reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział że robienie testów papa nie ma sensu i polecił mi jeśli już nifty Ale to przecież tyle kosztuje. Dodam że genetyczne mam za tydzień więc dziwi mnie że uznał z góry że papa nie ma sensu robić, zawsze to jakaś informacja.
Może dla tego ,ze to statystyki tylko [emoji53].Mój mnie za to zajechał, ze nie zdecydowałam się na pappe tylko same usg genetyczne.Tyle ,ze ja wiem ,ze tych wad i tak się nie wyleczy,a wole żyć w nieświadomości i wierzyć ,ze będzie dobrze.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jaaa... dlatego tak boje sie prenatalnych w poniedziałek. Po 4 poronieniach ciąża blizniacza i albo cud nad cudami, albo walka o zdrowie dzieciaków. Też jestem zdania ze warto wiedzieć wczesniej, wyplakac co swoje i ogarnąć się jeszcze w odpowiednim momencie. Dzięki za odpowiedź.

Jesteś po przejściach, więc to generuje większy strach.Ja mało nie zeszłam ze strachu przed prenatalnymi w poniedziałek, a potem ulga. U Ciebie też tak będzie. Zobaczysz. Dr powiedział, że poronienia wczesne najwcześniej nie wpływają na kolejną ciążę, za to na psychikę bardzo. I to racja.
 
Gina86 ostatnio przerabiałam "Dziewczynę z pociągu" ale jakoś nie mogłam przebrnąć, ze 2 tyg ja czytałam. Daj znac jak przeczytasz.
Agulula111 dla mnie jednak Cross ale do Greya też mam sentyment [emoji6]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry