka szparagowa
 
Tak potrafi zaskoczyć, nawet Ci powiem że mojemu P ja podsunelam żeby przeczytał bo byłam ciekawa jego reakcji [emoji6]. Kurcze może powinnam wrócić do takich książek to może by mi libido skoczyło [emoji23]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja tą książkę od mojego męża dostałam :)

Ja libido od początku ciąży jakieś wysuszone miałam, ale to chyba przez ciągłe mdłości i przez stres związany z tą ciążą. Teraz czuję się coraz lepiej, a i dusza spokojniejsza, więc do normy wraca wszystko. Ale chyba masz rację, może tego typu książki są świetnym rozwiązaniem :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki podrzuccie jakieś tytuły książek, które polecacie:)
Uwielbiam czytać książki, bo to mnie bardzo odpręża, ale już brakuje mi pomysłów,, a teraz będzie trochę więcej czasu i dodatkowych stresów przed prenatalnymi badaniami.
Czytam wszystko;)
Millenium. To jest moj nr 1 i nic tego nie przebilo. Zaczelam czytac piata czesc. Polecam szczerze!
 
A ja dzisiaj na obiad wczorajszy rosół, nagotowalam cały gar. Miałam robić żeberka ale nie mam na nie pomysłu, zawsze robiłam w miodzie, ale teraz jakoś na samą myśl mnie odrzuca. Jak macie jakiś fajny przepis to dawajcie. Jutro zrobię. Dzisiaj i tak P w trasie to zje po drodze jakis obiad. A nam rosołku wystarczy [emoji4]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Ja niestety nie mam głowy do tytułów, ale kilka Ci mogę polecić:
Dziewczyna w niebieskiej sukience, Ślady małych stóp na piasku, książki Agathy Christie, 7 lat później Guillaume Musso, Dziewczyna z pociągu, O czym nigdy nie powiedziała Ci matka Olivia Lichtenstein.
Dziewczyna z pocisgu super a reszte dopisze do listy[emoji6]

@joabab - nie chce podwazac opinie "Google" lekarza ale pamiętam jak kiedyś brałam dosyć poważne lekarstwa to zabronione bylo mi zazywanie aspiryny bo w jakiś sposob wpływa ona na gęstość krwi, myślę ze przy ciąży moze to tez mieć znaczenie.
Poza tym na szkole rodzenia położna powiedziała ze nic przeciwbolowego nie mozemy nam grać tylko paracetamol i to w minimalnych z możliwych dawek...
Biedna rozumiem Cie z tymi migrenami bo ja tez je co jakiś czas przechodzę.. Spróbuj tego co polecilam we wczesniejszym poście.. Mniej my nadzieje ze Ci ulzy.
Ja bym tez aspiryny nie wziela. Juz ten paracetamol lepszy jak naprawde musisz. A z zatokami masz ok? Moze cos Ci siedzi i od tego boli? Sprobuj wsypac kilka lyzek soli na sucha patelnie i ja podgrzac, poten zsyp ja do sciereczki zloz tak zeby sie nie wysypala i zebys zakryla cale czolo i skronie( tylko sie nie poparz) i przyloz i czekaj. Bo jak tam cos siedzi to wylezie. Sprobowac nie zaszkodzi

To ja ze swojej strony mogę polecić kryminały medyczne autor Robin Cook :)

Wpisałabym tu trochę tytułów innych kryminałów, ale jak sobie tak pomyślałam to wychodzi, że czytam głównie o zabójstwach i intrygach :D

Teraz siedzę jeszcze w poradniku o wychowaniu dzieci dwujezycznych i czytam ponownie "W Paryżu dzieci nie grymasza" tym razem po niemiecku bo interesuja mnie różnice w przekładzie.

Dziewczyny, założymy oprócz wątku wyprawkowego inne z podkategoriami typu wózki i foteliki, łóżeczka i materace?
W tym jednym wyprawkowym chyba będzie później ciężko coś znaleźć.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tylko kryminaly wiec jak masz jakies hity to daj tytuly[emoji6]

Millenium juz kupiłam, 3 pierwsze części :)
Niedługo się zabiorę za czytanie.

Pozwolę sobie w wolnej chwili poszerzyć wątek wyprawkowy i dodam nowe wątki z innymi kategoriami. Myślę, że bedzie ławiej i rozmawiać i coś znaleźć na dany temat niż szukac w jednym
Jak lubisz kryminaly to powinnas juz dawno je przeczytac[emoji6] kochana nie czekaj z nimi serio!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Millenium juz kupiłam, 3 pierwsze części :)
Niedługo się zabiorę za czytanie.

Pozwolę sobie w wolnej chwili poszerzyć wątek wyprawkowy i dodam nowe wątki z innymi kategoriami. Myślę, że bedzie ławiej i rozmawiać i coś znaleźć na dany temat niż szukac w jednym
 
Do góry