reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

O Roni21 seria Kwiatów na poddaszu jest super, polecam[emoji4] innych chyba nie czytałam ale dzięki za propozycję.

p19ucsqvyg9mlpha.png
To ja właśnie najbardziej polecam tą resztę :) szczególnie serie która zaczyna się od książki "Na imię mi Rain" czyli saga rodziny Hudson. Wiem, że brzmi jak romansidlo, ale to naprawdę dobry thrilerek ;)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O jeny... a co było powodem, że dzieciaki umarły?jeśli mogę zapytać...
Siostra jest nosicielem uszkodzonych genów 11, 18, 21 i jeszcze jeden i miała tylko 5 % szans na zdrowe dziecko, udało im ale co przeszli to ich.... Urodziła córeczkę z ZD i Edwards ale zanim się pozbierala i zaczęli szukać pomocy Lenki się nien udało uratować bo miała cm dziurkę w serduszka - dlatego mimo wszystko warto wiedzieć dużo wcześniej żeby zdążyć się wyplakac i zaraz po porodzie działać i nie marnować czasu na oplakiwanie....
 
Ja niestety nie mam głowy do tytułów, ale kilka Ci mogę polecić:
Dziewczyna w niebieskiej sukience, Ślady małych stóp na piasku, książki Agathy Christie, 7 lat później Guillaume Musso, Dziewczyna z pociągu, O czym nigdy nie powiedziała Ci matka Olivia Lichtenstein.

Nie masz głowy a tu ładnych kilka tytułów.;)Dziewczyna z pociągu bardzo fajna książka. Resztę wpisuję w liste do przeczytania:) dzięki:biggrin2:
 
A ja romanse lubię. Mam za sobą i serię Greya i Crossa i Uwikłanych. Nie lubię skupiać się na jednym gatunku, [emoji16] ostatnio Kinga próbowałam czytać ale to chyba nie moje klimaty..

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
To ja ze swojej strony mogę polecić kryminały medyczne autor Robin Cook :)

Wpisałabym tu trochę tytułów innych kryminałów, ale jak sobie tak pomyślałam to wychodzi, że czytam głównie o zabójstwach i intrygach :D

Teraz siedzę jeszcze w poradniku o wychowaniu dzieci dwujezycznych i czytam ponownie "W Paryżu dzieci nie grymasza" tym razem po niemiecku bo interesuja mnie różnice w przekładzie.

Dziewczyny, założymy oprócz wątku wyprawkowego inne z podkategoriami typu wózki i foteliki, łóżeczka i materace?
W tym jednym wyprawkowym chyba będzie później ciężko coś znaleźć.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siostra jest nosicielem uszkodzonych genów 11, 18, 21 i jeszcze jeden i miała tylko 5 % szans na zdrowe dziecko, udało im ale co przeszli to ich.... Urodziła córeczkę z ZD i Edwards ale zanim się pozbierala i zaczęli szukać pomocy Lenki się nien udało uratować bo miała cm dziurkę w serduszka - dlatego mimo wszystko warto wiedzieć dużo wcześniej żeby zdążyć się wyplakac i zaraz po porodzie działać i nie marnować czasu na oplakiwanie....

O jaaa... dlatego tak boje sie prenatalnych w poniedziałek. Po 4 poronieniach ciąża blizniacza i albo cud nad cudami, albo walka o zdrowie dzieciaków. Też jestem zdania ze warto wiedzieć wczesniej, wyplakac co swoje i ogarnąć się jeszcze w odpowiednim momencie. Dzięki za odpowiedź.
 
Zanim sie pojawiles czytalam i naiwnie jak to baba wierzyłam, że go przekona;) fajne, ale wycisnal wszystkie moje łzy i na kolejną część się nie zdecydowałam:)
Zapisuje wszystkie ksiazki;)


Hehe, ja tez wierzyłam i najlepsze bo kończyłam w aucie jak wracaliśmy z wakacji (przecież nie mogłam czekać aż dojedziemy do domu!) No i w tym aucie zaczęłam im szlochać...miny moich chłopaków- bezcenne :-p
 
reklama
Dziewczyna z pociągu czeka na półce. Ja również polecam Kwiaty na poddaszu czytałam kilka razy.
Endles1 nie denerwuj się niedlugo zobaczysz jak maluch fika koziołeczki.
Dagi 89 masakra z Twoją siostrą, bidulka. Ty pewnie też miałaś stracha że hej jak planowalaś dzidzię???
Ja robiłam tylko usg genetyczne żadnego pappa ani nifty. To nasza wspólna decyzja.

Dziewczyny czy któraś czuje już coś w brzuchu ze strony maluszka??? U mnie koniec 14 tyg i czasem czuję szuranie i przesuwanie. A teraz zapuściłam Mozarta i tworzę obiad. Dziś fileg z kurczaka z warzyaami i ryżem.Zaraz po młodego do szkoły lecę.
 
Do góry