reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jesteś po przejściach, więc to generuje większy strach.Ja mało nie zeszłam ze strachu przed prenatalnymi w poniedziałek, a potem ulga. U Ciebie też tak będzie. Zobaczysz. Dr powiedział, że poronienia wczesne najwcześniej nie wpływają na kolejną ciążę, za to na psychikę bardzo. I to racja.

Zgadzam się z tym. Wydaje mi się, że po takich przejściach i tak mam silną psychikę i czekam tylko na te prenatalne i skonczenie I trym i zamierzam cieszyć się każdym dniem:)
W miarę możliwości z brzucholem hihi:biggrin2:
 
reklama
Dokładnie to samo tam siedzi- tylko dawka inna. Generalnie to trzeba unikać wszystkich leków przeciwbolowych/przeciwzapalnych na krótko przed porodem bo rozrzedzaja krew i jest większe ryzyko krwotoku.
Sprawa pewnie wygląda trochę inaczej u mam które ze względu na jakieś problemy biorą np acard

Milenium tez czytalam- i tez super.

Na narodziny drugiego dzidziusia mąż wyposażył mnie w czytnik e-boków. I powiem wam że genialna sprawa- potrzeba tylko jeden ręki do obslugi- spędziłam z nim godziny przy karmieniu malucha. Dodatkowo plusem jest też to ze nie mnoży się stosów książek w domu- a ja nigdy nie czytam książki drugi raz wiec tym bardzie bez sensu jest je magazynowac
Ja czytam na tablecie w pdf i przewaznie mam jeszcze ta sama ksiazke w tel gdybym gdzies czekala to zawsze moge poczytac[emoji6]
 
Statek śmierci, Dziewczyny, które zabiły Chloe, Czarna loteria, Zaginiona dziewczyna, Z chirurgiczna precyzja to tak na szybko z głowy :)

Kredka a ty lubisz generalne takie tematy czy tylko fikcyjne sprawy kryminalne?
Jeśli to pierwsze to polecam Ci jeden kanał na yt jeśli jeszcze nie znasz - stanowo.com
Dziewczyna ze Stanów opowada o sprawach kryminalnych/zagadkowych
mniej lub bardziej znanych.
Niedawno omówiła Przełęcz Diatlowa ponad 2h materiału - mistrzostwo świata :)


Ja od kilku lat kupuje większość książek na e-book'a. Sprowadzenie ich z Polski do Austrii jest nieopłacalne bo za samą wysylke zapłaciłabym niekiedy wiecej niż za książki. Przy każdej wizycie w Polsce kupuje kilka sztuk (wole czytać wersje papierowa). Jak zabraknie to już tylko wersja elektroniczna :(
Fikcyjnych i kosmicznych nie lubie ani ksiazek ani filmow ale kryminale, detektywistyczne i ogolnie zagadkowe jak najbardziej.

Cos bym dobrego zrobila bejbulkowi z okazji zaczecie 16-tego tygodnia ale nie wiem co...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Matko kochana ale was ciężko nadgonić! Nie zerkałam od wczorajszego wieczoru a tu tyle postów... Właśnie wróciłam ze sklepu po małych zakupach a zdyszałam się jak stara baba ...
Dzień dobry dziewczyny,
Jeden wieczór offline i zdarzyć za wami nie mogę... ;)
Zobacz załącznik 825377 Prosze, ja to kupiłam w aptece przy szpitalu, nie posiada żadnych lekarstw( pisze ze jest naturalne) . Do tego polecam 4head mozna w Asda kupić tez bezpieczne przy ciąży i mi pomaga.
Wygląda jak te plastry apapu.

Paulina_Austria Kryminały medyczne? Bałabym się że potem wszystkie choroby u siebie znajdę. Nie masz tak?

Piszecie tak o obiadach.. czy wy też ubieracie rękawiczki do pracy z mięsem? Ponoć nie wolno dotykać surowego. Czy to jakiś zabobon?
 
Fikcyjnych i kosmicznych nie lubie ani ksiazek ani filmow ale kryminale, detektywistyczne i ogolnie zagadkowe jak najbardziej.

Chodziło mi o to czy interesują się sprawy kryminalne, zbrodnie, które zdarzyły sie naprawdę. Nie tylko te wymyślone przez autorów książek :)

Matko kochana ale was ciężko nadgonić! Nie zerkałam od wczorajszego wieczoru a tu tyle postów... Właśnie wróciłam ze sklepu po małych zakupach a zdyszałam się jak stara baba ...

Wygląda jak te plastry apapu.

Paulina_Austria Kryminały medyczne? Bałabym się że potem wszystkie choroby u siebie znajdę. Nie masz tak?

Piszecie tak o obiadach.. czy wy też ubieracie rękawiczki do pracy z mięsem? Ponoć nie wolno dotykać surowego. Czy to jakiś zabobon?

Nie, w ogóle. Nawet nigdy o tym nie pomyslalam :D
 
Nie cierpię e booków ani wersji pdf. Dla mnie książka to papier i tak być musi, może to przez studia, bo filologię polską studiowałam. Mąż za to słucha, bo przy normalnej książce usypia po 4 str, szczególnie jak idzie spać, tyle razy mnie namawiał żeby razem posłuchać, ale nie mogę się przemóc. Książki tak pięknie pachną szczególnie te nowiuśkie prosto z księgarni. Rzadko kupuję, bo zbankrutować można. U mnie jest dobra biblioteka, albo od znajomych pożyczam.

Ja od 2 tyg noszę już ciążowe ciuchy, strasznie szybko mi bebzun wywaliło tym razem i do tego okropne wzdęcia.

Pomóżcie, bo nigdy na żadnym forum się nie udzielałam z powodu braku czasu i technicznie wysiadam. Jak chcę odwołać się bezpośrednio do czyjejś wypowiedzi, to muszę kliknąć +cytat, tak???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piszecie tak o obiadach.. czy wy też ubieracie rękawiczki do pracy z mięsem? Ponoć nie wolno dotykać surowego. Czy to jakiś zabobon?

nie mam pojęcia, nigdy o czymś takim nie słyszałam.

ja zakładam zawsze rękawiczki jak robię mielone, zagniatam jakieś ciasto, obieram buraki czy marchewkę itp... tzn robię coś, co mi może powłazić za paznokcie albo zabarwić ręce.
ale to tylko ze wzgl praktycznych


Gina - na komputerze?
na komputerze "+ Cytat" I tak mozesz w kilka postów klikać, nawet jak przechodzisz między stronami. I dopiero na koniec wpisać odpowiedź swoja pomiędzy cytatami
na telefonie/ aplikacji też masz gdzieś tam cytat (teraz nie mogę sprawdzić) I jak ten cytat wskoczy ci do nowej odpowiedzi to mozesz zrobić "wstecz", ten cytat ci się zapisze, a możesz sobie do tego samego posta dodawać inne cytaty
 
reklama
Chodziło mi o to czy interesują się sprawy kryminalne, zbrodnie, które zdarzyły sie naprawdę. Nie tylko te wymyślone przez autorów książek :)



Nie, w ogóle. Nawet nigdy o tym nie pomyslalam :D
Jezeli historia ma rece i nogi to moze byc wymyslona przez kreatywnego autora[emoji16]

A miesa nie dotykam. M mi przygotowuje albo rekawiczki
 
Do góry