reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, ja dzisiaj na nogach od 6.30. Mój P niespodziewanie znowu w delegacje pojechał, taka jestem zła. Młodsza została w domu zakatarzona, starsza właśnie odstawilam do przedszkola. U nas niby słonecznie ale zimno. Weekend zleciał nam leniwie. Następny za to intensywny bo znowu wesele nam się szykuje. Ja też Wam dziewczyny współczuję tego leżenia, ja nie wiem jak bym dała radę wtedy przy dwójce dzieci.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Hej. Ja się strasznie źle czuje w nocy obudziłam męża żeby balkon otwierał bo nawet głowy do góry podnieść nie mogłam cały czas mi się w głowie kręciło i ciężko mi się oddychalo. Dzisiaj syna do przedszkola zaprowadziła i z łóżka nie wstaje do 13... moja koleżanka od 18 tc leży w łóżku już do końca ciąży bo ma ubytek w bliznie po CC. W naszym szpitalu chcieli zrobić jej od razu aborcję a w innym szpitalu powiedzieli że spokojnie do 32 tc powinna wytrzymać...
 
Hej. Ja się strasznie źle czuje w nocy obudziłam męża żeby balkon otwierał bo nawet głowy do góry podnieść nie mogłam cały czas mi się w głowie kręciło i ciężko mi się oddychalo. Dzisiaj syna do przedszkola zaprowadziła i z łóżka nie wstaje do 13... moja koleżanka od 18 tc leży w łóżku już do końca ciąży bo ma ubytek w bliznie po CC. W naszym szpitalu chcieli zrobić jej od razu aborcję a w innym szpitalu powiedzieli że spokojnie do 32 tc powinna wytrzymać...
Ojej...biedna. Wypoczywaj. A Koleżanka miała duży odstęp od ostatniego cc?

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja właśnie w drodze do instytutu genetyki na konsultację. Dostałam skierowanie od mojej gin, która wprawdzie nie widzi potrzeby robienia dodatkowych badań ale w ramach "uspokojenia" mnie tam skierowała. Jadę tak jakoś bez przekonania. Tylko wiek mnie predystynuje do dalszych działań w zakresie szczegółowej diagnostyki prenatalnej.
Boję się że zderze się z agitacją na rzecz amniopunkcji, a tej wolałabym uniknąć.
Dobra, nie będę gdybac, odezwę się po wizycie.

Dodatkowo weekend miałam chyba zbyt intensywny. Postanowiłam nieco się przemeblowac i teraz bolą mnie wszystkie mięśnie i plecy. Brzuch całe szczęście nie :)

Jakby jeszcze było mało w pracy kocioł się szykuje a ja, czego ogromnie nie lubię, muszę pójść na zwolnienie bo mi się córa rozchorowała. I tym razem padło na mnie, jeśli chodzi o opiekę :(
Już bym poszła na permanentne L4, bo powoli mam już dość takiej gonitwy. Zdaje sobie sprawę że nie poświęcam dziecku tyle czasu na ile zasługuje. :(
Oby do grudnia...

Ach i przepraszam Was za braki w kalendarium. Postaram się to nadrobić najszybciej jak to jest możliwe...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Nie odzywałam się wczoraj, mieliśmy z mężem w końcu trochę więcej czasu dla siebie :D

Ja tez niestety leżę przez krwiaka, już od ponad 4 tygodni. Jutro mam wizytę i mam nadzieje, ze będę mogła wychodzić juz z domu chociaż na krótkie spacery.

Wczoraj zaczęłam II trymestr :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy coś już wiadomo odnośnie zamknięcia forum? Piszę tak poprawnie politycznie, że już dłużej nie wytrzymam. Muszę się zacząć wyżalac... Za dużo się wszystkiego nagromadziło...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Mogę dołączyć? Termin mam na 22 kwietnia. Dopiero teraz do mnie dociera ze w ciąży jestem i mam nadzieje ze wszystko do końca będzie dobrze. Miałam dwa poronienia pod rząd w maju tego roku. Trzy tygodnie temu na wizycie wykryto u mnie małego krwiaczka (1,2cm) i odklejające się łożysko. Tak przynajmniej gin wpisała w książeczkę.
Mam dwóch synów 6 lat i 16 mieisecy także to będzie nasz trzeci bobas.
Dziwne bardzo bo mi lekarka na krwiaka nie zaleciła leżenia ani odpoczywania. Synek jeszcze ciężko ma z chodzeniem wiec często muszę go nosić.
Nudności i bóle głowy nadal nie ustępują a teraz mam 12 tc.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z rana :happy:
Widze ze sporo tu dziewczyn z krwiakami- wspolje nerwów i stresu. Trzymajcie sie- trzeba myśleć pozytywnie!:-) :)

Ja juz dawno w drugim trymestrze a niestety nudności i wymioty cały czas się mnie trzymają...raz lepiej raz gorzej...juz nie pamiętam kiedy czułam głód a nie nudności :no:
Pogoda senna, ale w sumie wole teraz zimno bo mu łatwiej oddychać.
 
Do góry