reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Możesz je pokazać , albo podać nazwę



Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Dzień dobry dziewczyny,
Jeden wieczór offline i zdarzyć za wami nie mogę... ;)
P_20171011_104613.jpg Prosze, ja to kupiłam w aptece przy szpitalu, nie posiada żadnych lekarstw( pisze ze jest naturalne) . Do tego polecam 4head mozna w Asda kupić tez bezpieczne przy ciąży i mi pomaga.
 

Załączniki

  • P_20171011_104613.jpg
    P_20171011_104613.jpg
    514,1 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Dziewczyny tak czytam o Waszych zachciankach i aż mnie mdli bo ja praktycznie nic nie mogę jeść, gdyby nie to, ze wiem, że muszę dla maluszka to nic bym nie ruszyła. A tak to jem i się męczę.

.
To ja dokładnie 2 tygodnie temu. Dzisiaj 13tyg 1d i zaczyna wracać apetyt. Moze u Ciebie tez zaraz wróci do normy, no ile mozna sie męczyć...
 
Dziewczynki podrzuccie jakieś tytuły książek, które polecacie:)
Uwielbiam czytać książki, bo to mnie bardzo odpręża, ale już brakuje mi pomysłów,, a teraz będzie trochę więcej czasu i dodatkowych stresów przed prenatalnymi badaniami.
Czytam wszystko;)

Ja niestety nie mam głowy do tytułów, ale kilka Ci mogę polecić:
Dziewczyna w niebieskiej sukience, Ślady małych stóp na piasku, książki Agathy Christie, 7 lat później Guillaume Musso, Dziewczyna z pociągu, O czym nigdy nie powiedziała Ci matka Olivia Lichtenstein.
 
hej dziewczyny, dzisiaj mam moje pierwsze prenatalne razem z testem PAPP-A. troche się boję bo nie wiem czego mogę się spodziewać...doradźcie co robić..

Pomysl ze to super ze zobaczysz maluszka :) bo na tym usg juz naprawdę fajnie widać! Pappa wynik bedzie po ok tygodniu, ale to tylko prawdopodobieństwo i nie ma sie czym stresować. Wszystkie te badania mają nam pomóc i dobrze ze mozemy je robić .
 
O matko, i trzeba było do lekarza lecieć? Może trzeba było dr kredkę zapytać, pewnie by lepiej doradziła..

Naprawde zaskakuje mnie brak kompetencji niektórych lekarzy, po internecie i poradniku medycznym to sobie same możemy w domu pobuszować... tym bardziej, że nie szłaś do tego lekarza z jakaś rzadka tropikalna choroba tylko z tego co pamietam z migrena?!

Typowa praca GP w UK - pewnie lekarz musiał zapytać wujka " Google" nastepnym razem skieruj ja do " Dr Kredki" - ona znajdzie rozwiązanie hehe;)
 
To ja dokładnie 2 tygodnie temu. Dzisiaj 13tyg 1d i zaczyna wracać apetyt. Moze u Ciebie tez zaraz wróci do normy, no ile mozna sie męczyć...

Też myślałam, że jak zacznie się 13 tydzień to coś się zmieni, ale póki co nic. Dobrze, że Tobie wraca apetyt. Może i u mnie się poprawi i nadrobie te kilogramy, które straciłam.
 
Dziewczynki podrzuccie jakieś tytuły książek, które polecacie:)
Uwielbiam czytać książki, bo to mnie bardzo odpręża, ale już brakuje mi pomysłów,, a teraz będzie trochę więcej czasu i dodatkowych stresów przed prenatalnymi badaniami.
Czytam wszystko;)

Też uwielbiam książki, ale od początku ciąży nie mam ochoty czytać... Wcześniej to każdą wolną chwilę na to poświęcałam... czy to przerwa w pracy czy jazda autobusem... kilka razy zajrzałam do poradnika "W oczekiwaniu na dziecko" i to wszystko.
Głównie czytam fantastykę i jakieś romanse, ale nie typowe harlequiny (czy jak to się tam pisze :D )

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszyć to jedno.. Ale ciągle ta krazaca myśl w głowie czy na pewno wszystko ok z dzieckiem skoro ze mną nic się nie dzieje - to drugie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Znam to uczucie. Jestem po poronieniu. Boli brzuch- zle, bieganie do łazienki co chwile. Nie boli- tez zle, bo w ciąży podobno boli. Piersi macalam co godzine sprawdzić czy jeszcze bolą czy moze juz nie i progesteron spada i to koniec. Mozna zwariować. Teraz minął sądny 12 tydzien i zaczelam sie uspokajać.
 
A przypomnij ile miałaś NT?
Ryzyko zespołu Downa dla średniej kobiety z ulicy jest 1:800 wiec masz super malutkie! Nic, tylko się cieszyć , tym bardziej ze u Ciebie na pewno wiek zawyżył.
Mamaginekolog na blogu ma filmik z wyliczania prawdopodobieństw, we wpisie o badaniach prenatalnych. Polecam zobaczyć jak to sie mierzy.
 
reklama
@endles1 tak jak dziolchy [emoji6] mowia nic sie nie stresuj na usg zobaczysz swojego bejbika i zostanie tylko radosc, a test pappa to nic innego jak tylko pobranie krwi z zyly [emoji4] do tego usg ,na ktorym pokaze Ci doktor malutki mozdzek,serduszko,zoladek itd.,a jak bedziesz miala fuksa to i plec moze znajdzie,ale to zalezy na jakim etapie jest ciaza no I czy malenstwo pozwoli na to [emoji6]
@Brazowooka u mnie tez pogoda do d..y wieje az leb urywa, ale jeszcze nie pada[emoji4]
Nie mam zgagi ,ale dzis jakos mnie zoladek boli [emoji17]
@StKarolina powinnas sie cieszyc z tego,ze nie masz objawow typowo ksiazkowych. W koncu omija Cie to lipne samopoczucie [emoji4]
Moja kuzynka oprocz sennosci i powiekszonych piersi tez nie miala zadnych objawow i ciaza rozwija sie prawidlowo. Zas moja kolezanka z pracy cieszyla sie ,ze nie ma zadnych objawow i ominie ja wszystko, a tu weszla w 13 tydzien i sie zaczelo. Tak ja nudzi,ze mowic nie moze ,no ale podobnie miala w poprzedniej ciazy I trwalo to do 26tygodnia. Wiec kazda ciaza inna i kazdy indywidualnie ja przechodzi i my raczej na to wplywu nie mamy.

Dzis zrobie rosolek @Dagi89 narobilas mi ochote [emoji4] no I pomysl na dzisiejszy obiad-dziekuje [emoji11]
@Blackberry ja tez mam takie sny glupkowate,ze wogole szkoda gadac [emoji6] mowia ,ze to norma w ciazy [emoji4]
Za nim urodzil sie moj pierworodny bardzo marzylam o dziewczynce nawet widzialam jak bedzie wygladala miala miec piekne,dlugie,blond wlosy miala miec mleczna karnacje i zielone oczy. Na imie miala miec Victoria. Jak urodzil sie moj syn powiedzialam,ze nigdy bym Go nie zamienila na zadna dziewczynke,na zadna Victorie. Zakochalam sie w nim bez pamieci [emoji7][emoji173][emoji173][emoji173] [emoji4] na zaboj.
A wracajac do tematu nigdy nie mialam do czynienia z kims, kto powiedzial by mi ,ze sie moze plec jeszcze zmieni ,albo bylby nie zadowolony z plci.
Przeciez bedziesz kochac to dzieciatko tak samo bed wzgledu na plec ,wiec po co sobie przysparzac niepotrzebnych mysli?

@nukame wynik wyszedl Ci bardzo prawidlowy i niczym sie nie stresuj [emoji4]

Dziewczyny z UK wyniki pappa jesli jest niskieryzyko SD przychodza zazwyczaj do tygodnia dwuch,ale jesli jest cos nie tak i wysokie ryzyko wyszlo to oni dzwonia zaraz nawet na drugi dzien od badania. Wiec jesli wyniki nie przyszly jeszcze w ciagu tygodnia to znaczy ,ze wszystko jest ok i nie ma sie co stresowac [emoji4]

Tego posta wyslalam 1.5 godziny temu. Teraz zagladam do tel ,a tu siedzi sobie poscik niewyslany i czeka na klik [emoji38]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Widzisz, ja się niestety spotkałam z niezadowoleniem. I generalnie to poryczałam się dzisiaj solidnie. Tak mi się zwyczajnie przykro zrobiło. Mam nadzieję, że jeśli moim teściom przyjdzie coś równie kretyńskiego w sobotę do głowy to przynajmniej nie powiedzą tego na głos.
 
Do góry